Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне сәулет, қала құрылысы және құрылыс мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 647 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 759 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2017 № 759 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердiң аражiгiн ажырату мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 10 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне сәулет, қала құрылысы және құрылыс мәселелерi бойынша енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2006 жылғы 7 шiлдедегi
N 647 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне сәулет,
қала құрылысы және құрылыс мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 15 қазандағы N 1328 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 35, 462-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк қабылдау комиссиясының салынған объектiнi пайдалануға қабылдау туралы актiсiнiң бiрыңғай нысанында:
он бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"өртке қарсы қадағалау органдары (аты, әкесiнiң аты, тегi), (лауазымы)";
мынадай мазмұндағы он екiншi абзацпен толықтырылсын;
"мемлекеттiк халықты әлеуметтiк қорғау органдары (аты, әкесiнiң аты, тегi), (лауазымы)".
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.30. N 555 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.29 N 1468 Қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.06.2015 № 479 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.06 N 425(қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам архитектуры, градостроительства и строительства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 647. Утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2017 года № 759.
Сноска. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2017 № 759.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 января 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам архитектуры, градостроительства и
строительства.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 июля 2006 года N 647
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан по вопросам
архитектуры, градостроительства и строительства
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2001 года N 1328 "Некоторые вопросы реализации Закона Республики Казахстан "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 35, ст. 462):
в Единой форме акта государственной приемочной комиссии о приемке построенного объекта в эксплуатацию, утвержденной указанным постановлением:
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"органов противопожарного надзора (фамилия, имя, отчество), (должность)";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"государственного органа социальной защиты населения (фамилия, имя, отчество), (должность)".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2007 N 555 (вводится в действие с 09.08.2007).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.09.2009 N 1468.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.06.2015 № 479 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.05.2008 N 425 (порядок введения в действие см. п. 3 ).