Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 30 маусымдағы N 628 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"1605825193" деген сандар "1640849265" деген сандармен ауыстырылсын;
"1440470114" деген сандар "1475494186" деген сандармен ауыстырылсын;
"1626371282" деген сандар "1661395426" деген сандармен ауыстырылсын;
"20546089" деген сандар "20546161" деген сандармен ауыстырылсын;
"76639989" деген сандар "76639917" деген сандармен ауыстырылсын;
"14560565" деген сандар "14560637" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1605825193" деген сандар "1640849265" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1440470114" деген сандар "1475494186" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "670816337" деген сандар "698031077" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "670816337" деген сандар "698031077" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "123885661" деген сандар "143025635" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "4960810" деген сандар "5471109" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "16792466" деген сандар "24356933" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбындағы "674851019" деген сандар "682660351" деген сандармен ауыстырылсын;
3 "Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "291202851" деген сандар "299012183" деген сандармен ауыстырылсын;
26 "Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн тiзбе бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти" ерекшелiгiндегi "83263220" деген сандар "89184998" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 628
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1 Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения":
в пункте 1:
цифры "1605825193" заменить цифрами "1640849265";
цифры "1440470114" заменить цифрами "1475494186";
цифры "1626371282" заменить цифрами "1661395426";
цифры "20546089" заменить цифрами "20546161";
цифры "76639989" заменить цифрами "76639917";
цифры "14560565" заменить цифрами "14560637";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1605825193" заменить цифрами "1640849265";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1440470114" заменить цифрами "1475494186";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "670816337" заменить цифрами "698031077";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "670816337" заменить цифрами "698031077";
в специфике 05 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-организаций сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "123885661" заменить цифрами "143025635";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "4960810" заменить цифрами "5471109";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню,
устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "16792466" заменить цифрами "24356933";
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" цифры "674851019"
заменить цифрами "682660351";
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов" цифры "291202851" заменить цифрами "299012183";
в специфике 26 "Роялти от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "83263220" заменить цифрами "89184998";

28 "Қазақстан Республикасының шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлейтiн тiзбе бойынша заңды тұлғалардың) жасалған келiсiм-шарттар бойынша өнiмдi бөлу жөнiндегi үлесi" ерекшелiгiндегi "14870188" деген сандар "16757742" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:
"1626371282" деген сандар "1661395426" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "313927492" деген сандар "348951636" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "313927492" деген сандар "348951636" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "313927492" деген сандар "348951636" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "160777902" деген сандар "195802046" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "137600114" деген сандар "172624186" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетін жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "12560565" деген сандар "12560637" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "20546089" деген сандар "20546161" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiнде:
"76639989" деген сандар "76639917" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "14560565" деген сандар "14560637" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "14560565" деген сандар "14560637" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "14560565" деген сандар "14560637" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "14560565" деген сандар "14560637" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер" ерекшелiгiндегi "12560565" деген сандар "12560637" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в специфике 28 "Доля Республики Казахстан по разделу продукции по заключенным контрактам от организаций сырьевого сектора (юридических лиц по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан)" цифры "14870188" заменить цифрами "16757742";
в разделе II "Затраты":
цифры "1626371282" заменить цифрами "1661395426";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "313927492" заменить цифрами "348951636";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "313927492" заменить цифрами "348951636";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "313927492" заменить цифрами "348951636";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "160777902" заменить цифрами "195802046";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифры "137600114" заменить цифрами "172624186";
в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12560565" заменить цифрами "12560637";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "20546089" заменить цифрами "20546161";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "76639989" заменить цифрами "76639917";
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560565" заменить цифрами "14560637";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560565" заменить цифрами "14560637";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "14560565" заменить цифрами "14560637";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "14560565" заменить цифрами "14560637";
в специфике 03 "Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифры "12560565" заменить цифрами "12560637".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан