Қазақстан Республикасының спортшылары - 2006 жылғы Турин қаласындағы (Италия Республикасы) XX қысқы Олимпиада ойындарының жүлдегерлерiне және олардың жаттықтырушыларына төленетiн бiржолғы төлемдер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 шілдедегі N 714 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 мамырдағы N 691 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009.05.12 N 691 Қаулысымен .
Қазақстан Республикасының спортшылары - 2006 жылғы Турин қаласындағы (Италия Республикасы) XX қысқы Олимпиада ойындарының жүлдегерлерiн және олардың жаттықтырушыларын көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiне "Қазақстан Республикасының спортшыларын кезектi 2006 жылғы Туриндегi (Италия Республикасы) XX қысқы және 2008 жылғы Пекиндегi (Қытай Халық Республикасы) XXIX жазғы Олимпиада ойындарына даярлау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 30 наурыздағы N 286 қаулысымен айқындалған мөлшерде 2006 жылғы Турин қаласындағы (Италия Республикасы) XX қысқы Олимпиада ойындарының шаңғы жарысы бойынша мынадай жүлдегерлерi мен олардың жаттықтырушыларына:
1) Евгений Кошевойға командалық спринтте алтыншы орынды иеленгенi үшiн және оның жаттықтырушысы Виктор Петрович Васильевке;
2) Николай Чеботькоға командалық спринтте алтыншы орынды иеленгенi үшiн және оның жаттықтырушысы Сергей Васильевич Тишковқа бiржолғы төлемдердi жүзеге асыру үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 2579000 (екi миллион бес жүз жетпіс тоғыз мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың мақсатты пайдалануын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О единовременных выплатах спортсменам Республики Казахстан - призерам ХХ зимних Олимпийских игр 2006 года в городе Турине (Итальянская Республика) и их тренерам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2006 года N 714. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2009 года № 691
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.05.2009 № 691.
В целях поощрения спортсменов Республики Казахстан - призеров XX зимних Олимпийских игр 2006 года в городе Турине (Итальянская Республика) и их тренеров Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству туризма и спорта Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 2579000 (два миллиона пятьсот семьдесят девять тысяч) тенге для осуществления единовременных выплат следующим призерам XX зимних Олимпийских игр 2006 года в городе Турине (Итальянская Республика) по лыжным гонкам и их тренерам в размерах, определенных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2005 года N 286 "О мерах по подготовке спортсменов Республики Казахстан к участию в очередных XX зимних 2006 года в Турине (Итальянская Республика) и XXIX летних 2008 года в Пекине (Китайская Народная Республика) Олимпийских играх":
1) Кошевому Евгению - за занятое шестое место в командном спринте и его тренеру Васильеву Виктору Петровичу;
2) Чеботько Николаю - за занятое шестое место в командном спринте и его тренеру Тишкову Сергею Васильевичу.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан