Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 3 тамыздағы N 824 және 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 маусымдағы N 508 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1)  күші жойылды
2) "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 5, 42-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 11-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 58-жолмен толықтырылсын:
"58. "Қазақстан        ТСМ  қазан  қараша  желтоқсан  Қ.М. Әйтекенов
Республикасындағы
туристiк қызмет
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы                                             ";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"МАСМ - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"МАМ - Мәдениет және ақпарат министрлiгi;";
"ЭМРМ - Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi;" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"ТСМ - Туризм және спорт министрлiгi;".
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.02.  N 79 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2004 года N 824 и от 9 февраля 2006 года N 94
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2006 года N 508
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1)  (Утратил силу постановлением Правительства РК от 2 февраля 2007 года  N 79 )
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 94 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 5, ст. 42):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 58, следующего содержания:
"58.   О внесении изменений      МТС  октябрь  ноябрь  декабрь  Айтекенов
и дополнений в Закон                                     К.М.
Республики Казахстан
"О туристской
деятельности в
Республике Казахстан"                                              ";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МКИС - Министерство культуры, информации и спорта;" изложить в следующей редакции:
"МКИ - Министерство культуры и информации;";
после строки "МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов" дополнить строкой следующего содержания:
"МТС - Министерство туризма и спорта;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан