"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 3593 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 мамырдағы N 392 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЬI ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 3593 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы ақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының,
Премьер-Министрi.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 3593 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазатомөнеркәсiп" Ұлттық атом компаниясын кұру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 14 шiлдедегi N 3593 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҰАЖ-ы, 1997 ж., N 32, 291-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтың бесiншi абзацында "оның қоспаларын" деген сөздерден кейiн ", сирек кездесетiн металдарды" деген сөздермен, "әндердi" деген сөзден кейiн ", сирек кездесетiн металдардың экспорты мен импортын, уранды, оның қоспаларын және сирек кездесетiн металдарды өндiру процесiн сумен қамтамасыз ету үшiн жер асты суларын барлауды және өндiрудi" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
ПрезидентiН. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 1997 года N 3593"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2006 года N 392
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 14 июля 1997 года N 3593".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан
от 14 июля 1997 года N 3593
ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в  Указ  Президента Республики Казахстан от 14 июля 1997 года N 3593 "О создании Национальной атомной компании "Казатомпром" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 32, ст. 291)
следующее дополнение:
в абзаце пятом пункта 1 после слов "разведки, добычи, переработки урана и его соединений" дополнить словами "редких металлов, экспорта и импорта редких металлов, разведки и добычи подземных вод для водообеспечения процесса добычи урана, его соединений и редких металлов,".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан