Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1126 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 571 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.12.08. N 1201 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.12.08.  N 1201  (қол қойылған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Табиғатты қорғауды бақылау комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 қазандағы N 1126  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 42, 535-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Табиғатты қорғауды бақылау комитетiнiң құрылымы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 22 маусымдағы
N 571 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 қазандағы
N 1126 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi Табиғатты қорғауды бақылау комитетiнiң құрылымы
Басшылық
Қоршаған ортаның жай-күйiн бақылау басқармасы
Бақылау қызметiн бағалау және жоспарлау басқармасы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1126
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2006 года N 571. Утратило силу постановлением Правительства РК от 8 декабря 2007 г. N 1201
Сноска. Постановление Правительства РК от 22 июня 2006 г. N 571   утратило силу постановлением Правительства РК от 8 декабря 2007 г. N  1201  (вводятся в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания  постановления ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года N 1126 "Вопросы Комитета природоохранного контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 42, ст. 535) следующее изменение:
структуру Комитета природоохранного контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2006 года N 571
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 октября 2004 года N 1126
Структура Комитета природоохранного контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики Казахстан
Руководство
Управление контроля за состоянием окружающей среды
Управление оценки и планирования контрольной деятельности