Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 және 2006 жылғы 17 ақпандағы N 104 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 564 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323  қаулысында :
1-тармақта:
1) тармақшаның үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Елемесов Асқар Раушанұлы;";
2) тармақшаның екiншi және үшiншi абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi Кәрiм Қажымқанұлы Мәсiмов;
Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi Марат Әпсеметұлы Құсайынов;";
3) тармақшаның екiншi абзацында "Премьep-Министрiнiң орынбасары" деген сөздерден кейiн " - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақшаның екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрi Асқар Болатұлы Баталов;";
2)  (Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы   N 1272 Қаулысымен).
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 и от 17 февраля 2006 года N 104
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 564
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих":
в пункте 1:
абзац третий подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"заместителем Управляющего - вице-министра финансов Республики Казахстан Елемесова Аскара Раушанулы;";
абзацы второй и третий подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Масимова Карима Кажимкановича;
заместителем Управляющего - вице-министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Кусаинова Марата Апсеметовича;";
в абзаце втором подпункта 3) после слов "Республики Казахстан" дополнить словами "- Министра экономики и бюджетного планирования";
абзац второй подпункта 5) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан Баталова Аскара Булатовича;";
2)  (утратил силу постановлением Правительства РК от 24 декабря 2007 г. N  1272 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан