Болгария Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 шілдедегі N 701 Қаулысы
2006 жылғы шiлдеде Болгарияның Қара теңiз жағалауында болған дүлей апаттың салдарын жою үшiн Болгария Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне заңнамада белгіленген тәртіппен Болгария Республикасына iзгiлiк көмек көрсету үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң төтенше резервiнен 100000 (бiр жүз мың) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен көрсетiлген қаражатты Болгария Республикасының Үкiметi белгілеген арнайы шотқа аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртіппен бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об оказании официальной гуманитарной помощи Республике Болгария
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2006 года N 701
В целях оказания официальной гуманитарной помощи Республике Болгария для ликвидации последствий стихийных бедствий, произошедших в июле 2006 года на черноморском побережье Болгарии, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год, средства в сумме эквивалентной 100000 (сто тысяч) долларов США, для оказания гуманитарной помощи Республике Болгария.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить перечисление указанных средств на специальный счет, определенный Правительством Республики Болгария.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан