"Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкi" жабық акционерлiк қоғамы акционерлерiнiң жалпы жиналысындағы және Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлеттi өкiлi туралы өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 маусымдағы N 532 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкi" жабық акционерлiк қоғамы акционерлерiнiң жалпы жиналысындағы және Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлеттi өкiлi туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНIҢ ӨКІМІ "Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкi" жабық акционерлiк қоғамы акционерлерiнiң жалпы жиналысындағы және Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлеттi өкiлi туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Әлихан Асханұлы Смайылов "Орталық Азия ынтымақтастық және даму банкi" жабық акционерлiк қоғамы акционерлерiнiң жалпы жиналысындағы және Кеңесiндегi Қазақстан Республикасының уәкiлеттi өкiлi болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "Об уполномоченном представителе Республики Казахстан на общем собрании акционеров и в Совете закрытого акционерного общества "Центральноазиатский банк сотрудничества и развития"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2006 года N 532
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "Об уполномоченном представителе Республики Казахстан на общем собрании акционеров и в Совете закрытого акционерного общества "Центральноазиатский банк сотрудничества и развития".
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Об уполномоченном представителе
Республики Казахстан на общем собрании
акционеров и в Совете закрытого акционерного общества
"Центральноазиатский банк сотрудничества и развития"
Назначить Смаилова Алихана Асхановича - вице-министра финансов Республики Казахстан уполномоченным представителем Республики Казахстан на общем собрании акционеров и в Совете закрытого акционерного общества "Центральноазиатский банк сотрудничества и развития".
Президент
Республики Казахстан