Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 17 тамыздағы N 775 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II. "Шығындар" бөлiмiнде:
12 "Көлiк және коммуникациялар" функционалдық тобында:
215 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бағдарламасында:
005 "Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "31188412" деген сандар "30581961" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру" кiшi бағдарламасындағы "5075311" деген сандар "5681762" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года N 775
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II. "Затраты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "Реализация проекта за счет внутренних источников" цифры "31188412" заменить цифрами "30581961";
в подпрограмме 016 "Реализация проекта за счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета" цифры "5075311" заменить соответственно цифрами "5681762".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан