Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң өрт қауiпсiздiгi мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 тамыздағы N 760 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 53 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.02.2016 № 53 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне кәсiпкерлiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң өрт қауiпсiздiгi мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 11 тамыздағы
N 760 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң өрт қауiпсiздiгi
мәселелерi бойынша кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн
өзгерiстер
1. "Қазақстан Республикасының аумағындағы өрттер мен олардың зардаптары мемлекеттiк есебiнің ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 23 шілдедегi N 1053 қаулысында(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 38, 327-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағындағы өрттер мен олардың зардаптары мемлекеттiк есебiнiң ережесiнде:
5-тармақтың бiрiншi абзацында "және қадағалау" деген сөздер алынып тасталсын;
6-тармақтың екiншi абзацында "өрттен қадағалауды" деген сөздер "өрттi бақылауды" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтың бiрiншi абзацында:
"жергілiктi мемлекеттiк өрт қадағалау органына" деген сөздер "мемлекеттiк өрттi бақылау органдарына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. (күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің  2008.10.06 N 920 Қаулысымен)
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.04.2015 № 173 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2006 года № 760. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2016 года № 53
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.02.2016 № 53 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предпринимательства" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан по вопросам пожарной безопасности.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 августа 2006 года N 760
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
по вопросам пожарной безопасности
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года N 1053 "Об утверждении Правил государственного учета пожаров и их последствий на территории Республики Казахстан" (САПП РК, 1999 г., N 38, ст. 327):
в Правилах государственного учета пожаров и их последствий на территории Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце первом пункта 5 слова "и надзорные" исключить;
в абзаце втором пункта 6 слово "надзор" заменить словом "контроль";
в абзаце первом пункта 10:
слово "надзора" заменить словом "контроля";
слова "в местный орган государственного пожарного надзора" заменить словами "в органы государственного пожарного контроля".
2. (Утратил силу постановлением Правительства РК от 06.10.2008  N 920 (порядок введения в действие см. п. 3).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.04.2015 № 173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).