Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 3 ақпандағы N 131 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 мамырдағы N 436 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.19. N 315 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының 2004-2015 жылдарға арналған экологиялық қауiпсiздiгi тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 3 ақпандағы N 131  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 74-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
4-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi А.С. Есiмовке" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi К.Қ. Мәсiмовке" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының 2004-2015 жылдарға арналған экологиялық қауiпсiздiгi тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2004-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 31-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 131
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2006 года N 436. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года N 316
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2006 года N 436. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2007 года N  316 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 131 "О Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Концепции экологической безопасности Республики Казахстан на 2004-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 5, ст. 74), следующие изменения:
в пункте 4 слова "Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С." заменить словами "Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Масимова К.К.";
в Плане мероприятий на 2004-2006 годы по реализации Концепции экологической безопасности Республики Казахстан на 2004-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 31, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан