Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 697 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 21 шiлдедегi
N 697 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883  қаулысы  (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 26, 284-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 24 қаңтардағы N 87  қаулысы  (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 3, 42-құжат).
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 наурыздағы N 285  қаулысы  (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 13, 137-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 10 қарашадағы N 1120  қаулысының  1-тармағының 2) тармақшасы.
5. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 8 сәуiрдегi N 321  қаулысы .

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года N 697
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2006 года N 697
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 "О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 284).
2.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2003 года N 87 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 3, ст. 42).
3.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 марта 2003 года N 285 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 13, ст. 137).
4.  Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2003 года N 1120 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
5.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 321 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883".