Республикалық бюджеттен қаражат алатын білім беру ұйымдарында кәсіптік орта білімді, кәсіптік жоғары білімді, жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімді мамандар даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырыстарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 мамырдағы N 485 Қаулысы
Қазақстан Республикасының»" Білім туралы " 1999 жылғы 7 маусымдағы және»" 2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы " 2005 жылғы 22 қарашадағы заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) республикалық бюджеттен қаражат алатын білім беру ұйымдарында кәсіптік орта білімді мамандар даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
3) жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімді мамандар даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
4) құпия бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі республикалық бюджеттен қаражат алатын білім беру ұйымдарында кәсіптік орта білімді, кәсіптік жоғары білімді, жоғары оқу орындарында және ғылыми ұйымдарда жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналып бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырыстарын орналастыруды жүргізсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы»31 мамырдағы
N 485 қаулысымен бекітілген
Республикалық бюджеттен қаражат алатын білім беру
ұйымдарында кәсіптік орта білімді мамандар даярлауға
2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
Ескерту. Тапсырысқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.09.06. N 844 қаулысымен.
Коды
Кәсіптік орта білімді
мамандар даярлау
бағыттарының атауы
Мемлекеттік білім
беру тапсырысы
Күндіз-
гі
оқыту
Сырт-
тай
оқыту
оның
ішінде,
қазақ
тілінде
оқыту
1
2
3
4
5
Білім беру ұйымдарының
білім беру қызметтерін
сатып алуды бюджеттен төлеу
арқылы
Мәдениет және өнер мамандықтары

Об утверждении государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным образованием, с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях на 2006/2007 учебный год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2006 года N 485
В соответствии с законами Республики Казахстан от 7 июня 1999 года " Об образовании " и от 22 ноября 2005 года "О  республиканском бюджете  на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, на 2006/2007 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим профессиональным образованием на 2006/2007 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях на 2006/2007 учебный год;
4) секретно.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан провести размещение утвержденных государственных образовательных заказов на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием в организациях образования, получающих средства из республиканского бюджета, с высшим профессиональным образованием, с послевузовским профессиональным образованием в высших учебных заведениях и научных организациях.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 мая 2006 года N 485  <*>
Сноска. Внесены изменения постановлением Правительства РК от 6 сентября 2006 года N  844 .
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов со средним профессиональным
образованием в организациях образования, получающих средства
из республиканского бюджета, на 2006/2007 учебный год
Код
Наименование
направлений подготовки
специалистов со средним
профессиональным
образованием
Государственный образовательный заказ
Очное
обучение
Заочное
обучение
в том
числе с
казахским
языком
обучения
1
2
3
4
5
Через оплату
бюджетом покупки
образовательных
услуг организаций
образования
Специальности
культуры и искусства

даярлауға 2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
Коды
Мамандықтардың
атауы
Мемлекеттік білім
беру тапсырысы
Оқу жылы
ішінде 1
студентті
оқытуға
жұмсалатын
орташа
шығыстар
(мың теңге)
Күндізгі
оқыту
Сырттай
оқыту
Қаржы полициясы академиясы
Барлығы
120
050301
Құқықтану
40
606,4
050303
Құқық қорғау қызметі
40
606,4
050304
Кеден ісі
40
606,4
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің
оқу орындарында кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға
2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
Коды
Мамандықтардың
атауы
Мемлекеттік білім
беру тапсырысы
Оқу жылы
ішінде 1
студентті
оқытуға
жұмсалатын
орташа
шығыстар
(мың теңге)
Күндізгі
оқыту
Сырттай
оқыту
Көкшетау техникалық институты
Барлығы
120
051001
Өрт қауіпсіздігі
120
483,3
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің оқу орындарында
кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға 2006/2007 оқу
жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Коды
Мамандықтардың
атауы
Мемлекеттік білім беру
тапсырысы
Оқу жылы
ішінде 1
студентті
оқытуға
жұмсалатын
орташа
шығыстар
(мың теңге)
Күндізгі
оқыту
Сырттай
оқыту
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Қостанай заң институты
Барлығы
200
200
050303
Құқық қорғау қызметі
175
200
517,0
050103
Педагогика және психология
25
517,0
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің
оқу орындарында кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға
2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік білім
беру тапсырысы
Коды
Мамандықтардың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы
ішінде 1
студентті
оқытуға
жұмсалатын
орташа
шығыстар
(мың теңге)
Күндізгі
оқыту
Сырттай
оқыту
Барлығы

на 2006/2007 учебный год
Код
Наименование специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние
расходы
на обучение
1 студента
за учебный
год (в тыс.
тенге)
Очное
обучение
Заочное
обучение
Академия финансовой полиции
Всего
120
050301
Юриспруденция
40
606,4
050303
Правоохранительная
деятельность
40
606,4
050304
Таможенное дело
40
606,4
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим профессиональным
образованием в учебных заведениях Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
на 2006/2007 учебный год
Код
Наименование
специальностей
Государственный
образовательный заказ
Средние
расходы на
обучение 1
студента за
учебный год
(в тыс. тенге)
Очное обучение
Заочное обучение
Кокшетауский технический институт
Всего
120
051001
Пожарная
безопасность
120
483,3
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим профессиональным
образованием в учебных заведениях Комитета
уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции
Республики Казахстан на 2006/2007 учебный год
Код
Наименование
специальностей
Государственный
образовательный заказ
Средние
расходы на
обучение
1 студента за
учебный год
(в тыс. тенге)
Очное
обучение
Заочное
обучение
Костанайский юридический институт Комитета
уголовно-исполнительной системы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Всего
200
200
050303
Правоохранительная
деятельность
175
200
517,0
050103
Педагогика и
психология
25
517,0
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим профессиональным
образованием в учебных заведениях Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
на 2006/2007 учебный год
Код
Наименование
специальностей
Государственный
образовательный
заказ
Средние
расходы на
обучение 1
студента за
учебный год
(в тыс. тенге)
Очное
обучение
Заочное
обучение
Всего

2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мамандықтардың атауы
Мемлекеттік білім беру
тапсырысы
Оқу жылы
ішінде 1
студентті
оқытуға
жұмсалатын
орташа
шығыстар
(мың теңге)
Күндізгі
оқыту
Сырттай
оқыту
1
2
3
4
Барлығы
604
Құрлықтағы әскерлердің әскери институты
Автомобиль әскерлерінің
командалық тактикасы
25
2703,2
Мотоатқыштар әскерлерінің
командалық тактикасы
75
2703,2
Танк әскерлерінің
командалық тактикасы
25
2703,2
Әуе десанты әскерлерінің
және әскери барлаудың
командалық тактикасы
25
2703,2
Артиллерияның командалық
тактикасы
50
2703,2
Инженерлік әскерлердің
командалық тактикасы
25
2703,2
Сауытты танк қару-жарағы
және техникасы
25
2703,2
Тәрбие құрылымының
офицерлері
25
2703,2
Заттық қамтамасыз етудің
командалық тактикасы
10
2703,2
Сұйық отынмен қамтамасыз
етудің командалық
тактикасы
10
2703,2
Азық-түлікпен қамтамасыз
етудің командалық
тактикасы
10
2703,2
Әуе қорғанысы күштерінің әскери институты
Ұшу аппараттарын пайдалану
(майдан авиациясының
командалық тактикасы)
10
1629,0
Авиацияның штурман
тактикасы
10
1629,0
Ұшу аппараттарын және
қозғалтқыштарды техникалық
пайдалану
25
915,3
Авиациялық қару-жарақтар
10
915,3
Авиациялық электрлендіріл-
ген пилотаж-навигациялық
және радиоэлектрондық
жабдықты техникалық
пайдалану
25
915,3
Авиациялық
радиоэлектрондық жабдықтар
25
915,3
Радиоэлектроника мен байланыс әскери-инженерлік институты
Радио байланыс және
радионавигация (авиацияны
радиотехникалық қамтамасыз
ету бөлімшелеріне
арналған)
15
562,4
Байланыс желілері және
коммуникациялық жүйелер
(байланыс әскерлерінің
бөлімшелеріне арналған)
50
562,4
Радиотехника (Әуе қорғаныс
күштері зениттік-зымырандық әскерлерінің
бөлімшелеріне арналған)
25
562,4
Радиотехника (Әуе қорғаныс
күштері радиотехникалық
әскерлерінің бөлімшелеріне
арналған)
40
562,4
Әскери-теңіз институты
Штурмандық кемелер
8
1198,5
Радиотехникалық құралдарды
пайдалану және жөндеу
8
1198,5
Су бетіндегі кемелердің
дизельді энергетикалық
қондырғыларын пайдалану
және жөндеу
8
1198,5
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің шет тілдері әскери институты
Әскери ақпараттық-талдамалық қызметі
40
2703,2
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ішкі
әскерлері үшін Ресей Федерациясының әскери оқу орындарында
кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға 2006/2007 оқу
жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Коды
Мамандықтардың
атауы
Мемлекеттік білім
беру тапсырысы
Оқу жылы
ішінде 1
студентті
оқытуға
жұмсалатын
орташа
шығыстар
(мың теңге)
Күндізгі
оқыту
Сырттай
оқыту
1
2
3
4
5
Барлығы
19
Ресей Федерациясы Қарулы Күштерінің жалпы әскери академиясы
(Мәскеу қаласы)
Мотоатқыштар
(жаяу әскерлер)
бөлімдері мен
құрамаларының ұрыс
және күнделікті
әрекеттерін
басқару
2
462,0
Ресей Федерациясының әскери университеті
(Мәскеу қаласы)
Әлеуметтік жұмыс
және құқықтық
тәрбиені ұйымдастыру
1
462,0
Ресей Федерациясының тыл және көлік әскери академиясы
(Санкт-Петербург қаласы)
Әскерлерді тылдық
қамтамасыз етуді
басқару
462,0
Ресей Федерациясының Радиациялық-химиялық және биологиялық қорғау әскери университеті (Мәскеу қаласы)
Әскери және әкімшілік басқару
1
462,0
Ресей Федерациясының Әскери-медициналық академиясы
(Санкт-Петербург қаласы)
Әскерлерді (күштерді) медицина-
лық қамтамасыз етуді
басқару
1
462,0
Ресей Федерациясының Әскери-инженерлік университеті
(Мәскеу қаласы)
Инженерлік қамтама-
сыз етуді ұйымдас-
тыру, инженерлік
әскерлер бөлімшелері
мен құрамаларының
әскери және
күнделікті қызметі
3
Х
Ресей Федерациясының Әскери байланыс университеті
(Санкт-Петербург қаласы)
Құрамалар мен бірлестіктердегі
байланысты
ұйымдастыру және
қамтамасыз ету
1
462,0
Ресей Федерациясының Радиациялық-химиялық және биологиялық
қорғау әскери университетінің филиалы (Кострома қаласы)
Радиациялық-химиялық
және биологиялық
қорғау әскерлерінің
командалық тактикасы
2
Х
Ресей Федерациясының Әскери байланыс университетінің филиалы
(Ульяновск қаласы)
Радиобайланыс жүйе-
лерін, құралдары
мен кешендерін
пайдалану
1
Х
Көп арналы
телекоммуникациялық
жүйелерді, құралдар
мен кешендерді
пайдалану
1
Х
Ресей Федерациясының Краснодар әскери институты
Ақпаратты қорғауды
ұйымдастыру және
оның технологиясы
1
Х
Ресей Федерациясының Әскери инженерлік-техникалық университеті
(Санкт-Петербург қаласы)
Ғимараттар мен
құрылыстарды салу
және пайдалану
жөніндегі инженер
2
Х
Ресей Федерациясының Дене шынықтыру әскери институты
(Санкт-Петербург қаласы)
Дене шынықтыру және
спорт маманы
2
Х
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі үшін
Ресей Федерациясы Қорғаныс министрлігінің әскери оқу
орындарында кәсіптік жоғары білімді мамандар даярлауға
2006/2007 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы (курсанттар)
Әскери оқу орнының атауы, мамандық
Білім
алушылар-
дың саны
Оқу жылы
ішінде 1
студентті
оқытуға
жұмсалатын
орташа
шығыстар
(мың теңге)
1
2
3
Барлығы

обороны Республики Казахстан на 2006/2007 учебный год
Наименование
специальностей
Государственный
образовательный
заказ
Средние
расходы на
обучение 1
студента за
учебный год
(в тыс. тенге)
Очное
обучение
Заочное
обучение
1
2
3
4
Всего
604
Военный институт сухопутных войск
Командная тактическая
автомобильных войск
25
2703,2
Командная тактическая
мотострелковых войск
75
2703,2
Командная тактическая
танковых войск
25
2703,2
Командная тактическая
воздушно-десантных войск
и войсковой разведки
25
2703,2
Командная тактическая
артиллерии
50
2703,2
Командная тактическая
инженерных войск
25
2703,2
Бронетанковое вооружение
и техника
25
2703,2
Офицеры воспитательных
структур
25
2703,2
Командная тактическая
вещевого обеспечения
10
2703,2
Командная тактическая
обеспечения жидким
топливом
10
2703,2
Командная тактическая
продовольственного
обеспечения
10
2703,2
Военный институт Сил воздушной обороны
Эксплуатация летательных
аппаратов (командная
тактическая фронтовой
авиации)
10
1629,0
Штурманская тактическая
авиации
10
1629,0
Техническая эксплуатация
летательных аппаратов и
двигателей
25
915,3
Авиационное вооружение
10
915,3
Техническая эксплуатация
авиационного электрифи-
цированного пилотажно-
навигационного и радио-
электронного оборудования
25
915,3
Авиационное радиоэлек-
тронное оборудование
25
915,3
Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи
Радиосвязь и радионави-
гация (для подразделений
радиотехнического
обеспечения авиации)
15
562,4
Сети связи и системы
коммуникаций (для
подразделений войск связи)
50
562,4
Радиотехника (для
подразделений зенитно-
ракетных войск Сил
воздушной обороны)
25
562,4
Радиотехника (для
подразделений радио-технических войск
Сил воздушной обороны)
40
562,4
Военно-морской институт
Штурманская кораблей
8
1198,5
Эксплуатация и ремонт
радиотехнических средств
8
1198,5
Эксплуатация и ремонт
дизельных энергетических
установок надводных
кораблей
8
1198,5
Военный институт иностранных языков
Министерства обороны Республики Казахстан
Военная информационно-
аналитическая деятельность
40
2703,2
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим профессиональным
образованием в военных учебных заведениях Российской
Федерации для внутренних войск Министерства внутренних
дел Республики Казахстан на 2006/2007 учебный год
Код
Наименование
специальностей
Государственный
образовательный заказ
Средние
расходы на
обучение 1
студента за
учебный год
(в тыс. тенге)
Очное
обучение
Заочное
обуче-
ние
1
2
3
4
5
Всего
19
Общевойсковая академия Вооруженных Сил
Российской Федерации (г. Москва)
Управление боевой
и повседневной дея-
тельностью мото-
стрелковых (пехотных)
частей и соединений
2
462,0
Военный университет Российской Федерации (г. Москва)
Организация социальной работы и правового
воспитания
1
462,0
Военная академия тыла и транспорта Российской Федерации
(г. Санкт-Петербург)
Управление тыловым
обеспечением войск
1
462,0
Военный университет радиационно-химической и
биологической защиты Российской Федерации (г. Москва)
Военное и админист-
ративное управление
1
462,0
Военно-медицинская академия Российской Федерации
(г. Санкт-Петербург)
Управление медицинским
обеспечением войск (сил)
1
462,0
Военно-инженерный университет Российской Федерации
(г. Москва)
Организация инже-
нерного обеспечения,
боевая и повседневная
деятельность частей и
соединений инженерных
войск
3
X
Военный университет связи Российской Федерации
(г. Санкт-Петербург)
Организация и
обеспечение связи
в соединениях и
объединениях
1
462,0
Филиал Военного университета радиационно-химической и
биологической защиты Российской Федерации (г. Кострома)
Командная тактическая войск радиационно-
химической и биологи-
ческой защиты
2
X
Филиал Военного университета связи Российской Федерации
(г. Ульяновск)
Эксплуатация систем,
средств и комплексов
радиосвязи
1
X
Эксплуатация
многоканальных
телекоммуникационных
систем, средств и
комплексов
1
X
Краснодарский военный институт Российской Федерации
Организация и
технология защиты
информации
1
X
Военный инженерно-технический университет
Российской Федерации (г. Санкт-Петербург)
Инженер по строитель-
ству и эксплуатации
зданий и сооружений
2
X
Военный институт физической культуры Российской Федерации
(г. Санкт-Петербург)
Специалист физической
культуры и спорта
2
X
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с высшим профессиональным
образованием в военных учебных заведениях Министерства
обороны Российской Федерации для Министерства обороны
Республики Казахстан на 2006/2007 учебный год
(курсанты)
Наименование военно-учебного заведения, специальность
Количество
обучаемых
Средние
расходы
на обучение
1 студента
за учебный
год
(в тыс. тенге)
1
2
3
Всего