Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 шілдедегі N 711 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi 2005 - 2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 11 қарашадағы N 1180  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 44, 559-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру жөнiндегi 2005 - 2007 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында:
"Кәсiби бiлiм бepу" деген 4-бөлiмнiң реттiк нөмiрi 32-жолының 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк бiлiм беру бағдарламалары бойынша оқыту үшiн Қазақстанның 3 мың азаматын озық шетелдiк жоғары оқу орындарына жiберу";
"Бiлiм беру сапасын бағалаудың ұлттық орталығы" деген 7-бөлiмде:
реттiк нөмiрi 64-жол алынып тасталсын;
"Жиыны:" деген жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"148 735,2
2005 ж. - 41 392,7
2006 ж. - 53 497,3
2007 ж. - 53 845,2
89 530,4
2005 ж. - 23 370,3
2006 ж. - 34 020
2007 ж. - 32 140,1
59 204,8
2005 ж. - 18 022,4
2006 ж. - 19 477,3
2007 ж. - 21 705,1".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1180
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2006 года N 711
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2004 года N 1180 "Об утверждении Плана мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 44, ст. 559) следующие изменения:
в Плане мероприятий на 2005-2007 годы по реализации Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
графу 2 строки, порядковый номер 32, раздела 4 "Профессиональное образование" изложить в следующей редакции:
"Направлять для обучения по программам высшего и послевузовского профессионального образования в ведущие зарубежные вузы 3 тысячи граждан Казахстана";
в разделе 7 "Национальная система оценки качества образования":
строку, порядковый номер 64, исключить;
графу 6 строки "Итого:" изложить в следующей редакции:
"148 735,2
2005 г. - 41 392,7
2006 г. - 53 497,3
2007 г. - 53 845,2
89 530,4
2005 г. - 23 370,3
2006 г. - 34 020
2007 г. - 32 140,1
59 204,8
2005 г. - 18 022,4
2006 г. - 19 477,3
2007 г. - 21 705,1".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан