"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкімiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2006 жылғы 3 маусымдағы N 500 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнің жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНIҢ ӨКIМІ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне өзгерiстер
енгiзу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 16 қыркүйектегi N 4071 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Шетелдiк инвесторлар кеңесiнiң дербес құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Коржова               - Қазақстан Республикасының Қаржы
Наталья Артемовна       министрi,
Орынбаев              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы       Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары,
Школьник              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич      және сауда министрi,
Алберс Марк           - "Әксон Мобил Продакшн"
компаниясының президентi,
Берри Билл            - "КонокоФиллипс" компаниясының
атқарушы вице-президентi,
Джин Личун            - Азия Даму Банкiнiң вице-президентi,
Джоханссон Карл       - "Эрнст энд Янг" компаниясының
ТМД бойынша басқарушы серiктесi,
Киджима Цунао         - "Митсубиси Интернешнл"
корпорациясының Еуропа бойынша
басқарма төрағасы, президентi;
мына:
"Мәсiмов              - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы       көмекшiсi"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов              - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы       Министрiнiң орынбасары - Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрi";
көрсетілген Кеңестiң құрамынан Гарднер Д, Дунаев А.Ғ., Келiмбетов Қ.Н., Мыңбаев С.М., Накахара Х., Тиллерсон Р., Чанг В.Т. шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2006 года N 500
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О внесении изменении в распоряжение
Президента Республики Казахстан
от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Коржову               - Министра финансов Республики Казахстан,
Наталью Артемовну
Орынбаева             - Заместителя Руководителя Администрации
Ербола Турмахановича    Президента Республики Казахстан,
Школьника             - Министра индустрии и торговли Республики
Владимира Сергеевича    Казахстан,
Алберса Марка         - президента компании "Эксон Мобил
Продакшн",
Берри Билла           - исполнительного вице-президента компании
"КонокоФиллипс",
Джина Личуна          - вице-президента Азиатского Банка Развития,
Джоханссона Карла     - управляющего партнера компании "Эрнст энд
Янг" по СНГ,
Киджима Цунао         - председателя правления по Европе, президента
корпорации "Митсубиси Интернешнл";
строку:
"Масимов               - помощник Президента Республики Казахстан"
Карим Кажимканович
изложить в следующей редакции:
"Масимов               - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович       Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования";
вывести из состава указанного Совета: Гарднера Д., Дунаева А.Г., Келимбетова К.Н., Мынбаева С. М., Накахара X., Тиллерсона Р., Чанга В.Т.
Президент
Республики Казахстан