Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 24 мамырдағы N 446 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1497333428" деген сандар "1508260783" деген сандармен ауыстырылсын;
"1331978349" деген сандар "1342905704" деген сандармен ауыстырылсын;
"1517878557" деген сандар "1528806761" деген сандармен ауыстырылсын;
"20545129" деген сандар "20545978" деген сандармен ауыстырылсын;
"76640949" деген сандар "76640100" деген сандармен ауыстырылсын;
"14559605" деген сандар "14560454" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1497333428" деген сандар "1508260783" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1331978349" деген сандар "1342905704" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "612100659" деген сандар "616725316" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "612100659" деген сандар "616725316" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "71612349" деген сандар "75763983" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикізат секторы ұйымдарының төлем көзінен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс салығы" ерекшелiгiндегi "11373424" деген сандар "11846447" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "625074932" деген сандар "631377630" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "241426764" деген сандар "247729462" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгiндегi "35224045" деген сандар "41526743" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:
"1517878557" деген сандар "1528806761" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "205434767" деген сандар "216362971" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "205434767" деген сандар "216362971" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2006 года N 446
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "1497333428" заменить цифрами "1508260783";
цифры "1331978349" заменить цифрами "1342905704";
цифры "1517878557" заменить цифрами "1528806761";
цифры "20545129" заменить цифрами "20545978";
цифры "76640949" заменить цифрами "76640100";
цифры "14559605" заменить цифрами "14560454";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1497333428" заменить цифрами "1508260783";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1331978349" заменить цифрами "1342905704";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "612100659" заменить цифрами "616725316";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "612100659" заменить цифрами "616725316";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "71612349" заменить цифрами "75763983";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "11373424" заменить цифрами "11846447";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "625074932" заменить цифрами "631377630";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "241426764" заменить цифрами "247729462";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "35224045" заменить цифрами "41526743";
в разделе II "Затраты":
цифры "1517878557" заменить цифрами "1528806761";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "205434767" заменить цифрами "216362971";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "205434767" заменить цифрами "216362971";

217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкімшісі бойынша "205434767" деген сандар "216362971" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "52285177" деген сандар "63213381" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "29108349" деген сандар "40035704" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "12559605" деген сандар "12560454" деген сандармен ауыстырылсын;
ІII "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "20545129" деген сандар "20545978" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлімiнде:
"76640949" деген сандар "76640100" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "14559605" деген сандар "14560454" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "14559605" деген сандар "14560454" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "14559605" деген сандар "14560454" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "14559605" деген сандар "14560454" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелiгiндегi "12559605" деген сандар "12560454" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "205434767" заменить цифрами "216362971";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "52285177" заменить цифрами "63213381";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "29108349" заменить цифрами "40035704";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12559605" заменить цифрами "12560454";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "20545129" заменить цифрами "20545978";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "76640949" заменить цифрами "76640100":
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14559605" заменить цифрами "14560454";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14559605" заменить цифрами "14560454";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14559605" заменить цифрами "14560454";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "14559605" заменить цифрами "14560454";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12559605" заменить цифрами "12560454".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан