Достық халықаралық темір жол шекаралық өткелін және Ақтоғай-Достық темір жол учаскесін одан әрі дамыту жөніндегі 2006 - 2011 жылдарға арналған шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 шілдедегі N 676 қаулысы
Қытай Халық Республикасымен қатынаста темір жол көлігімен тасымалдардың орнықты өсуін қамтамасыз ету, Достық кентінің әлеуметтік саласын, Достық халықаралық темір жол шекаралық өткелінде темір жол көлігінің, кеден, шекара қызметтерінің инфрақұрылымын дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті, Алматы облысының әкімі және "Қазақстан темір жолы" ұттық компаниясы акционерлік қоғамы 2011 жылға қарай Достық халықаралық темір жол шекаралық өткелі арқылы сыртқы сауда жүктерін тасымалдауды жылына 25 миллион тоннаға дейін көлемде ұлғайтуды қамтамасыз ететін қажет шаралар қабылдасын.
2. Қоса беріліп отырған:
1) "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының Достық станциясын және Ақтоғай-Достық учаскесін дамыту жөніндегі 2006 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары;
2) Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарының Достық халықаралық шекаралық өткелін және Достық кентінің әлеуметтік саласы дамыту жөніндегі 2006 - 2011 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары бекітілсін.

О мерах по дальнейшему развитию международного железнодорожного пограничного перехода Достык и железнодорожного участка Актогай-Достык на 2006-2011 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2006 года N 676
В целях обеспечения устойчивого роста перевозок железнодорожным транспортом в сообщении с Китайской Народной Республикой, развития социальной сферы поселка Достык, инфраструктуры железнодорожного транспорта, таможенной, пограничной служб на международном железнодорожном пограничном переходе Достык Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерству здравоохранения Республики Казахстан, Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан, акиму Алматинской области и акционерному обществу "Национальная компания "Қазақстан тeмip жолы" принять необходимые меры, обеспечивающие увеличение к 2011 году перевозок внешнеторговых грузов через международный железнодорожный пограничный переход Достык в объеме до 25 миллионов тонн в год.
2. Утвердить прилагаемые:
1) план мероприятий акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" по развитию станции Достык и участка Актогай-Достык на 2006-2011 годы;
2) план мероприятий государственных органов Республики Казахстан по развитию международного пограничного перехода Достык и социальной сферы поселка Достык на 2006-2011 годы.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі К.Қ.Мәсімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 14 шілдедегі
N 676 қаулысымен
бекітілген
"Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік
қоғамының Достық станциясын және Ақтоғай-Достық учаскесін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Масимова К.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2006 года N 676
План мероприятий
Акционерного общества "Национальная компания
"Қазақстан темір жолы" по развитию станции

305
618
0
0
0
0
*-қаржыландыру көлемі тиісті жылдарға арналған бюджеттерді қалыптастыру кезінде нақтыланатын болады
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Қаржыминінің КБК - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті
ҰҚК ШҚ - Қазақстан Республикасы ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі

305
618
0
0
0
0
* - объемы финансирования будут уточнятся при формировании бюджетов на соответствующие годы
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
КТК МФ - Комитет таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
ПС КНБ - Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан