Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 12 наурыздағы N 207 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 шілдедегі N 669 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 тамыздағы № 657 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 21.08.2015 № 657 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұшуларды радиотехникалық қамтамасыз ету объектiлерiн электрмен жабдықтаудың рұқсатсыз ажыратылуын болдырмау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Авариялық броны бар тұтынушыларды энергиямен жабдықтау ережесi мен шарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 12 наурыздағы N 207  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 8, 55-құжат) мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Авариялық броны бар тұтынушыларды энергиямен жабдықтау туралы ереже мен шарттарда:
тақырыбындағы "туралы ереже мен шарттар" деген сөздер "ережесi мен шарттары" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Авариялық броньмен қамтамасыз етiлетiн объектiлер" деген 2-бөлiмде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"әуе қозғалысына қызмет көрсетудi қамтамасыз ететiн аэронавигациялық ұйым объектiлерi".
2. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар, мемлекеттiк органдар осы қаулыны iске асыру жөнiнде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1998 года N 207
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2006 года № 669. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2015 года № 657
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.08.2015 № 657 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях недопущения несанкционированного отключения электроснабжения объектов радиотехнического обеспечения полетов Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1998 года N 207 "Об утверждении Правил и условий энергоснабжения потребителей, имеющих аварийную бронь" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 8, ст. 55) следующие изменение и дополнение:
в Правилах и условиях об энергоснабжении потребителей, имеющих аварийную бронь, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке слова "условия об энергоснабжении" заменить словами "условий энергоснабжения";
в разделе 2. "Объекты, обеспечиваемые аварийной бронью":
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"объекты аэронавигационной организации, обеспечивающие обслуживание воздушного движения".
2. Центральным и местным исполнительным органам, государственным органам принять меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан