Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 406 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 тамыздағы N 761 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан 2001 жылы шегіртке тектес зиянкестерге қарсы күрес мәселелері жөніндегі комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 29 наурыздағы N 406  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 406
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2006 года N 761
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2001 года N 406 "О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам борьбы с саранчовыми вредителями в 2001 году".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан