Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 10 наурыздағы N 219 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 566 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Экономикалық қызмет түрлерiн жүзеге асыруды регламенттейтiн мемлекеттiк рұқсат беру жүйесiн қалыптастыру мәселелерi жөнiндегi комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 10 наурыздағы N 219  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 20 маусымдағы
N 566 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 10 наурыздағы
N 219 қаулысына қосымша
Экономикалық қызмет түрлерiн жүзеге асыруды
регламенттейтiн мемлекеттiк рұқсат беру жүйесiн
қалыптастыру мәселелерi жөнiндегi комиссияның
құрамы
Мәсiмов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы         орынбасары - Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, төраға
Құсайынов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Жарқынбаев              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Жасер Әзiмханұлы          бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Экономикалық саясат және болжамдау
департаментiнiң директоры, хатшы
Таспихов                - Қазақстан Республикасының Парламентi
Амангелдi Сатыбалдыұлы    Мәжiлiсiнiң депутаты
Айтжанов                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулилы              шаруашылығы вице-министрi
Бабақұмаров             - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ержан Жалбақұлы           және ақпарат вице-министрi
Оразбаев                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бiрлiк Есiркепұлы         және минералдық ресурстар вице-министрi
Сәрсембаев              - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы         ортаны қорғау вице-министрi
Елемесов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Раушанұлы           вице-министрi
Смағұлов                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы            және сауда вице-министрi
Үмбетәлиев              - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Мәди Тоқтарұлы            халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Шпекбаев                - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Алик Жатқамбайұлы         вице-министрi
Ахметов                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Уәлихан Исаұлы            министрлiгi Медициналық қызметтiң
сапасын бақылау комитетiнiң төрағасы
Мұхамбетов              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғабит Мұхамбетұлы         сауда министрлiгi Техникалық реттеу және
метрология комитетiнiң төрағасы
Айманбетова             - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Гүлбану Зарлыққызы        Төрағасының орынбасары
Әмiрғалиев              - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Азамат Халимиденұлы       министрлiгiнiң Тiркеу қызметi комитетi
төрағасының орынбасары
Веснин                  - Қазақстан Республикасы Төтенше
Виктор Николаевич         жағдайлар министрлiгiнiң Төтенше жағдайлар
саласындағы мемлекеттiк бақылау және
қадағалау комитетi төрағасының орынбасары
Жампейiсов              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Амангелдi Сүйiмбайұлы     басқару агенттiгi төрағасының орынбасары
Есжанов                 - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Қанат Бөлебайұлы          коммуникация министрлiгiнiң Көлiктiк
бақылау комитетi төрағасының орынбасары
Көмекбаев               - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
Әли Амантайұлы            қызмет iстерi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Нұршабеков              - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Ризат Рахатбекұлы         және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары
Орымбаев                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ардақ Сиязбекұлы          монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының орынбасары
Сейiтов                 - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Жанат Молдақасымұлы       министрлiгi Халыққа құқықтық көмек және
заңгерлiк қызмет көрсетудi ұйымдастыру
комитетi төрағасының орынбасары
Topтaeв                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Бауыржан Қадырұлы         агенттiгi төрағасының орынбасары
Бiлiсбеков              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрғали Дәулетбекұлы      қауiпсiздiк комитетi Экономикалық
қауiпсiздiк департаментiнiң бастығы
Нұрғожаева              - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Татьяна Александровна     министрлiгi Бюджет департаментiнiң
директоры
Нұржанов                - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қасымтай Бiржанұлы        қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес агенттiгi (қаржы полициясы)
Құқықтық қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментiнiң бастығы
Әубәкiров               - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Күлiмбай Рахманұлы        министрлiгi Бас қаржы инспекциясының
бастығы
Айсағалиева             - Қазақстан кәсiпкерлерi форумының
София Серiкбайқызы        атқарушы директоры

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2005 года N 219
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2006 года N 566. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2005 года N 219 "О создании Комиссии по вопросам формирования государственной разрешительной системы, регламентирующей осуществление видов экономической деятельности" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 2006 года N 566
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 марта 2005 года N 219
Состав
Комиссии по вопросам формирования государственной
разрешительной системы, регламентирующей осуществление видов
экономической деятельности
Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович          Республики Казахстан - Министр экономики
и бюджетного планирования, председатель
Кусаинов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович           планирования Республики Казахстан,
заместитель председателя
Джаркинбаев               - директор Департамента экономической
Жасер Азимханович           политики и прогнозирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Таспихов                  - депутат Мажилиса Парламента
Амангельды Сатыбалдиевич    Республики Казахстан
Айтжанов                  - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич              Республики Казахстан
Бабакумаров               - вице-министр культуры и информации
Ержан Жалбакович            Республики Казахстан
Оразбаев                  - вице-министр энергетики и минеральных
Бырлык Есиркепович          ресурсов Республики Казахстан
Сарсембаев                - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович          Республики Казахстан
Елемесов                  - вице-министр финансов
Аскар Раушанулы             Республики Казахстан
Смагулов                  - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович             Республики Казахстан
Умбеталиев                - вице-министр труда и социальной защиты
Мади Тохтарович             населения Республики Казахстан
Шпекбаев                  - вице-министр внутренних дел
Алик Жаткамбаевич           Республики Казахстан
Ахметов                   - председатель Комитета по контролю за
Уалихан Исаевич             качеством медицинских услуг Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Мухамбетов                - председатель Комитета по техническому
Габит Мухамбетович          регулированию и метрологии Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
Айманбетова               - заместитель Председателя Национального
Гульбану Зарлыковна         Банка Республики Казахстан
Амиргалиев                - заместитель председателя Комитета
Азамат Халимиденович        регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Веснин                    - заместитель председателя Комитета по
Виктор Николаевич           государственному контролю и надзору в
области чрезвычайных ситуаций
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Жампеисов                 - заместитель Председателя Агентства
Амангельды Суимбаевич       Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Есжанов                   - заместитель председателя Комитета
Канат Булебаевич            транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Комекбаев                 - заместитель Председателя Агентства
Али Амантаевич              Республики Казахстан по делам
государственной службы
Нуршабеков                - заместитель Председателя Агентства
Ризат Рахатбекович          Республики Казахстан по информатизации
и связи
Орумбаев                  - заместитель Председателя Агентства
Ардак Сиязбекович           Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Сеитов                    - заместитель председателя Комитета
Жанат Молдахасымович        по организации правовой помощи и
оказанию юридических услуг населению
Министерства юстиции Республики Казахстан
Тортаев                   - заместитель Председателя Агентства
Бауржан Кадырович           Республики Казахстан по статистике
Билисбеков                - начальник Департамента экономической
Нургали Даулетбекович       безопасности Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
Нургожаева                - директор Бюджетного департамента
Татьяна Александровна       Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Нуржанов                  - начальник Департамента правового
Касымтай Биржанович         обеспечения и международного сотрудничества
Агентства Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
Аубакиров                 - начальник Главной финансовой инспекции
Кулимбай Рахманович         Министерства обороны Республики Казахстан
Айсагалиева               - исполнительный директор
Софья Серикбаевна           Форума предпринимателей Казахстана