"Оңтүстiк электр желiлерi" ашық акционерлiк қоғамының конкурстық массасын сатудың ерекше шарттары мен тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 тамыздағы N 754 Қаулысы
"Банкроттық туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 21 қаңтардағы Заңы  2-бабының 4-тармағына сәйкес, табиғи монополия субъектiсi болып табылатын "Оңтүстiк электр желiлерi" ашық акционерлiк қоғамын банкрот деп тануға байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Оңтүстiк электр желiлерi" ашық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - қоғам) конкурстық массасын сатудың:
1) қоғамның өндiрiстiң бiртұтас технологиялық циклiн қамтамасыз ететiн мүлiктiк кешенiн бiрыңғай лотпен (бұдан әрi - лот) сатуды;
2) лотты сатудың ең төменгi бағасын әкiмшiлiк шығыстар мен бiрiншi және екiншi кезектегi кредиторлар талаптарының сомаларынан төмен емес етiп белгiлеудi;
3) банкроттық рәсiмiн технологиялық циклдiң үздiксiздiгiн сақтай отырып өткiзудi көздейтiн ерекше шарттары мен тәртiбi белгiленсiн.
2. Лотты сатып алушыларға мынадай қосымша талаптар белгiленсiн:
1) қызмет бейiнiн, тұтынушылармен шарттарды және ұсынылатын қызметтердiң көлемiн сақтау жөнiндегi мiндеттемелердi қабылдау;
2) қоғам қызметкерлерiмен еңбек шарттарын жасасуды қамтамасыз ету;
3) электр энергиясын беру мен бөлу, электр энергиясын қайта сату мақсатында сатып алу жөнiндегі қызметтi жүзеге асыруға арналған лицензияларының болуы;
4) сатып алушының өз қаражаты есебiнен елдi мекендердi орталықтандырылған электрмен жабдықтауға қосу үшiн бiр жүз қырық бiр километр электр беру желiлерiн салу;
5) жыл сайын кемiнде 56 000 000 (елу алты миллион) теңге сомасына негізгi құралдарды жөндеудi жүргiзу;
6) 45 000 000 (қырық бес миллион) теңгеге жабдықтарды жаңғыртуды және техникалық қайта жарақтандыруды жүргiзу.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об особых условиях и порядке реализации конкурсной массы открытого акционерного общества "Южные электрические сети"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2006 года N 754
В соответствии с пунктом 4  статьи 2 Закона Республики Казахстан от 21 января 1997 года "О банкротстве", в связи с признанием банкротом открытого акционерного общества "Южные электрические сети", являющегося субъектом естественной монополии, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить особые условия и порядок реализации конкурсной массы открытого акционерного общества "Южные электрические сети" (далее - общество), предусматривающие:
1) продажу имущественного комплекса общества, обеспечивающего единый технологический цикл производства, единым лотом (далее - лот);
2) установление минимальной цены продажи лота не ниже суммы административных расходов и требований кредиторов первой и второй очереди;
3) проведение процедуры банкротства с соблюдением непрерывности технологического цикла.
2. Установить следующие дополнительные требования к покупателям лота:
1) принятие обязательств по сохранению профиля деятельности, договоров с потребителями и объемов предоставляемых услуг;
2) обеспечение заключения трудовых договоров с работниками общества;
3) наличие лицензии на осуществление деятельности по передаче и распределению электрической энергии, покупке в целях перепродажи электрической энергии;
4) строительство сто сорока одного километра линий электропередачи для подключения населенных пунктов к централизованному электроснабжению за счет собственных средств покупателя;
5) ежегодное проведение ремонта основных средств на сумму не менее 56000000 (пятьдесят шесть миллионов) тенге;
6) проведение модернизации и технического перевооружения оборудования на 45 000 000 (сорок пять миллионов) тенге.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан