Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 8 маусымдағы N 524 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 5, 42-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған  жоспарында :
реттiк нөмiрi 26-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 94
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 524
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 94 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 5, ст. 42) следующее изменение:
в  Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 26, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан