Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 шілдедегі N 712 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен.
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.02.02 N 79 Қаулысымен.
3) "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94 қаулысында:
көрсетiлген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 56-жол алынып тасталсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.02.02 N 79, 2011.06.30 № 742 Қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2006 года N 712
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 02.02.2007 N 79;
3) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 94 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 56, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан