"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 825 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ЖОБА
Қазақстан Республикасының Заңы 2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы
1-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 1 929 214 548 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер - 1 426 749 660 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 40 832 315 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8 418 025 мың теңге;
ресми трансферттердiң түсімдері - 453 214 548 мың теңге;
2) шығындар - 1 934 479 643 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 5 265 095 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - 22 261 230 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 28 521 406 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 50 782 636 мың теңге;
5) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 150 136 387 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу - 152 136 387 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер - 2 000 000 мың теңге;
6) тапшылық - 133 140 252 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмiнiң 1,1 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 133 140 252 мың теңге.
2-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте мынадай түсiмдер көзделсiн:
"Байқоңыр" кешенiн Ресей Федерациясының пайдаланғаны үшiн 13 455 000 мың теңге сомасында жалдау ақысы;
әскери полигондарды Ресей Федерациясының пайдаланғаны үшiн республикалық бюджеттің кiрiстерiнде көрсетiлетiн 3 217 500 мың теңге сомасында жалдау ақысы, оның:
374 400 мың теңгесi ақшалай нысанда түседi;
2 843 100 мың теңгесi Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы сынақ полигондарын жалға беру туралы шарттарда айтылған талаптарға сәйкес жүзеге асырылады және оны 007 "Сынақ полигондарын жалға беру туралы мемлекетаралық шарттарға сәйкес қару-жарақ пен әскери техниканы жеткiзу және жөндеу" және республикалық бюджеттік бағдарламалары бойынша шығыстарды көрсете отырып, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі пайдаланады.
3-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына жіберілетін 2007 жылға арналған бюджетке түсімдердің көлемі 2-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
4-бап. Тікелей салықтары (жергілікті бюджетке есептелетін салықтарды қоспағанда) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына есептелетін шикі мұнай мен газ конденсатын өндірумен және (немесе) іске асырумен айналысатын мұнай секторы кәсіпорындарының тізбесі 3-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.

О проекте Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 825
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О республиканском бюджете на 2007 год
Статья 1.  Утвердить республиканский бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1 929 214 548 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 426 749 660 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40 832 315 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 8 418 025 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 453 214 548 тысяч тенге;
2) затраты - 1 934 479 643 тысячи тенге;
3) операционное сальдо - - 5 265 095 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 22 261 230 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 28 521 406 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 50 782 636 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 150 136 387 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 152 136 387 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 2 000 000 тысяч тенге;
6) дефицит - 133 140 252 тысячи тенге, или 1,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета - 133 140 252 тысячи тенге.
Статья 2 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год поступления:
арендной платы за пользование Российской Федерацией комплексом "Байконур" в сумме 13 455 000 тысяч тенге;
арендной платы за пользование Российской Федерацией военными полигонами, отражаемой в доходах республиканского бюджета, в сумме 3 217 500 тысяч тенге, из которой:
374 400 тысяч тенге поступает в денежной форме;
2 843 100 тысяч тенге осуществляется на условиях, оговоренных договорами между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об аренде испытательных полигонов, и используется Министерством обороны Республики Казахстан с отражением расходования по республиканской бюджетной программе 007 "Поставка и ремонт вооружения и военной техники в соответствии с межгосударственными договорами об аренде полигонов".
Статья 3 . Утвердить объемы поступлений в бюджет на 2007 год, направляемые в Национальный фонд Республики Казахстан, согласно приложению 2.
Статья 4 . Утвердить перечень предприятий нефтяного сектора, занимающихся добычей и (или) реализацией сырой нефти и газового конденсата, по которым прямые налоги (за исключением налогов, зачисляемых в местные бюджеты) зачисляются в Национальный фонд Республики Казахстан, согласно приложению 3.

5-бап. Тиiстi бюджеттiң кiрiсiне:
бiрыңғай бюджеттік сыныптаудың кiрiстер сыныптамасының "Роялти" коды бойынша - жер қойнауын пайдаланушылардың Жер қойнауын қорғау және минералдық-шикiзат базасын ұдайы молықтыру жөнiндегi республикалық қор алдындағы берешегi, сондай-ақ келiсiм-шарттық аумақтарды геологиялық зерттеуден мемлекет шеккен, жер қойнауын пайдалануға арналған келісім-шарттардың негiзiнде осы кен орындарын пайдаланатын жер қойнауын пайдаланушылар өтейтiн тарихи шығындар сомалары;
бiрыңғай бюджеттік сыныптаудың кiрiстер сыныптамасының "Әлеуметтiк салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттiк орталыққа, Мiндеттi медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттiк әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөнiндегi берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың бұрын Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндiрушілер көтерме саудада сататын өзi өндiретiн бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда)" коды бойынша - бензиннен алынатын бұрын Жол қорына түсiп келген алым бойынша берешек;
"Өндiрушiлер көтерме саудада сататын, өзi өндiретiн дизель отыны" коды бойынша - дизель отынынан алынатын бұрын Жол қорына түсiп келген алым жөнiндегi берешек есептелетiн болып белгіленсiн.
6-бап. Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленiп келген, еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге жұмыс берушiлер есептеген жәрдемақы сомаларының көрсетiлген қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 3 процентi шегiнде әлеуметтік салық төлеу есебiне есептеледi.
7-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерінен республикалық бюджетке бюджеттiк алып қоюлардың көлемдерi 151 498 867 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе облысынан - 1 079 129 мың теңге;
Атырау облысынан - 43 061 767 мың теңге;
Маңғыстау облысынан - 24 436 744 мың теңге;
Алматы қаласынан - 72 310 353 мың теңге;
Астана қаласынан - 10 610 874 мың теңге сомасында көзделсін.
8-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетке Қазақстан  Республикасының Ұлттық қорынан кепілдік берілген трансферттің мөлшері 301 715 681 мың теңге сомасында көзделсін.
9-бап. 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшерi - 9 752 теңге;
2) базалық зейнетақы төлемiнiң мөлшерi - 3 000 теңге;
3) зейнетақының ең төменгi мөлшерi - 7 236 теңге;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдердi есептеу үшiн, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдердi қолдану үшiн айлық есептік көрсеткiш 1 092 теңге;

Статья 5 . Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Роялти" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность недропользователей перед Республиканским фондом охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы, а также суммы исторических затрат, понесенных государством, на геологическое изучение контрактных территорий, которые возмещаются недропользователями, эксплуатирующими эти месторождения на основании контрактов на недропользование;
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд;
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.
Статья 6 . Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 3 процентов от фонда заработной платы.
Статья 7 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год объемы бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в республиканский бюджет в сумме 151 498 867 тысяч тенге, в том числе:
Актюбинской - 1 079 129 тысяч тенге;
Атырауской - 43 061 767 тысяч тенге;
Мангистауской - 24 436 744 тысячи тенге;
города Алматы - 72 310 353 тысячи тенге;
города Астаны - 10 610 874 тысячи тенге.
Статья 8 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год размер гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 301 715 681 тысяча тенге.
Статья 9 . Установить с 1 января 2007 года:
1) минимальный размер заработной платы - 9 752 тенге;
2) размер базовой пенсионной выплаты - 3 000 тенге;
3) минимальный размер пенсии - 7 236 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан 1 092 тенге;

5) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерiн есептеу үшiн ең төменгi күнкөрiс көлемi 8 861 теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
10-бап. 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап әскери қызметшiлерге (мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерден басқа), сондай-ақ Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының жедел-iздестiру, тергеу және саптық бөлімшелерiнің, өртке қарсы қызмет органдарының, Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінiң қылмыстық-атқару жүйесi органдары мен мекемелерiнiң, қаржы полициясы органдарының қызметкерлерiне тұрғын үйдi ұстау және коммуналдық қызметтер көрсету шығыстарын төлеу үшiн ақшалай өтемақының айлық мөлшерi 3 430 теңге сомасында белгіленсiн.
11-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 1997-1998 жылдар үшiн әскери қызметшілерге сыйлықақы төлемдерiн төлеуге 78 885 мың теңге сомасында, оның iшiнде:
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiне 65 106 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігiне 10 030 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасына 3 114 мың теңге;
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланына 635 мың теңге қаражат көзделгенi ескерiлсiн.
Әскери қызметшiлерге сыйлықақы төлемдерiн төлеу олардың көрсетілген кезеңде әскери қызметтен өткен жерi бойынша Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын тәртiппен деп белгiленсiн.
12-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге берілетiн субвенциялар көлемдерi 192 790 980 мың теңге, оның iшiнде:
Ақмола облысына - 19 616 640 мың теңге;
Алматы облысына - 22 186 299 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 22 189 261 мың теңге;
Жамбыл облысына - 21 326 306 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 11 173 159 мың теңге;
Қарағанды облысына - 7 677 669 мың теңге;
Қостанай облысына - 13 414 504 мың теңге;
Қызылорда облысына - 14 811 753 мың теңге;
Павлодар облысына - 3 810 519 мың теңге;
Солтүстік Қазақстан облысына - 16 545 651 мың теңге;
Оңтүстiк Қазақстан облысына - 40 039 219 мың теңге сомасында көзделсiн.
13-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне мынадай мөлшерлерде:
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттерге стипендиялар төлеуге - 1 644 982 мың теңге;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу орындарында оқитындар үшін жол жүруге өтемақыларды төлеуге - 253 586 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстауға - 713 722 мың теңге;
дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды сатып алуға - 7 491 011 мың теңге;

5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 8 861 тенге.
Статья 10 . Установить с 1 января 2007 года месячный размер денежной компенсации военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы), а также сотрудникам оперативно-розыскных, следственных и строевых подразделений органов внутренних дел, органов противопожарной службы, органов и учреждений уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции для оплаты расходов на содержание жилища и коммунальные услуги в сумме 3 430 тенге.
Статья 11 . Учесть, что в республиканском бюджете на 2007 год предусмотрены средства на выплату военнослужащим премиальных выплат за 1997-1998 годы в сумме 78 885 тысяч тенге, в том числе:
Министерству внутренних дел Республики Казахстан 65 106 тысяч тенге;
Министерству обороны Республики Казахстан 10 030 тысяч тенге;
Генеральной прокуратуре Республики Казахстан 3 114 тысяч тенге;
Республиканской гвардии Республики Казахстан 635 тысяч тенге.
Установить, что выплаты военнослужащим премиальных выплат производятся по месту прохождения ими воинской службы в указанный период в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан.
Статья 12 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год объемы субвенций, передаваемых из республиканского бюджета в областные бюджеты, в сумме 192 790 980 тысяч тенге, в том числе:
Акмолинской - 19 616 640 тысяч тенге;
Алматинской - 22 186 299 тысяч тенге;
Восточно-Казахстанской - 22 189 261 тысяча тенге;
Жамбылской - 21 326 306 тысяч тенге;
Западно-Казахстанской - 11 173 159 тысяч тенге;
Карагандинской - 7 677 669 тысяч тенге;
Костанайской - 13 414 504 тысячи тенге;
Кызылординской - 14 811 753 тысячи тенге;
Павлодарской - 3 810 519 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской - 16 545 651 тысяча тенге;
Южно-Казахстанской - 40 039 219 тысяч тенге.
Статья 13 . Учесть, что в республиканском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в следующих размерах:
1 644 982 тысячи тенге - на выплату стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
253 586 тысяч тенге - на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
713 722 тысячи тенге - на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения;
7 491 011 тысяч тенге - на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;

Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның індетіне қарсы күрес бағдарламасын жүзеге асыруға іске асыруға - 250 600 мың теңге.
4-қосымшаға сәйкес аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 3 816 000 мың теңге;
мұқтаж мүгедектердi міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес ымдау тiлi мамандарының, жеке көмекшiлердiң қызметтер көрсетуiне - 600 852 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифтерiнің көтерiлуiн өтеуге - 122 476 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялауға - 1 122 233 мың теңге;
көшу-қон полициясының 2006 жылғы бөлінген қосымша штат санын ұстауға - 277 506 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгенi ескерiлсiн.
Мемлекеттік атаулы әлеуметтiк көмектi төлеуге көзделiп келген қаражат есебiнен жергілiктi бюджеттерде 4-қосымшаға сәйкес аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейiнгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге кемiнде 2 916 400 мың теңге сомасында шығыстар көзделуi тиiс екендігі ескерiлсiн.
Көрсетiлген сомаларды облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бөлу және оларды пайдалану тәртiбi Қазақстан Республикасы Үкiметінiң шешiмi негізiнде айқындалады.
14-бап. 2006 жылға арналған республикалық бюджетте Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен, төтенше және ең жоғары радиациялық қауіп аймақтарында тұрып жатқан және 1949-1990 жылдар аралығында тұрған жұмыс істейтін және жұмыс істемейтін халыққа, зейнеткерлерге және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар алушыларға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеуге 5 182 512 мың теңге сомасында қаражат көзделсін.
Көрсетілген қаражат Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен бөлінеді деп белгіленсін.
15-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығын дамытуға бағытталған субсидияларға 15 630 429 мың теңге, оның iшiнде:
тұқым шаруашылығын дамытуды қолдауға - 996 253 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға - 2 004 648 мың теңге;
өндiрілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығы мен сапасын арттыруды қолдауға - 1 815 000 мың теңге;

250 600 тысяч тенге - на реализацию программы по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан;
3 816 000 тысяч тенге - на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей согласно приложению 4;
600 852 тысячи тенге - на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
122 476 тысяч тенге - на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций;
1 122 233 тысячи тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
277 506 тысяч тенге - на содержание дополнительной штатной численности миграционной полиции, выделенной в 2006 году.
Учесть, что в местных бюджетах за счет средств, предусматривавшихся на выплату государственной адресной социальной помощи, должны, быть предусмотрены расходы на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей в сумме не менее 2 916 400 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы и порядок их использования определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.
Статья 14 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год средства на выплату единовременной государственной денежной компенсации работающему и неработающему населению, проживающему и проживавшему в зонах чрезвычайного, максимального и повышенного радиационного рисков с 1949 по 1990 годы, пенсионерам и получателям государственных социальных пособий, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, в сумме 5 182 512 тысяч тенге.
Установить, что указанные средства выделяются в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан.
Статья 15 . Учесть, что в республиканском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидии, направленные на развитие сельского хозяйства, в сумме 15 630 429 тысяч тенге, в том числе:
996 253 тысячи тенге - на поддержку развития семеноводства;
2 004 648 тысяч тенге - на развитие племенного животноводства;
1815 000 тысяч тенге - на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур;

көрсетілген жұмыстар басталғанға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын басым дақылдар бойынша көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтарды субсидиялауға - 7 490 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушілерге су жеткiзу жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялауға - 731 166 мың теңге;
жеміс дақылдарының және жүзімнің көп жылдың екпелерін отырғызуды және өсіруді қамтамасыз етуге - 800 002 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға - 1 539 656 мың теңге;
қазақстандық талшық мақтаның сапасын сараптауға - 253 704 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген сомаларды облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бөлу және оларды пайдалану тәртiбi Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң шешiмi негiзiнде айқындалады.
16-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте мемлекеттiк қызметшілерге, мемлекеттiк мекемелердiң мемлекеттiк қызметшi болып табылмайтын қызметкерлерiне және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерiне жалақы төлеуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 89 469 724 мың теңге, оның iшiнде:
Ақмола облысына - 4 553 881 мың теңге;
Ақтөбе облысына - 4 490 992 мың теңге;
Алматы облысына - 6 215 893 мың теңге;
Атырау облысына - 3 420 551 мың теңге;
Шығыс Қазақстан облысына - 7 338 533 мың теңге;
Жамбыл облысына - 5 735 978 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысына - 4 178 255 мың теңге;
Қарағанды облысына - 7 975 494 мың теңге;
Қостанай облысына - 5 204 640 мың теңге;
Қызылорда облысына - 6 922 919 мың теңге;
Маңғыстау облысына - 2 831 552 мың теңге;
Павлодар облысына - 4 476 595 мың теңге;
Солтүстiк Қазақстан облысына - 4 363 444 мың теңге;
Оңтүстiк Қазақстан облысына - 13 090 070 мың теңге;
Алматы қаласына - 5 566 789 мың теңге;
Астана қаласына - 3 104 138 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсiн.
17-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте  2007 жылғы 1 қаңтардан бастап барлық жеке тұлғалар үшін жеке табыс салығының 10% тіркелген ставкасын енгізуге және салық салу кезінде кірістен айлық есептік көрсеткіштің орнына жалақынеың ең төменгі мөлшерін алып тастауға байланысты бюджетке түсімдердің шығасыларын өтеуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 29 205  219 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Көрсетілген соманы облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне бөлу Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі негізінде айқындалады.

7 490 000 тысяч тенге - на субсидирование стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, по определяемым Правительством Республики Казахстан приоритетным культурам до начала проведения указанных работ;
731 166 тысяч тенге - на субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям;
800002 тысячи тенге - на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда;
1 539 656 тысяч тенге - на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
253 704 тысячи тенге - на экспертизу качества казахстанского хлопка-волокна.
Распределение указанных сумм областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы и порядок их использования определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.
Статья 16 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий, в сумме 89 469 724 тысячи тенге, в том числе:
Акмолинской - 4 553 881 тысяча тенге;
Актюбинской - 4 490 992 тысячи тенге;
Алматинской - 6 215 893 тысячи тенге;
Атырауской - 3 420 551 тысяча тенге;
Восточно-Казахстанской - 7 338 533 тысячи тенге;
Жамбылской - 5 735 978 тысяч тенге;
Западно-Казахстанской - 4 178 255 тысяч тенге;
Карагандинской - 7 975 494 тысячи тенге;
Костанайской - 5 204 640 тысяч тенге;
Кызылординской - 6 922 919 тысяч тенге;
Мангистауской - 2 831 552 тысячи тенге;
Павлодарской - 4 476 595 тысяч тенге;
Северо-Казахстанской - 4 363 444 тысячи тенге;
Южно-Казахстанской - 13 090 070 тысяч тенге;
города Алматы - 5 566 789 тысяч тенге;
города Астаны - 3 104 138 тысяч тенге.
Статья 17 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на возмещение потерь поступлений в бюджет в сумме 29 205 219 тысяч тенге в связи с введением фиксированной ставки индивидуального подоходного налога для всех физических лиц в 10 % с 1 января 2007 года и исключением из доходов при налогообложении минимальной заработной платы вместо месячного расчетного показателя.
Распределение указанной суммы областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы определяется на основании решения Правительства Республики Казахстан.

18-бап . 2007 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 21 988 470 мың теңге, оның ішінде:
жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттік мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтармен жарақтандыруға - 2 457 650 мың теңге;
арнаулы (түзету) бiлiм беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге - 124 031 мың теңге;          жалпы орта білім беретін мемлекеттiк мекемелердің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 9 870 715 мың теңге;
жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектілерiн ұстауға - 5 209 021 мың теңге;
балаларды тамақтандыруды, тұруын және тестілеу пункттерiне жеткiзудi ұйымдастыруға - 108 228 мың теңге;
жалпы орта білiм беретiн мемлекеттiк мекемелердi Интернетке қосуға және олардың трафигiн төлеуге - 500 012 мың теңге;
жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттік мекемелердiң кiтапхана қорларын жаңарту үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендер сатып алуға және жеткiзуге - 895 513 мың теңге;
жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға - 1 958 760 мың теңге;
кәсіптiк бастауыш бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердің материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 286 100 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру институттарында педагог қызметкерлердi қайта даярлауға және олардың бiлiктiлiгiн арттыруға - 503 440 мың теңге;
облыстық (қалалық) педагог кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру институттарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 75 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлуді және оларды пайдалану тәртібін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайды.
19-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған  мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне 24 874 368 мың теңге сомасында, оның iшiнде:
мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде кәсiптiк орта бiлiм беру бойынша оқыту құнын ұлғайту жөніндегі шығыстарды өтеуге - 114 369 мың теңге;
медицина кадрларының, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы менеджерлердің біліктілiгiн арттыруға және оларды қайта даярлауға -  247 114 мың теңге;

Статья 18 . Учесть, что в республиканском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 21 988 470 тысяч тенге, в том числе:
2 457 650 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования;
124 031 тысяча тенге - на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами;
9 870 715 тысяч тенге - на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
5 209 021 тысяча тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования;
108 228 тысяч тенге - на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования;
500 012 тысяч тенге - на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования;
895 513 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования;
1 958 760 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях среднего общего образования;
286 100 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы государственных учреждений начального профессионального образования;
503 440 тысяч тенге - на переподготовку и повышение квалификации педагогических работников в областных (городских) институтах повышения квалификации педагогических кадров;
75 000 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы областных (городских) институтов повышения квалификации педагогических кадров.
Распределение и порядок использования указанных целевых текущих трансфертов определяются Правительством Республики Казахстан.
Статья 19 . Учесть, что в республиканском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы в сумме 31 675 031 тысяча тенге, в том числе:
114 369 тысяч тенге - на возмещение расходов по увеличению стоимости обучения и дополнительного приема в организациях среднего профессионального образования в рамках государственного заказа;
247 114 тысяч тенге - на повышение квалификации и переподготовку медицинских кадров, а также менеджеров в области здравоохранения;

созылмалы ауруларды амбулаториялық емдеу кезiнде диспансерлiк есепте тұрған балалар мен жасөспiрiмдердi дәрілік заттармен қамтамасыз eтугe - 1 037 904 мың теңге;
амбулаториялық емдеу деңгейiндегі азаматтардың жекелеген санаттарын жеңiлдiктi жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз етуге - 1 580 657 мың теңге;
облыстық санитарлық-эпидемиологиялық сараптама орталықтарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 1 805 710 мың теңге;
бастапқы медициналық-санитарлық көмектiң және медициналық ұйымдарын штаттық нормативтерге сәйкес медицина кадрларымен жасақтауға және жалпы практика дәрiгерлері жүйесiн дамытуға - 566 079 мың теңге;
құрылатын ақпараттық-талдамалық орталықтардың қызметiн қамтамасыз етуге - 41 447 мың теңге;
шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшiн тест-жүйелердi сатып алуға - 11 489 мың теңге;
5 жасқа дейiнгi балаларды амбулаторлық емдеу деңгейiнде дәрi-дәрмекпен қамтамасыз етуге - 596 614 мың теңге;
жүктi әйелдерді құрамында темiр және йоды бар препараттармен қамтамасыз eтугe - 665 733 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын медициналық алдын ала тексерудi жүзеге асыруға - 3 888 528 мың теңге;
жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 16 519 387 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгенi ескерiлсiн.
Көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi бөлуді және оларды пайдалану тәртiбiн Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайды.
20-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте  "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік  басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес сәулет және қала құрылыс қызметі, ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын басқару мәселелерін мемлекеттік реттеу саласындағы жекелеген функциялар мен өкілеттіктердің жергілікті атқарушы органдардың қарамағына берілуіне байланысты облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне 625 354 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігіне 162 415 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгіне 89 911 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігіне 373 028 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсiн.
Көрсетiлген сомаларды облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бөлу Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмi негiзiнде айқындалады.

1 037 904 тысячи тенге - на обеспечение лекарственными средствами детей и подростков, находящихся на диспансерном учете при амбулаторном лечении хронических заболеваний;
1 580 657 тысяч тенге - на обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения;
1 805 710 тысяч тенге - на укрепление материально-технической базы областных центров санитарно-эпидемиологической экспертизы;
5 166 079 тысяч тенге - на укомплектование медицинских организаций первичной медико-санитарной помощи медицинскими кадрами в соответствии со штатными нормативами и развитие системы врачей общей практики;
41 447 тысяч тенге - на обеспечение деятельности создаваемых информационно-аналитических центров;
11 489 тысяч тенге - на закуп тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора;
596 614 тысяч тенге - на лекарственное обеспечение детей до 5-летнего возраста на амбулаторном уровне лечения;
665 733 тысячи тенге - на обеспечение беременных железо- и йодосодержащими препаратами;
3 888 528 тысяч тенге - на осуществление профилактических медицинских осмотров отдельных категорий граждан;
16 519 387 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне.
Распределение и порядок использования указанных целевых текущих трансфертов определяются Правительством Республики Казахстан.
Статья 20 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в сумме 625 354 тысячи тенге с учетом передачи в ведение местных исполнительных органов в соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 января 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" отдельных функций и полномочий в области государственного регулирования вопросов архитектурной и градостроительной деятельности, сельского хозяйства и управления земельными ресурсами, в том числе:
Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в сумме 162 415 тысяч тенге;
Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан в сумме 89 911 тысяч тенге;
Агентства по управлению земельными ресурсами Республики Казахстан в сумме 373 028 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы определяется на основании решения Правительства Республики Казахстан.

21-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының ауылдық аумақтарын дамытудың 2004 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ауылдың әлеуметтік инфрақұрылымын дамытуға және нығайтуға 18 846 566 мың теңге сомасында шығындар, оның iшiнде:
ауылдық (селолық) жердiң денсаулық сақтау iсiнде ұтқыр және телемедицинаны дамытуға - 528 356 мың теңге;
мыналарға:
ауылдық (селолық) елдi мекендердi ауыз сумен жабдықтау объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға - 5 200 000 мың теңге;
ауылдық (селолық) жерлердің бiлiм беру объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға - 7 118 210 мың теңге;
ауылдық (селолық) жерлердiң денсаулық сақтау объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға - 6 000 000 мың теңге дамуға берілетін нысаналы трансферттер көзделсiн.
Көрсетілген дамуға берілетін нысаналы трансферттер қаражатының есебiнен 2007 жылы салынуға және қайта жаңартылуға тиiс ауылдық (селолық) жерлердiң бiлiм беру, денсаулық сақтау және ауыз сумен жабдықтау объектілерiнiң тiзбесiн Қазақстан Республикасының Үкiметі айқындайды.
22-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте қалаларда бiлiм беру мен денсаулық сақтаудың аса маңызды объектiлерiн салуға облыстық бюджеттерге, Алматы қаласының бюджетiне 7 150 000 мың теңге сомасында дамуға берілетін нысаналы трансферттер көзделсiн.
Республикалық бюджет қаражаты есебiнен 2007 жылы салынуға және қайта жаңартылуға тиiс қалалардағы аса маңызды бiлiм беру және денсаулық сақтау объектiлерiнiң тiзбесiн Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайды.
23-бап. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң агроөнеркәсіптік кешендi дамытуды мемлекеттiк қолдауға арналған шығыстарының құрамында 1 569 080 мың теңге, оның iшiнде Қазақстан Республикасы Үкiметінің шешiмдерiмен айқындалатын тәртiппен мыналарға байланысты iс-шараларды қаржыландыруға:
ауыл шаруашылығы техникасының қаржы лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеуге - 158 194 мың теңге;
ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдеу жөніндегі кәсiпорындарға арналған жабдықтардың қаржы лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеуге - 10 886 мың теңге;
өсiмдiк шаруашылығындағы сақтандыруды қолдауға - 300 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдеу жөніндегі кәсiпорындарға олардың айналым қаражатын толықтыруға екiншi деңгейдегi банктер беретiн кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялауға 1 000 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығы өнiмдерi өндiрiсiн басқару жүйелерiн дамытуды субсидиялауға - 100 000 мың теңге көзделсiн.
24-бап. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылға арналған резервi 19 437 035 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.

Статья 21 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год на развитие и укрепление социальной инфраструктуры села в рамках реализации Государственной программы развития сельских территорий Республики Казахстан на 2004-2010 годы затраты в сумме 18 846 566 тысяч тенге, в том числе:
на развитие мобильной и телемедицины в здравоохранении аульной (сельской) местности - 528 356 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие:
строительства и реконструкцию объектов питьевого водоснабжения аульных (сельских) населенных пунктов - 5 200 000 тысяч тенге;
строительства и реконструкцию объектов образования аульной (сельской) местности - 7 118 210 тысяч тенге;
строительства и реконструкцию объектов здравоохранения аульной (сельской) местности - 6 000 000 тысяч тенге.
Перечень объектов образования, здравоохранения и питьевого водоснабжения аульной (сельской) местности, подлежащих строительству и реконструкции в 2007 году за счет средств указанных целевых трансфертов на развитие, определяется Правительством Республики Казахстан.
Статья 22 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджету города Алматы в сумме 7 150 000 тысяч тенге на строительство особо важных объектов образования и здравоохранения в городах.
Перечень особо важных объектов образования и здравоохранения в городах, подлежащих строительству и реконструкции за счет средств республиканского бюджета в 2007 году, определяется Правительством Республики Казахстан.
Статья 23 . Предусмотреть в составе расходов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на государственную поддержку развития агропромышленного комплекса 1 569 080 тысяч тенге, в том числе на финансирование в порядке, определяемом решениями Правительства Республики Казахстан, мероприятий, связанных с:
возмещением ставки вознаграждения (интереса) по финансовому лизингу сельскохозяйственной техники - 158 194 тысячи тенге;
возмещением ставки вознаграждения (интереса) по финансовому лизингу оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции - 10 886 тысяч тенге;
поддержкой страхования в растениеводстве - 300 000 тысяч тенге;
субсидированием ставки вознаграждения (интереса) по кредитам, выдаваемым банками второго уровня предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их оборотных средств - 1 000 000 тысяч тенге;
субсидированием развития систем управления производством сельскохозяйственной продукции - 100 000 тысяч тенге.
Статья 24 . Утвердить резерв Правительства Республики Казахстан на 2007 год в сумме 19 437 035 тысяч тенге.

25-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға обылыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайласытруға 30 000 000 мың теңге соммасында дамуға берілетін нысаналы трансферттер көзделсін.
Көрсетiлген дамыға берілетін нысаналы трансферттердi бөлуді және пайдалану тәртiбiн Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайды.
26-бап.  2007 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде обылыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын тәртіппен тұрғын үй салуға нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша кредит беруге 22 000 000 мың теңге көзделсін.
27-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте тұрғын үй құрылыс жинақтарына салымдар бойынша сыйлықақылар төлеуге 346 700 мың теңге сомасында қаражат көзделсін.
28-бап. 2006 жылға арналған республикалық бюджетте "Тұрғынүйқұрылысбанк" жабық акционерлік қоғам арқылы алынған жеңілдікті тұрғын үй кредиттері қарыз алушыларының 2005 жылғы төлемдері бойынша бағамды айырманы төлеуге 42 884 мың теңге көзделсін.
29-бап. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiнiң мемлекеттік материалдық резервтi қалыптастыруға және сақтауға арналған шығындарының құрамында жаңалау тәртiбiмен шығарылған материалдық құндылықтарды өткiзуден түскен соманы республикалық бюджеттің кiрiстерiнде көрсете отырып, мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарын жаңалауға 1 858 872 мың теңге сомасында қаражат көзделгені ескерiлсiн.
30-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте:
концессияға берілуі мүмкін объектілер бойынша ұсыныстарды сараптауға - 72 000 мың теңге;
концессиялық жобаларды бағалауға сараптауға - 900 000 мың теңге сомасында қаражат көзделсiн.
Көрсетілген соммаларды бөлу және пайдалану тәртібі Қазақстан Республикасының Үкiметi шешімінің негізінде айқындалады.
31-бап. 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес 2007 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша таратылған заңды тұлғаларға мемлекеттік кепiлдiктер және Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын заңды тұлғалардың тiзбесi мен берешектер көлемi бойынша мiндеттемелердi орындауға бөлiнген кредиттер мен қаражаттар жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнің талаптары тоқтатылатын болып белгіленсiн.

Статья 25 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год на реализацию Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 30 000 000 тысяч тенге.
Распределение и порядок использования указанных целевых трансфертов на развитие определяются Правительством Республики Казахстан.
Статья 26 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год 22 000 000 тысяч тенге на кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан.
Статья 27 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год средства в сумме 346 700 тысяч тенге на выплату премий по вкладам в жилищные строительные сбережения.
Статья 28 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год 42 884 тысячи тенге на выплату курсовой разницы по платежам 2006 года заемщиков Льготных жилищных кредитов, полученных через закрытое акционерное общество "Жилстройбанк".
Статья 29 . Учесть, что в составе затрат Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики, Казахстан на формирование и хранение государственного материального резерва предусмотрены средства в сумме 1 858 872 тысячи тенге на освежение материальных ценностей государственного материального резерва с отражением суммы от реализации материальных ценностей, выпущенных в порядке освежения, в доходах республиканского бюджета.
Статья 30 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год средства в сумме:
72 000 тысяч тенге - на экспертизу предложений по объектам, возможным к передаче в концессию;
900 000 тысяч тенге - на оценку и экспертизу концессионных проектов.
Распределение и порядок использования указанных сумм определяются на основании решения Правительства Республики Казахстан.
Статья 31 . Установить, что с 1 января 2007 года прекращаются требования Правительства Республики Казахстан к юридическим лицам, ликвидированным по состоянию на 1 января 2007 года в соответствии с законодательством Республики Казахстан, по кредитам и средствам, выделенным на исполнение обязательств по государственным гарантиям и перечню юридических лиц и объемам задолженности, определяемым Правительством Республики Казахстан.

32-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджетте мемлекет кепiлдiк берген қарыздарды өтеу және оларға қызмет көрсету үшiн 3 551 406 мың теңге көзделсiн.
33-бап. 2007 жылы Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепiлдiктерiн беру лимитi 11 700 000 мың теңге мөлшерiнде белгiленсiн.
34-бап. 2007 жылғы 31 желтоқсанға үкiметтiк борыш лимитi 770 000 000 мың теңге мөлшерiнде белгіленсiн.
35-бап. 2007 жылға арналған Қазақстан Республикасының кепілдік беру лимиті 35 100 000 мың теңге көлемінде белгіленсiн.
36-бап.  Бюджеттiк инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) iске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттiк бағдарламаларға бөлiне отырып, 2007 жылға арналған республикалық бюджеттiң бюджеттiк даму бағдарламаларының тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
37-бап. 2007 жылға арналған республикалық бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын республикалық бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 6-қосымшаға сәйкес бекiтілсiн.
2007 жылға арналған жергiлікті бюджеттердi атқару процесiнде 7-қосымшаға сәйкес жергiлiктi бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсiн.
38-бап. Осы Заң 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
"2007 жылға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2006 жылғы
N   Заңына
1-ҚОСЫМША
2007 жылға арналған республикалық бюджет ___________________________________________________________________
Санаты                     Атауы                          Сомасы,
Сыныбы                                                 мың теңге
Ішкi сыныбы
___________________________________________________________________
1                         2                              3
___________________________________________________________________
І. Кірістер                                   1929214548
1         Салықтық түсiмдер                             1426749660
01      Табыс салығы                                   596832500
1     Корпорациялық табыс салығы                     596832500
05      Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге        689230416
салынатын iшкi салықтар
1     Қосылған құн салығы                            654028910
2     Акциздер                                       13428395
3     Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны     20853604
үшін түсетiн түсiмдер
4     Кәсiпкерлік және кәсiби қызметтi жүргiзгенi       919507
үшiн алынатын алымдар
06      Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға      133392428
салынатын салықтар

Статья 32 . Предусмотреть в республиканском бюджете на 2007 год 3 551 406 тысяч тенге для погашения и обслуживания гарантированных государством займов.
Статья 33 . Установить лимит предоставления государственных гарантий Республики Казахстан в 2007 году в размере 11 700 000 тысяч тенге.
Статья 34 . Установить лимит правительственного долга на 31 декабря 2007 года в размере 770 000 000 тысяч тенге.
Статья 35 . Установить лимит предоставления поручительств Республики Казахстан в 2007 году в размере 35 100 000 тысяч тенге.
Статья 36 . Утвердить перечень бюджетных программ развития республиканского бюджета на 2007 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 5.
Статья 37 . Утвердить перечень республиканских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения республиканского бюджета на 2007 год, согласно приложению 6.
Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2007 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7.
Статья 38 . Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2007 года.
Президент
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2007 год"
от 25 августа 2006 года N 825
Республиканский бюджет на 2007 год
-------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс         !            Наименование             !   Сумма,
Подкласс   !                                     ! тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
I. Доходы                               1929214548
1                Налоговые поступления                   1426749660
01             Подоходный налог                         596832500
1           Корпоративный подоходный налог           596832500
05             Внутренние налоги на товары, работы
и услуги                                 689230416
1           Налог на добавленную стоимость           654028910
2           Акцизы                                    13428395
3           Поступления за использование
природных и других ресурсов              20853604
4           Сборы за ведение предпринимательской
и профессиональной деятельности             919507
06             Налоги на международную торговлю и
внешние операции                          133392428

1     Кеден төлемдерi                                 121755878
2     Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын   11636550
басқа да салықтар
07      Басқа да салықтар                                  40952
1     Басқа да салықтар                                  40952
08      Заңдық мәндi іс-әрекеттердi жасағаны және        7253364
(немесе) құжаттар бергенi үшiн оған
уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк органдар немесе
лауазымды адамдар алатын мiндеттi төлемдер
1     Мемлекеттiк баж                                  7253364
2         Салықтық емес түсiмдер                          40832315
01      Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер            31151412
1     Мемлекеттік кәсіпордардың таза кірісі
бөлігіндегі түсімдер                             1207617
3     Мемлекет меншігіндегі акциялардың
мемлекеттік пакетіне дивидендтер                 5528146
4     Мемлекет меншіктегі заңды тұлғаларға
қатысу үлесіне кірістер                             10653
5     Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден
түсетін кірістер                                18008297
6     Бюджет қаражатын банк шоттарына орналастырғаны
үшін сыйақылар (мүдделер)                         882012
7     Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)                     1470793
9     Мемлекеттік меншіктен түсетін өзге де кірістер   4043894
02      Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердің тауарларды
(жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен
түсетін түсімдер                                 1600395
1     Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелердің тауарларды
(жұмыстарды, қызметтерді)
өткізуінен түсетін түсімдер                      1600395
03      Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін
ақша түсімдері                                    80540
1     Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын
мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын
мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін
ақша түсімдері                                    80540
04      Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкінің бюджеттен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар, өндіріп алулар                        784134
1     Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкінің бюджеттен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар, өндіріп алулар                        784134
05      Гранттар                                         1311617
2     Қаржылық көмек                                   1311617

1           Таможенные платежи                        121755878
2           Прочие налоги на международную
торговлю и операции                       11636550
07             Прочие налоги                                40952
1           Прочие налоги                                40952
08             Обязательные платежи, взимаемые за         7253364
совершение юридически значимых
действий и (или) выдачу документов
уполномоченными на то
государственными органами или
должностными лицами
1           Государственная пошлина                    7253364
2                Неналоговые поступления                   40832315
01            Доходы от государственной
собственности                             31151412
1           Поступления части чистого дохода
государственных предприятий                1207617
3           Дивиденды на государственные пакеты
акций, находящиеся в государственной
собственности                              528146
4           Доходы на доли участия в юридических
лицах, находящиеся в государственной
собственности                                 10653
5           Доходы от аренды имущества,
находящегося в государственной
собственности                             18008297
6           Вознаграждения (интересы) за размещение
бюджетных средств на банковских счетах      882012
7           Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из государственного бюджета       1470793
9           Прочие доходы от государственной
собственности                              4043894
02             Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными
учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета                   1600395
1           Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными
учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета                   1600395
03             Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного
бюджета                                     80540
1           Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного
бюджета                                     80540
04             Штрафы, пеня, санкции, взыскания,
налагаемые государственными
учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также
содержащимися и финансируемыми
из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики
Казахстан                                   784134
1           Штрафы, пеня, санкции, взыскания,
налагаемые государственными
учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета,
а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального
Банка Республики Казахстан                  784134
05             Гранты                                     1311671
2           Финансовая помощь                          1311671

06      Басқа да салықтық емес түсімдер                  5904163
1     Басқа да салықтық емес түсімдер                  5904163
3         Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер       8418025
01      Мемлекеттік мекемелерге бекітілген
мемлекеттік мүлікті сату                          350771
1     Мемлекеттік мекемелерге бекітілген
мемлекеттік мүлікті сату                          350771
02      Мемлекеттiк материалдық резервтен тауарлар
сату                                             8067254
1     Мемлекеттiк материалдық резервтен тауарлар
сату                                             8067254
4         Трансферттердің түсімдері                      453214548
01      Төмен тұрған мемлекеттiк басқару               151498867
органдарынан алынатын трансферттер
1     Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы       151498867
қалаларының бюджеттерiнен алынатын
трансферттер
04      Ұлттық қордан трансферттер                       301715681
1     Күрделі нысаналы трансферттер                    301715681
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Функционалдық топ                                          Сомасы,
Әкімші                  Атауы                          мың теңге
Бағдарлама
____________________________________________________________________
1                    2                               3
____________________________________________________________________
IІ. Шығындар                                  1934479643
01         Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер          122435657
101      Қазақстан Республикасы Президентінiң             1725004
Әкiмшілігі
001  Мемлекет басшысының қызметін                     1519426
қамтамасыз ету
002  Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының            95856
стратегиялық аспектілерiн болжамды-талдамалық
қамтамасыз ету
003  Мұрағат қорының, баспа басылымдарының             109722
сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы
пайдалану
102     Қазақстан Республикасы Парламентiнiң             4400518
Шаруашылық басқармасы
001  Қазақстан Республикасы Парламентiнiң             4100518
қызметін қамтамасыз ету
002  Заң жобалары мониторингінің автоматтандырыл-      300000
ған жүйесін құру
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң       5892297
Кеңсесi
001  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң        124148
қызметін қамтамасыз ету
006  "Министрліктер үйі" әкімшілік ғимаратын ұстау    4000000
007  Мемлекеттік органдардың қызметін автокөлікпен     600000
қамтамасыз ету
112  Электрондық үкіметті құру                         168149
106     Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық            41445
001  Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің                  41445
қызметін қамтамасыз ету
201     Қазақстан Республикасының Ішкі iстер                7330
министрлiгi
002  Елдің қоғамдық тәртіп саласындағы саяси             7330
мүдделерiн қамтамасыз ету
204     Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер             20639902
министрлiгi
001  Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету            13121102
002  Халықаралық ұйымдарға және басқа да              1335349
халықаралық органдарға қатысу
003  Мемлекеттiк шекараны делимитациялау және          184953
демаркациялау

06             Прочие неналоговые поступления             5904163
1           Прочие неналоговые поступления             5904163
3                Поступления от продажи основного
капитала                                   8418025
01             Продажа государственного имущества,
закрепленного за государственными           350771
учреждениями
1           Продажа государственного имущества,
закрепленного за государственными
учреждениями                                350771
02             Продажа товаров из государственного
материального резерва                      8067254
1           Продажа товаров из государственного
материального резерва                      8067254
4                Поступления трансфертов                  453214548
01             Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления              151498867
1           Трансферты из областных бюджетов,
бюджетов городов Астаны и Алматы         151498867
04             Трансферты из Национального фонда         301715681
1           Целевые капитальные трансферты            301615681
Функциональная  !                                     !
группа      !                                     !
Администратор !            Наименование             !   Сумма,
Программа  !                                     ! тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
II. Затраты                            1934479643
01              Государственные услуги
общего характера                         122435657
101         Администрация Президента Республики
Казахстан                                 1725004
001      Обеспечение деятельности Главы
государства                               1519426
002      Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней
и внешней политики государства              95856
003      Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование                               109722
102         Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан                      4400518
001      Обеспечение деятельности Парламента
Республики Казахстан                      4100518
002      Создание автоматизированной системы
мониторинга законопроектов                  300000
104         Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан                      5892297
001      Обеспечение деятельности
Премьер-Министра Республики
Казахстан                                   1124148
006      Содержание административного
здания "Дом министерств"                  4000000
007      Обеспечение деятельности
государственных органов
автотранспортом                           600000
112         Создание электронного
правительства                             168149
106         Национальный центр по правам
человека                                  4140045
001      Обеспечение деятельности
Уполномоченного по правам человека        4140045
201         Министерство внутренних дел
Республики Казахстан                         7330
002      Обеспечение политических интересов
страны в области общественного
порядка                                      7330
204         Министерство иностранных дел
Республики Казахстан                     20639902
001      Обеспечение внешнеполитической
деятельности                             13121102
002      Участие в международных
организациях и других международных
органах                                   1335349
003      Делимитация и демаркация
государственной границы                    184953

005  Шетелдік іссапарлар                               812059
008  Шетелдегі дипломатиялық өкілдіктердің арнайы,      39455
инженерлік-техникалық және нақты қорғалуын
қамтамасыз ету
009  Қазақстан Республикасының дипломатиялық          5135284
өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде
жылжымайтын мүлік объектілерін сатып алу
және салу
010  Қазақстан Республикасының шетелдік мемлекет-       11700
терге заңсыз әкелінген және саудалаудың
құрбандары болған, сондай-ақ шет елдерде
басқа қылмыстардан зардап шеккен және
форс-мажорлық жағдайларда қалған азамат-
тарына қаржылық көмек көрсету
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi        39183634
001  Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның      30886400
атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету
002  Инвестициялық жобалардың аудитін жүзеге асыру      13500
003  Тарату және банкроттық рәсімдерді жүргізу         112352
007  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі         1814293
органдарының ақпараттық жүйелерін құру және
дамыту
016  Жекешелендiру, мемлекеттік мүлiктi басқару,       629400
жекешелендiруден кейiнгi қызмет, осымен
және кредит беруге байланысты дауларды
реттеу, кредиттер және мемлекеттік
кепiлдiктер бойынша мiндеттемелердi орындау
есебiнен алынған немесе өндiрiп алынған мүлiктi
есепке алу, сақтау
017  "Министрліктер үйі" ғимаратын күтіп-ұстау және    508179
сақтандыру
019  Жеңілдікті тұрғын үй кредиттері бойынша            42884
бағамдық айырманы төлеу
024  Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша         346700
сыйлықақылар төлеу
026  Кедендік бақылау және кедендік  инфрақұрылым     1530818
объектілерін салу
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне                45883
қарсы күрес
112  "Электрондық үкімет" құру                        3253225
220     Қазақстан Республикасы Экономика және            4467987
бюджеттiк жоспарлау министрлігі
001  Стратегиялық, орта мерзімді экономикалық          898443
және бюджеттік жоспарлау саласындағы
уәкілетті органның жұмысын қамтамасыз ету
002  Экономикалық және бюджеттік жоспарлау             350000
саласында мемлекеттік аппаратын өнімділігін
арттыру жүйесін жасау
003  Мемлекеттік жоспарлау саласында ақпараттық        450000
жүйені жаңғырту
005  Жұмылдыру әзірлігі                                 21476
006  Концессиялық жобаларды бағалау және сараптау      972000
010  Қазақстан Республикасының егемен кредиттік         22043
рейтингін қайта қарау мәселелері бойынша
халықаралық рейтингілік агенттіктерімен өзара
іс-қимыл жасау
011  Экономика және ұлттық қауіпсіздік саласындағы    1704025
зерттеулер

005      Заграничные командировки                   812059
008      Обеспечение специальной,
инженерно-технической и
физической защиты
дипломатических представительств
за рубежом                                 39455
009      Приобретение и строительство
объектов недвижимости за рубежом
для размещения дипломатических
представительств Республики
Казахстан                                 5135284
010      Оказание финансовой помощи гражданам
Республики Казахстан, незаконно
ввезенным в иностранные государства и
ставшим жертвами торговли, а также
пострадавшим за рубежом от других
преступлений и оказавшимся в
форс-мажорных обстоятельствах               11700
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                39183634
001      Обеспечение исполнения и контроля
за исполнением государственного
бюджета                                  30886400
002      Осуществление аудита
инвестиционных проектов                     13500
003      Проведение процедур ликвидации и
банкротства                                112352
007      Создание и развитие информационных
систем органов Министерства
финансов Республики Казахстан              1814293
016      Приватизация, управление
государственным имуществом,
постприватизационная деятельность
и регулирование споров, связанных
с этим и кредитованием, учет,
хранение имущества, полученного
или взысканного в счет исполнения
обязательств по кредитам и
государственным гарантиям                  629400
017      Содержание и страхование здания
"Дом Министерств"                          508179
019      Выплата курсовой разницы по
льготным жилищным кредитам                  42884
024      Выплата премий по вкладам в
жилищные строительные сбережения           346700
026      Строительство объектов таможенного
контроля и таможенной инфраструктуры      1530818
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом        45883
112      Создание "электронного правительства"     3253225
220         Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан         4467987
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
стратегического, среднесрочного
экономического и бюджетного
планирования                               898443
002      Разработка системы повышения
производительности государственного
аппарата в сфере экономического
и бюджетного планирования                  350000
003      Модернизация информационных систем
в сфере государственного планирования     450000
005      Мобилизационная подготовка                  21476
006      Оценка и экспертиза концессионных
проектов                                   972000
010      Взаимодействие с международными
рейтинговыми агентствами по
вопросам пересмотра суверенного
кредитного рейтинга Республики
Казахстан                                   22043
011      Исследования в сфере экономической
и национальной безопасности               1704025

112  "Электрондық үкімет" құру                          50000
225     Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым         11541880
министрлiгi
002  Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер        10955153
005  Ғылыми объектілерді салу және қайта жаңарту       500000
007  Мемлекеттік сыйлықтар және стипендиялар            86727
406     Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылайтын     324573
есеп комитетi
001  Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылауды      320572
қамтамасыз ету
002  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылайтын       4001
есеп комитеті ақпараттық дерекқорын дамыту
600     Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік   443449
қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі
001  Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығын        443449
реттеу жөніндегі уәкілетті органның қызметін
қамтамасыз ету
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және       6156638
байланыс агенттігі
001  Ақпараттандыру және байланыс саласындағы          568452
уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
003  Ақпараттандыру және байланыс саласындағы           32500
қолданбалы ғылыми зерттеулер
010  Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің            2392813
жұмыс істеуін қамтамасыз ету
112  Электрондық үкіметті құру                        3162873
606     Қазақстан Республикасы Статистика                4999317
агенттігi
001  Статистика саласындағы уәкілетті органның        3765111
қызметін қамтамасыз ету
002  Статистикалық ақпаратты өңдеу және тарату         943999
003  Мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық    260300
жүйесін құру
004  Мемлекеттiк статистика саласындағы қолданбалы      15907
ғылыми зерттеулер
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды      14000
дамыту
608     Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет         729533
iстерi агенттiгi
001  Мемлекеттiк қызмет саласындағы уәкілетті          418283
органның қызметін қамтамасыз ету
002  Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын         74089
ақпараттандыру және тестілеу жүйесiнiң
жұмыс iстеуi
003  Мемлекеттік басқару және мемлекеттік қызмет        6000
саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
006  Мемлекеттік қызметшілердің шетелдерде            231161
біліктілігін арттыру
637     Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi      171399
001  Қазақстан Республикасы Конституциялық            171399
Кеңесiнің қызметін қамтамасыз ету
690     Қазақстан Республикасы Орталық сайлау           4447720
комиссиясы

112      Создание "электронного правительства"       50000
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                      11541880
002      Фундаментальные и прикладные
научные исследования                      10955153
005      Строительство и реконструкция
научных объектов                            50000
007      Государственные премии и стипендии          86727
406         Счетный комитет по контролю за
исполнением республиканского
бюджета                                    324573
001      Обеспечение контроля за исполнением
республиканского бюджета                   320572
002      Развитие информационной базы
данных Счетного комитета по
контролю за исполнением
республиканского бюджета                   4001
600         Агентство Республики Казахстан по
регулированию деятельности
регионального финансового центра
города Алматы                             443449
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа по
регулированию деятельности
регионального финансового центра
города Алматы                             443449
603         Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                    6156638
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
информатизации и связи                     568452
003      Прикладные научные исследования в
области информатизации и связи              32500
010      Обеспечение функционирования
межведомственных информационных
систем                                    2392813
112      Создание "электронного правительства"     3162873
606         Агентство Республики Казахстан
по статистике                             4999317
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
статистики                                3765111
002      Обработка и распространение
статистической информации                  943999
003      Создание информационных систем
органов государственной статистики         260300
004      Прикладные научные исследования в
области государственной статистики          15907
116      Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства         14000
608         Агентство Республики Казахстан по
делам государственной службы               729533
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в сфере
государственной службы                     418283
002      Функционирование системы
информатизации и тестирования
кадров государственной службы
республики                                  74089
003      Прикладные научные исследования
в области государственного управления
и государственной службы                     6000
006      Повышение квалификации государственных
служащих за рубежом                        231161
637         Конституционный Совет Республики
Казахстан                                  171399
001      Обеспечение деятельности
Конституционного Совета Республики
Казахстан                                  171399
690         Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан                       4447720

001  Сайлау өткiзуді ұйымдастыру                     4447720
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс        17263031
басқармасы
001  Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және   16962489
мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды
адамдарының қызметін қамтамасыз ету
009  Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн   300542
жаңарту
02        Қорғаныс                                       162692466
202     Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар       24479450
министрлігі
001  Төтенше жағдайлардың алдын алу, жою және        5280978
мемлекеттік материалдық резерв жүйесін
басқару саласындағы уәкілетті органның
қызметін қамтамасыз ету
002  Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше      17498558
жағдайларды жоюды ұйымдастыру
003  Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін        1582868
салу мен қайта жаңарту
004  Өрт қауіпсіздігі саласында сынақтарды талдау      10399
және жүргізу
007  Мемлекеттік органдар мен мекемелер мамандарын     11145
төтенше жағдай ахуалында іс-әрекет жасауға
даярлау
009  Төтенше жағдайлар саласындағы қолданбалы          95502
ғылыми зерттеулер
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi   135859159
001  Қарулы Күштердің жеке құрамын, қару-жарақта-   59366281
рын, әскери және өзге де техникаларын, жабдық-
тарын, жануарларын және инфрақұрылымын
күтіп-ұстау
002  Қарулы Күштер қызметінің негізгі түрлерін      11888187
қамтамасыз ету
003  Қарулы Күштердің ақпараттық жүйелерін құру       804576
004  Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту          4683087
006  Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы,     53571738
байланыс жүйелерін жаңғырту және сатып алу
007  Полигондарды жалға беру туралы мемлекетара-     2843100
лық шарттарға сәйкес қару-жарақ пен әскери
техниканы жеткізу және жөндеу
016  Қарулы Күштерді материалдық-техникалық          2590329
қамтамасыз ету
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды    111861
дамыту
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы      2353857
001  Қорғалатын адамдардың қауiпсiздiгiн             1707422
қамтамасыз етуге және салтанатты рәсiмдерді
орындауға қатысу
002  Республикалық ұлан объектілерін салу             546435

001      Организация проведения выборов             4447720
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                      17263031
001      Обеспечение деятельности Главы
государства, Премьер-Министра и
других должностных лиц
государственных органов                   16962489
009      Обновление парка автомашин для
государственных органов                    300542
02              Оборона                                  162692466
202         Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан                     24479450
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области предупреждения,
ликвидации чрезвычайных ситуаций и
управления системой государственного
материального резерва                     5280978
002      Организация ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного
характера                                17498558
003      Строительство и реконструкция объектов
защиты от чрезвычайных ситуаций           1582868
004      Анализ и проведение испытаний
в области пожарной безопасности             10399
007      Подготовка специалистов государственных
органов и учреждений к действиям в
условиях чрезвычайной ситуации              11145
009      Прикладные научные исследования
в области чрезвычайных ситуаций            905502
208         Министерство обороны Республики
Казахстан                                135859159
001      Содержание личного состава,
вооружения, военной и иной
техники, оборудования, животных и
инфраструктуры Вооруженных Сил           59366281
002      Обеспечение основных видов
деятельности Вооруженных Сил             11888187
003      Создание информационных систем
Вооруженных Сил                            804576
004      Развитие инфраструктуры
Вооруженных Сил                           4683087
006      Модернизация и приобретение
вооружения, военной и иной техники,
систем связи                              53571738
007      Поставка и ремонт вооружения и военной
техники в соответствии с
межгосударственными договорами об
аренде полигонов                          2843100
016      Материально-техническое обеспечение
Вооруженных Сил                           2590329
116      Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства       111861
678         Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                 2353857
001      Участие в обеспечении безопасности
охраняемых лиц и выполнении
церемониальных ритуалов                   1707422
002      Строительство объектов
Республиканской гвардии                    546435

005  Әскри қызметшілерді тұрғын үймен                 100000
қамтамасыз ету
03         Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық,       187441378
сот, қылмыстық-атқару қызметі
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің       677826
Кеңсесі
002  Мемлекеттік органдарда ақпараттық қауіпсіздікті  281312
ұйымдастыру және қамтамасыз ету
003  Мемлекеттiк мекемелерді фельдъегерлік байланыс-  396514
пен қамтамасыз ету
201     Қазақстан Республикасы Ішкі iстер              52280104
министрлiгi
001  Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi       44020291
қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi
қамтамасыз ету
003  Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың          242315
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
004  Арнайы және әскери тасымалдар                    150696
005  Облыстық бюджеттерге,  Астана және Алматы        277506
қалаларының бюджеттеріне көші-қон
полициясының штат санын ұлғайтуға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
007  Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін     413262
салу, қайта жаңарту
008  Мәліметтер берудің спутниктік желісімен          103188
телефонияны жаңғырту мен дамыту
009  3-мемлекеттік жоба                              2046102
016  Жүргiзушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын         3570756
мемлекеттiк тiркеу үшiн қажет құжаттарды
және нөмiр белгiлерiн дайындау
017  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер                579560
министрлiгiнiң iшкi әскерлерi әскери
бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын арттыру
018  Қазақстан Республикасына келетін шетелдік          6000
азаматтарды көші-қон карточкалармен
қамтамасыз ету
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес  184036
110  Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің    686392
басқа да көріністеріне қарсы күрес
221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі      40874505
001  Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету    7629503
002  Сот сараптамаларын жүргiзу                      1430316
003  Сотталғандарды ұстау                           13738533
004  Қылмыстық-атқару жүйесi объектілерін салу       2617400
және қайта жаңарту
005  Сотта адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі     130000
006  Құқықтық насихат                                  76506
009  "Құжаттандыру және тұрғындарды тіркеу"           497244
мемлекеттік дерекқоры базасы ақпараттық жүйесін
құру
010  Халыққа "жалғыз терезе" қағидаты бойынша       10382288
қызмет көрсететін орталықтардың қызметін
қамтамасыз ету
011  Түзету мекемелерінде СПИД індетіне қарсы           3255
іс-қимыл
012  Тергеу-қамауға алынған адамдарды ұстау          3318971
013  Тергеу изоляторларында СПИД індетіне қарсы         1070
іс-қимыл
014  Дін мәселелері бойынша ғылыми-зерттеу және        68136
сараптамалық орталық құру
015  Қазақстан Республикасы азаматтарының             866913
төлқұжаттары мен жеке куәліктерін дайындау

005      Обеспечение жильем военнослужащих          100000
03              Общественный порядок, безопасность,
правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность             187441378
104         Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан                       677826
002      Организация и обеспечение
информационной безопасности в
государственных органах                    281312
003      Обеспечение фельдъегерской связью
государственных учреждений                 396514
201         Министерство внутренних дел
Республики Казахстан                     52280104
001      Охрана общественного порядка и
обеспечение общественной
безопасности на республиканском
уровне                                   44020291
003      Обеспечение защиты прав и свобод
лиц, участвующих в уголовном
процессе                                   242315
004      Специальные и воинские перевозки           150696
005      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на содержание дополнительной
штатной численности миграционной
полиции, выделенной в 2006 году            277506           007      Строительство, реконструкция
объектов общественного порядка и
безопасности                               413262
008      Модернизация и развитие спутниковой
сети передачи данных и телефонии          103188
009      Государственный проект 3                  20046102
016      Изготовление водительских
удостоверений, документов, номерных
знаков для государственной
регистрации транспортных средств          3570756
017      Повышение боеготовности воинских
частей внутренних войск
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан                       579560
018      Обеспечение миграционными
карточками иностранных лиц,
прибывающих в Республику Казахстан          6000
104      Борьба с наркоманией и
наркобизнесом                              184036
110      Борьба с терроризмом и иными
проявлениями экстремизма и сепаратизма     686392
221         Министерство юстиции Республики
Казахстан                                40874505
001      Правовое обеспечение деятельности
государства                               7629503
002      Проведение судебных экспертиз             1430316
003      Содержание осужденных                    13738533
004      Строительство и реконструкция
объектов уголовно-исполнительной
системы                                   2617400
005      Оказание юридической помощи
адвокатами в суде                          130000
006      Правовая пропаганда                         76506
009      Создание информационной системы
Государственная база данных
"Документирование и регистрация
населения"                                 497244
010      Обеспечение деятельности центров
обслуживания населения по принципу
"одного окна"                             10382288
011      Противодействие эпидемии СПИДа в
исправительных учреждениях                   3255
012      Cодержание следственно-арестованных
лиц                                       3318971
013      Противодействие эпидемии СПИДа
в следственных изоляторах                    1070
014      Создание научно-исследовательского и
аналитического центра по вопросам
религии                                    68136
015      Изготовление паспортов и удостоверений
личности граждан Республики Казахстан      866913

019  Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес                  92018
104  Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес    2552
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды     19800
дамыту
410     Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк      59295241
комитеті
001  Ұлттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету            52962830
002  Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы  6332411
501     Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты            16048056
001  Сот жүйесі органдарының қызметін қамтамасыз    13817730
ету
002  Қазақстан Республикасы сот жүйесі органдарының   350000
бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау
жүйесін құрын
003  Сот процесіне қатысушы тұлғалардың құқықтары      24003
мен бостандықтарын қоғауды қамтамсыз ету
004  Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету           368152
005  Жекелеген негіздемелер бойынша республикалық      88171
меншікке түскен мүлікті бағалау, сақтау және
сату
006  Сот жүйесі органдарының объектілерін дамыту     1400000
502     Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы        9714205
001  Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға  9085612
тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді
қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
002  Криминалдық және жедел есеп жүргiзу жөніндегі      2188
мемлекетаралық ақпараттық өзара іс-қимыл
003  Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының      626405
Құқықтық статистика және арнаулы есепке алу
комитетінің ақпараттық жүйесiн құру
618     Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа    6236829
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттiгi (қаржы полициясы)
001  Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқор-     5768318
лыққа қарсы күрес жөніндегі уәкілетті
органның қызметін қамтамасыз ету
002  Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың          150261
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
003  Бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-теле.     314000
коммуникациялық жүйені құру
104  Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес    4250
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы         6950
110  Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің      6950
басқа да көріністеріне қарсы күрес
680     Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет      2307662
қызметі
001  Мемлекет басшылары мен жекелеген лауазымды      2187708
адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
002  Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет       119954
қызметінің бірыңғай ақпараттық жүйесін құру

019      Борьба с коррупцией                        92018
104      Борьба с наркоманией и
наркобизнесом                                2552
116      Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства       19800
410         Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан                     59295241
001      Обеспечение национальной
безопасности                             52962830
002      Программа развития системы
национальной безопасности                 6332411
501         Верховный Суд Республики Казахстан       16048056
001      Обеспечение деятельности органов
судебной системы                         13817730
002      Создание единой автоматизированной
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан                                  350000
003      Обеспечение защиты прав и свобод лиц,
участвующих в судебном процессе            24003
004      Обеспечение жильем судей                   368152
005      Оценка, хранение и реализация
имущества, поступившего в республиканскую
собственность по отдельным основаниям       88171
006      Развитие объектов органов судебной
системы                                   1400000
502         Генеральная прокуратура Республики
Казахстан                                 9714205
001      Осуществление высшего надзора за
точным и единообразным применением
законов и подзаконных актов в
Республике Казахстан                      9085612
002      Межгосударственное информационное
взаимодействие по ведению
криминального и оперативного учетов          2188
003      Создание информационной системы
Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан           626405
618         Агентство Республики Казахстан по
борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)                      6236829
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью                             5768318
002      Обеспечение защиты прав и свобод
лиц, участвующих в уголовном
процессе                                   150261
003      Создание единой автоматизированной
телекоммуникационной системы              314000
104      Борьба с наркоманией и
наркобизнесом                                4250
678         Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                   6950
110      Борьба с терроризмом и иными
проявлениями экстремизма и сепаратизма      6950
680         Служба охраны Президента Республики
Казахстан                                   2307662
001      Обеспечение безопасности глав
государств и отдельных должностных
лиц                                       2187708
002      Создание единой информационной
системы службы охраны Президента
Республики Казахстан                    119954

04         Бiлiм беру                                       124754010
201      Қазақстан Республикасы Ішкі істер               3220795
министрлігі
010  Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау           633601
011  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және             121263
қайта даярлау
012  Жоғары кәсіби білімді мамандарды даярлау        2070739
013  Білім беру объектілерін салу және                395192
қайта жаңарту
202       Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар         330421
министрлігі
006  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлау           330421
205      Қазақстан Республикасы Туризм және спорт        2112789
министрлігі
002  Спорт бойынша білім беру объектілерін салу       922657
және қайта жаңарту
003  Спортта дарындылық көрсеткен балаларды оқыту    1050937
және тәрбиелеу
004  Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау           139195
206     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат         109368
және спорт министрлігі
020  Мемлекеттік мәдениет ұйымдары кадрларының        109368
біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi     5086412
005  Білім берудің мамандандырылған ұйымдарында       228474
жалпы білім беру
010  Орта кәсiптiк білiмдi мамандар даярлау           447535
011  Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі          4410403
кәсіби білімді мамандар даярлау
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          250000
министрлiгi
007   С.Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік           250000
агротехникалық университеті техника
факультетінің оқу корпусын салу
213     Қазақстан Республикасы еңбек және халықты          3309
әлеуметтік қорғау министрлігі
022  Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік           3309
ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру
және оларды қайта даярлау
220       Қазақстан Республикасы Экономика және            123772
бюджеттік жоспарлау министрлігі
042  Экономика саласындағы басшы қызметкерлер мен     123772
менеджерлердің біліктілігін арттыру
221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі        620741
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           188300
016  Жоғары кәсіптік білімді мамандар даярлау         381997
017  Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды       50444
қайта даярлау
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым       104177045
министрлігі
001  Білім және ғылым саласындағы уәкілетті          1336025
органның қызметін қамтамасыз ету
008  Білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-      191463
әдістемелік кешендерді әзірлеу және сынаудан
өткізу, білім беру саласында қызмет көрсететін
республикалық ұйымдар және шетелдегі қазақ
диаспорасы үшін оқу әдебиетін шығару және
жеткізу
009  Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу          1485895
010  Республикалық мектеп олимпиадаларын,             370811
конкурстарды, республикалық маңызы бар
мектептен тыс іс-шараларды өткізу
011  Білім беру және ғылым объектілерін салу және    8249037
қайта жаңарту
012  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       14590507
қалаларының бюджеттеріне білім беру
объектілерін салуға және қайта жаңартуға
берілетін нысаналы даму трансферттері
013  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           842150
014  Бiлiм беру саласындағы қолданбалы ғылыми         139239
зерттеулер
015  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        2457650
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелердегі физика,
химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен
жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
016  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1433979
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студент-
тердің стипендияларын төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
017  Мәдениет пен өнер саласында үзіліссiз оқуды     1684939
қамтамасыз ету
020  Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі         43427566
кәсіптік білімді мамандар даярлау

04              Образование                             124754010
201         Министерство внутренних дел
Республики Казахстан                      3220795
010      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием              633601
011      Повышение квалификации и
переподготовка кадров                      121263
012      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием             2070739
013      Строительство и реконструкция
объектов образования                       395192
202         Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан                       330421
006      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием              330421
205         Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан                      2112789
002      Строительство и реконструкция объектов
образования по спорту                      922657
003      Обучение и воспитание одаренных
в спорте детей                             1050937
004      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием              139195
206         Министерство культуры и информации
Республики Казахстан                        109368
020      Повышение квалификации и переподготовка
кадров государственных организаций
культуры                                    109368
208         Министерство обороны Республики
Казахстан                                 5086412
005      Общеобразовательное обучение в
специализированных организациях
образования                                  228474
010      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием              447535
011      Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным
образованием                              4410403
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                        250000
007      Строительство учебного корпуса
технического факультета Казахского
государственного агротехнического
университета им. С. Сейфуллина              250000
213         Министерство труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан                                    3309
022      Повышение квалификации и переподготовка
кадров государственных организаций
социальной защиты населения                  3309
220         Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан          123772
042      Повышение квалификации руководящих
работников и менеджеров
в сфере экономики                          123772
221         Министерство юстиции Республики
Казахстан                                  620741
007      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием              188300
016      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием              380997
017      Повышение квалификации и
переподготовка кадров                       50444
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                     104177045
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
образования и науки                        1336025
008      Разработка и апробация учебников и
учебно-методических комплексов для
организаций образования, издание и
доставка учебной литературы для
республиканских организаций,
предоставляющих услуги в области
образования, и казахской диаспоры
за рубежом                                191463
009      Обучение и воспитание одаренных
детей                                     1485895
010      Проведение республиканских
школьных олимпиад, конкурсов,
межшкольных мероприятий республиканского
значения                                   370801
011      Строительство и реконструкция
объектов образования и науки              8249037
012      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов образования       14590507
013      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием              842150
014      Прикладные научные исследования
в области образования                      139239
015      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на оснащение учебным
оборудованием кабинетов физики, химии,
биологии в государственных учреждениях
среднего общего образования               2457650
016      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на выплату стипендий
студентам, обучающимся в средних
профессиональных учебных заведениях
на основании государственного заказа
местных исполнительных органов            1433979
017      Обеспечение непрерывного обучения
в области культуры и искусства            1684939
020      Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным
образованием                             46427566

021  Білім беру жүйесін ақпараттандыру                  4000
023  Мемлекеттік білім беру ұйымдарындағы             157994
кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және
қайта даярлау
025  Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету    626614
және білім беру қызметтерінің сапасын талдау
027  Ұлттық тестілеу жүйесі                           644027
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        9870715
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелердің үлгі
штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        5209021
қалаларының бюджеттеріне жаңадан пайдалануға
берілетін білім беру объектілерін ұстауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         219548
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқып жатқандар
үшін жол жүруге өтемақы төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
033  Облыстық бюджеттерге балалардың тамақтану,       108228
өмір сүру және тест пункттеріне жеткізілуін
ұйымдастыруға ағымдағы нысаналы трансферттер
034  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         500012
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке
қосуға және трафигіне ақы төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
035  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         895513
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана
қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу-
әдістемелік кешендерді сатып алуға және
жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
036  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1958760
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық
және мультимедиалық кабинеттер құруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
037  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         286100
қалаларының бюджеттеріне жалпы бастауыш
кәсіби білім беретін мемлекеттік мекемелердің
материалдық-техникалық базасын нығайтуға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
038  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         503440
қалаларының бюджеттеріне облыстық (қалалық)
педагог кадрлардың біліктілігін арттыру
институттарының педагог қызметкерлерін қайта
даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
039  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          75000
қалаларының бюджеттеріне облыстық (қалалық)
педагог кадрлардың біліктілігін арттыру
институттарының материалдық-техникалық
базасын нығайтуға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
045  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы     1784242049
қалаларының бюджеттеріне электрондық
үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға
мақсатты берілетін даму трансферттері
049  Қызмет көрсету және техникалық мамандарды
дайындау және қайта даярлау                       37415
050  Сенім артқан агенттер қызметіне ақы төлеу        163366
051  Алматы қаласы бюджетіне 2007 жылғы "А. Жұбанов
атындағы дарынды балар үшін қазақ орта мамандан.
дырылған мектеп-интернаты" мемлекеттік білім
мекемесі жұмыс істеуіне берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
052  Қостанай облысының облыстық бюджетіне көлік       14449
коммуникация саласының техникалық және қызмет
көрсету персоналы кадрларын дайындау және қайта
дайындау өміраралық орталығы материалдық-
техникалық базысын нығайтуға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
054  Қазақстан Республикасының меншігі болып         1220000
табылатын "Байқоңыр кешені" объектілерін және
кешенін түгендеу және қайта бағалау

021      Информатизация системы образования       4000
023      Повышение квалификации и
переподготовка кадров
государственных организаций
образования                                157994
025      Методологическое обеспечение
системы образования и анализ
качества образовательных услуг             626614
027      Национальная система тестирования          644027
028      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на обеспечение содержания
типовых штатов государственных
учреждений общего среднего
образования                               9870715
029      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на содержание вновь
вводимых объектов образования             5209021
030      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на выплату компенсаций на проезд
для обучающихся в средних
профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа
местных исполнительных органов             219548
033      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам на организацию питания,
проживания и подвоза детей к
пунктам тестирования                       108228
034      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на подключение к
Интернету и оплату трафика
государственных учреждений среднего
общего образования                         500012
035      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на приобретение и доставку
учебников и учебно-методических
комплексов для обновления
библиотечных фондов государственных
учреждений среднего общего
образования                                895513
036      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на создание лингафонных и
мультимедийных кабинетов в
государственных учреждениях среднего
общего образования                        1958760
037      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на укрепление
материально-технической базы
государственных учреждений начального
профессионального образования              286100
038      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на переподготовку
и повышение квалификации
педагогических работников в областных
(городских) институтах повышения
квалификации педагогических кадров         503440
039      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на укрепление материально-
технической базы областных (городских)
институтов повышения квалификации
педагогических кадров                       75000
045      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие человеческого
капитала в рамках электронного
правительства                              1784242
049      Подготовка и переподготовка
специалистов технического и
обслуживающего труда                        37415
050      Оплата услуг поверенным агентам             66670
051      Целевые текущие трансферты бюджету
города Алматы на функционирование
в 2007 году государственного
учреждения образования "Казахская средняя
специализированная музыкальная
школа-интернат для одаренных детей
им. А. Жубанова"                            163366
052      Целевые текущие трансферты областному
бюджету Костанайской области на
укрепление материально-технической
базы межрегионального центра по
подготовке и переподготовке кадров
технического и обслуживающего персонала
транспортно-коммуникационной отрасли        14449
054      Инвентаризация и переоценка объектов
и имущества комплекса "Байконур",
являющихся собственностью
Республики Казахстан                       1220000

104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес    5809
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды    616871
дамыту
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау         7644504
министрлiгi
002  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           230395
003  Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі          6136948
кәсіптік білімді мамандар даярлау
013  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         211003
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студент-
тердің стипендияларын төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
014  Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрла-    670637
рының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
021  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          34038
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқып жатқандар
үшін жол жүруге өтемақы төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
039  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          114369
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік тапсырыс
шеңберінде орта кәсіптік білім беру ұйымдарына
оқыту құнын ұлғайту және қосымша қабылдау
бойынша шығыстарды өтеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
040  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         247114
қалаларының бюджеттеріне медицина кадрларын,
сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы
менеджерлердің біліктілігін арттыруға
және оларды қайта даярлауға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда       10120
министрлiгi
023  Техникалық реттеу облысында мамандардың           10120
біліктілігін арттыру және қайта дайындау
608     Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет        730836
iстерi агенттiгi
004  Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау 730836
және бiлiктiлiгiн арттыру
618     Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа     321843
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі
(қаржы полициясы)
004  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлау           321843
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы         4120
004  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлау             4120
694       Қазақстан Республикасы Президентінің Іс            7935
басқармасы
011  Дәрігерлерді шетелдерде қайта даярлау және         7935
мамандандыру

104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом         5809
116      Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства         616871
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                       7644504
002      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием              230395
003      Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным
образованием                              6136948
013      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на выплату стипендий
студентам, обучающимся в средних
профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа местных
исполнительных органов                     211003
014      Повышение квалификации и
переподготовка кадров
государственных организаций
здравоохранения                            670637
021      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на выплату компенсаций на проезд
для обучающихся в средних
профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа
местных исполнительных органов              34038
039      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на возмещение расходов
по увеличению стоимости обучения и
дополнительного приема в организациях
среднего профессионального образования
в рамках государственного заказа            114369
040      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на повышение квалификации
и переподготовку медицинских кадров,
а также менеджеров в области
здравоохранения                            247114
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                       10120
023      Повышение квалификации и
переподготовка кадров в области
технического регулирования                 10120
608         Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы            730836
004      Подготовка, переподготовка и
повышение квалификации
государственных служащих                   730836
618         Агентство Республики Казахстан по
борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)                       321843
004      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием              321843
678         Республиканская гвардия
Республики Казахстан                         4120
004      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием                4120
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                         7935
011      Переподготовка и специализация
врачей за рубежом                            7935

05         Денсаулық сақтау                                91152083
201     Қазақстан Республикасы Ішкi iстер               1342461
министрлігі
014  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының 1342461
қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн
емдеу
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi     1611741
012  Әскери қызметшiлердi және олардың отбасы        1611741
мүшелерін емдеу
225     Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым          263377
министрлiгi
019  Балаларды оңалту                                 263377
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау        85927143
министрлiгi
001  Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті          1765006
органның қызметін қамтамасыз ету
005  Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының         11707181
бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін салуға
және қайта жаңартуға берілетін нысаналы
даму трансферттері
006  Республикалық деңгейде халықтың                 2222376
санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
007  Республикалық денсаулық сақтау ұйымдары үшін     525806
қанды, оның компоненттерін және препараттарын
өндіру
008  Арнайы медицина резервін сақтау                   15428
009  Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы         1731451
ғылыми зерттеулер
010  Жоғары мамандандырылған медициналық көмек       9312707
көрсету
011  Туберкулезбен ауыратындарға мамандандырылған     953503
және санаторий-сауықтыру медициналық
көмек көрсету
012  Ана мен баланы қорғау                           5246446
016  Денсаулық сақтау объектілерін салу және        10017877
қайта жаңарту
017  Сот-медицина сараптамасы                        1356578
018  Денсаулық сақтау саласында тарихи мұра             8609
құндылықтарын сақтау
019  Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру    647928
022  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1037904
қалаларының бюджеттеріне созылмалы ауруларды
амбулаториялық емдеу кезінде диспансерлік
есепте тұрған балалар мен жасөспірімдерді
дәрілік заттармен қамтамасыз етуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
023  Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық сақтауда  528356
ұтқыр және телемедицинаны дамыту
024  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1580657
қалаларының бюджеттеріне азаматтардың
жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу
деңгейінде жеңілдікті жағдайлармен дәрілік
заттармен қамтамасыз етуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
027  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         713722
қалаларының бюджеттеріне жаңадан пайдалануға
берілетін денсаулық сақтау объектілерін ұстауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        7491011
қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды,
вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық
препараттарды сатып алуға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
029  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1805710
қалаларының бюджеттеріне облыстық
санитарлық-эпидемиологиялық орталықтардың
материалдық-техникалық базасын нығайтуға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        5166079
қалаларының бюджеттеріне бастапқы
медициналық санитарлық көмектің медициналық
ұйымдарын штаттық нормативтерге сәйкес
медициналық кадрлармен қамтамасыз ету және
жалпы практикадағы дәрігерлердің жүйесін
дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
031  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          41447
қалаларының бюджеттеріне құрылатын ақпарат-
тық-талдамалық орталықтардың қызметін
қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
033  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          11489
қалаларының бюджеттеріне эпидемиологиялық
қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерді сатып
алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
035  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         596614
қалаларының бюджеттеріне 5 жасқа дейінгі
балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
036  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         665733
қалаларының бюджеттеріне жүкті әйелдерді
құрамында темір және йод бар препараттармен
қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
037  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        3888528
қалаларының бюджеттеріне азаматтардың
жекелеген санаттарын алдын ала медициналық
тексеруді жүзеге асыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
038  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        16519387
қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтаудың
медициналық ұйымдарын жергілікті деңгейде
материалдық-техникалық жарақтандыруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
045  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          250600
қалалары бюджеттеріне Қазақстан Республикасында
ЖҚТБ індетіне қарсы күрес бағдарламасын жүзеге
асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес     7740
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды     111270
дамыту
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы         59603
003  Әскери қызметшiлердi және олардың отбасы            59603
мүшелерін емдеу
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс          1947758
басқармасы
002    Жабдықтар сатып алу және Ессентуки қаласындағы    100000
"Қазақстан" санаторийін ағымдағы жөндеу
003  Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-        40596
эпидемиологиялық салауаттылығы
004  Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық   1770386
көмек көрсету
005  Медициналық ұйымдарды техникалық және              36776
ақпараттық қамтамасыз ету
06         Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік               464778581
қамсыздандыру
213     Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты      464532074
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001  Еңбек, жұмыспен қамту, халықты әлеуметтік        1987399
қорғау және көші-қон саласындағы уәкілетті
органның қызметін қамтамасыз ету

05              Здравоохранение                          91152083
201         Министерство внутренних дел
Республики Казахстан                       1342461
014      Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов
их семей                                   1342461
208         Министерство обороны Республики
Казахстан                                 1611741
012      Лечение военнослужащих и членов
их семей                                  1611741
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                       263377
019      Реабилитация детей                         263377
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                     85927143
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
здравоохранения                           1765006
005      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджету города
Астаны на строительство и
реконструкцию объектов
здравоохранения                          11707181
006      Санитарно-эпидемиологическое
благополучие населения на
республиканском уровне                    2222376
007      Производство крови, ее компонентов
и препаратов для республиканских
организаций здравоохранения                525806
008      Хранение специального медицинского
резерва                                     15428
009      Прикладные научные исследования в
области здравоохранения                   1731451
010      Оказание высокоспециализированной
медицинской помощи                        9312707
011      Оказание специализированной и
санаторно-оздоровительной
медицинской помощи больным
туберкулезом                               953503
012      Охрана материнства и детства              5246446
016      Строительство и реконструкция
объектов здравоохранения                 10017877
017      Судебно-медицинская экспертиза            1356578
018      Хранение ценностей исторического
наследия в области здравоохранения           8609
019      Создание информационных систем
здравоохранения                            647928
022      Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
обеспечение лекарственными средствами
детей и подростков, находящихся на
диспансерном учете, при амбулаторном
лечении хронических заболеваний           1037904
023      Развитие мобильной и телемедицины
в здравоохранении аульной
(сельской) местности                       528356
024      Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
обеспечение лекарственными средствами
на льготных условиях отдельных
категорий граждан на амбулаторном
уровне лечения                            1580657
027      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на содержание вновь
вводимых объектов здравоохранения          713722
028      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на закуп лекарственных
средств, вакцин и других
иммунобиологических препаратов            7491011
029      Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
укрепление материально-технической
базы областных центров санитарно-
эпидемиологической экспертизы             1805710
030      Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
укомплектование медицинских
организаций первичной медико-
санитарной помощи медицинскими
кадрами в соответствии со
штатными нормативами и развитие
системы врачей общей практики             5166079
031      Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
обеспечение деятельности
создаваемых информационно-
аналитических центров                      41447
033      Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
закуп тест-систем для проведения
дозорного эпидемиологического
надзора                                     11489
035      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на лекарственное
обеспечение детей до 5-ти летнего
возраста на амбулаторном уровне лечения    596614
036      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на обеспечение беременных
железо- и йодосодержащими препаратами      665733
037      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на осуществление
профилактических медицинских
осмотров отдельных категорий граждан      3888528
038      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на материально-техническое
оснащение медицинских организаций
здравоохранения на местном уровне        16519387
045      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на реализацию программы по
продиводействию эпидемии СПИДа в
Республике Казахстан                      250600
104      Борьба с наркоманией и
наркобизнесом                             7740
116      Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства       111270
678         Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                   59603
003      Лечение военнослужащих и членов их
семей                                       59603
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                      1947758
002      Приобретение оборудования и проведение
текущего ремонта санатория
"Казахстан" в городе Ессентуки              100000
003      Санитарно-эпидемиологическое
благополучие населения на
республиканском уровне                      40596
004      Оказание медицинской помощи
отдельным категориям граждан              1770386
005      Техническое и информационное
обеспечение медицинских организаций         36776
06              Социальная помощь и социальное
обеспечение                             464778581
213         Министерство труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан                               464532074
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
труда, занятости, социальной
защиты и миграции населения               1987399

002  Зейнетақы бағдарламасы                         296751678
003  Мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар             72106655
004  Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар                 41507918
005  Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы                     1837082
006  Жер астындағы және ашық тау-кен жұмыстарында,    2972432
еңбектiң ерекше зиянды және ерекше ауыр
жағдайында жұмыс iстеген адамдарға
мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар
007  Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік        15648660
жәрдемақылар
008  Семей ядролық полигонындағы ядролық              5182512
сынақтардың салдарынан зардап шеккендерге
төленетін біржолғы мемлекеттік ақшалай
өтемақы
009  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         3816000
қалаларының бюджеттеріне аз қамтылған
отбасылардан 18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ағымдағы
нысаналы трансферттер
010  Ақталған азаматтарға-жаппай саяси қуғын-сүргін    150277
құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
011  Қаза болған, қайтыс болған әскери                    530
қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап
алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлемдер
012  Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы              61325
ғылыми зерттеулер
013  Зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеуді            8210718
қамтамасыз ету
014  Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы              64757
бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
015  Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік             750000
орталықтың ақпараттық жүйесін дамыту
016  Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған                267424
жағдайда, сот мемлекетке жүктеген, адам
өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу
019  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          507000
қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік қамсыз-
дандыру объектілерін салуға және қайта
жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері
023  Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек          26841
көрсетуді әдіснамалық қамтамасыз ету
027  Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру        12082014
және әлеуметтік қорғау
030  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          600852
қалаларының бюджеттеріне мүгедектерді оңалту
жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді
арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің
қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым           124031
министрлігі
026  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          124031
қалаларының бюджеттеріне арнайы (түзету)
білім беру ұйымдары арнаулы техникалық және
орнын толтыру құралдарымен қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және        122476
байланыс агенттігі
018  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          122476
қалаларының бюджеттеріне қалалық
телекоммуникациялық желілердің абоненттері
болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын
азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем
тарифінің көтерілуін өтеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер

002      Пенсионная программа                    296751678
003      Государственные социальные
пособия                                  72106655
004      Специальные государственные
пособия                                  41507918
005      Пособие на погребение                     1837082
006      Государственные специальные пособия
лицам, работавшим на подземных и
открытых горных работах, на работах
с особо вредными и особо тяжелыми
условиями труда                           2972432
007      Государственные пособия семьям,
имеющим детей                            15648660
008      Единовременные государственные
денежные компенсации пострадавшим
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном
ядерном полигоне                           5182512
009      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы для выплаты государственных
пособий на детей до 18 лет из
малообеспеченных семей                    3816000
010      Единовременная денежная компенсация
реабилитированным гражданам-жертвам
массовых политических репрессий            150277
011      Единовременные выплаты родителям,
усыновителям, опекунам погибших,
умерших военнослужащих                       530
012      Прикладные научные исследования
в области охраны труда                      61325
013      Обеспечение выплаты пенсий и
пособий                                   8210718
014      Информационно-аналитическое
обеспечение по базе занятости и
бедности                                    64757
015      Развитие информационной системы
Государственного центра по выплате
пенсий                                     750000
016      Возмещение за вред, причиненный
жизни и здоровью, возложенное
судом на государство, в случае
прекращения деятельности
юридического лица                          267424
019      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов социального
обеспечения                               507000
023      Методологическое обеспечение
оказания инвалидам протезно-
ортопедической помощи                       26841
027      Переселение на историческую родину
и социальная защита оралманов            12082014
030      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными гигиеническими
средствами и предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации инвалидов          600852
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                       124031
026      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на обеспечение специальных
(коррекционных) организаций
образования специальными техническими
и компенсаторными средствами               124031
603         Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                     122476
018      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на компенсацию повышения
тарифов абонентской платы за телефон
социально защищаемым гражданам,
являющимся абонентами городских
сетей телекоммуникаций                     122476

07         Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық                 63943974
231     Қазақстан Республикасы Энергетика және           783215
минералдық ресурстар министрлiгi
021  Ақтөбе облысының бюджетіне Мәртөк ауданында      783215
жеткізуші газ құбырын салуға нысаналы даму
трансферттері
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда    63160759
министрлiгi
004  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       30000000
қалаларының бюджеттеріне инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және
жайластыруға берілетін нысаналы даму
трансферттері
012  Қарағанды облысының бюджетіне Приозерск          159286
қаласындағы әскери қызметшілер үйлерін
күрделі жөндеуден өткізуге берілетін
ағымдағы нысаналы даму  трансферттері
024  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        6000000
қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау
жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттері
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       12000000
қалаларының бюджеттеріне коммуналдық
шаруашылықтарды дамытуға берілетін
нысаналы даму трансферттері
029  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       15001473
қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді
мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму
трансферттері
08         Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық        44223559
кеңiстiк
101     Қазақстан Республикасы Президентінің             141097
Әкімшілігі
004  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау               141097
205     Қазақстан Республикасы Туризм және спорт       15421847
министрлігі
001  Туризм және спорт саласындағы уәкілетті          757294
органның қызметін қамтамасыз ету
005  Спорт объектілерін салу және қайта жаңарту      8689000
006  Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық            81866
түрлерiн дамытуды қолдау
007  Спорт саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер    40000
008  Мемлекеттiк сыйлықтар                               169
009  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          1018903
қалаларының бюджеттерiне спорт объектiлерiн
дамытуға берiлетін нысаналы даму
трансферттері
011  Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру       536068
012  Жоғары жетiстiктер спортын дамыту               4237255
014  Туризм мен спорттың ақпараттық жүйесін құру       50000
және дамыту
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесiне қарсы күрес   11292
206     Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат   27462565
министрлігі
001  Мәдениет және ақпарат саласындағы уәкілетті      360842
органның қызметін қамтамасыз ету
002  Мәдениет және ақпарат саласындағы қолданбалы     238715
ғылыми зерттеулер

07              Жилищно-коммунальное хозяйство           63943974
231         Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан              783215
021      Целевые трансферты на развитие
областному бюджету Актюбинской
области на строительство подводящего
газопровода Мартукского района             783215
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                     63160759
004      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на развитие
и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры          30000000
012      Целевые текущие трансферты областному
бюджету Карагандинской области на
капитальный ремонт жилья военнослужащих
в городе Приозерске                       159286
024      Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на развитие системы
водоснабжения                              2890790
028      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства                  12000000
029      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на развитие
благоустройства городов и
населенных пунктов                       15001473
08              Культура, спорт, туризм и
информационное пространство              44223559
101         Администрация Президента
Республики Казахстан                       141097
004      Хранение историко-культурных
ценностей                                  141097
205         Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан                     15421847
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области туризма и спорта          757294
005      Строительство и реконструкция
объектов спорта                           8689000
006      Поддержка развития массового спорта
и национальных видов спорта                 81866
007      Прикладные научные исследования в
области спорта                              40000
008      Государственные премии                        169
009      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие объектов спорта                   1018903
011      Формирование туристского имиджа
Казахстана                                 536068
012      Развитие спорта высших достижений         4237255
014      Создание и развитие информационной
систем туризма и спорта                    50000
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом       11292
206         Министерство культуры и информации
Республики Казахстан                     27462565
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области культуры и информации     360842
002      Прикладные научные исследования в
области культуры и информации              238715

003  Мемлекеттiк сыйлықтар мен стипендиялар            24397
004  Мемлекет қайраткерлерiнiң бейнесiн мәңгi           5000
есте сақтау
005  Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстанның басқа да     233778
халықтарының тілдерiн дамыту
006  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        3629987
қалаларының бюджеттерiне мәдениет
объектiлерiн дамытуға берiлетін нысаналы
даму трансферттері
007  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау               811253
008  Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды       824891
қамтамасыз ету
009  Ұлттық фильмдер шығару                           994682
010  Мұрағат қорын сақтауды қамтамасыз ету            274505
011  Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шараларды      999263
өткізу
012  Театр-концерт ұйымдарының жұмысын қамтамасыз    3381841
ету
014  Ақпараттың жалпыға қол жетімділігiн             1296739
қамтамасыз ету
015  Баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету        32583
016  Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргiзу        12077842
017  Әдебиеттiң әлеуметтiк маңызды түрлерiн басып     806695
шығару
018  Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келiсiм      400341
саласында мемлекеттiк саясатты жүргізу
022  Алматы қаласының бюджетіне республикалық         130632
бюджеттен берілген 2007 жылы мәдениет
ұйымдарының жұмыс істеуіне арналған ағымдағы
нысаналы трансферттер
023  Мәдениет объектілерін дамыту                     370000
024  Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықтарының    150000
басқа тілдерiн дамыту жөніндегі ақпараттық
жүйелер құру
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесiне қарсы күрес   25579
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды    393000
дамыту
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым         1062985
министрлiгi
003  Ғылыми-мәдени құндылықтарды сақтау                 6367
006  Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-           407716
педагогикалық ақпараттың қол жетімділігін
қамтамасыз ету
040  Жастар саясатын жүргізу                          648902
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау            7325
министрлігі
020  Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттың жалпыға    7325
қол жетiмдiлігін қамтамасыз ету
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          127740
басқармасы
006  Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу            127740
09         Отын-энергетика кешені және жер қойнауын       34905140
пайдалану
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым          214889
министрлігі

003      Государственные премии и стипендии          24397
004      Увековечение памяти деятелей государства     5000
005      Развитие государственного языка и
других языков народов Казахстана           233778
006      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие объектов культуры                3629987
007      Хранение историко-культурных
ценностей                                  811253
008      Обеспечение сохранности памятников
историко-культурного наследия              824891
009      Производство национальных фильмов          994682
010      Обеспечение сохранности архивного
фонда                                      274505
011      Проведение социально значимых и
культурных мероприятий                     999263
012      Обеспечение функционирования
театрально-концертных организаций         3381841
014      Обеспечение общедоступности информации     1296739
015      Обеспечение сохранности архива печати       32583
016      Проведение государственной
информационной политики                  12077842
017      Издание социально важных видов
литературы                                 806695
018      Проведение государственной политики
в области внутриполитической
стабильности и общественного согласия      400341
022      Целевые текущие трансферты бюджету
города Алматы на функционирование
в 2007 году организации культуры,
переданных из республиканского бюджета     130632
023      Развитие объектов культуры                 370000
024      Создание информационных систем по
развитию государственного языка
и других языков народов Казахстана         150000
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом        25579
116      Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства        393000
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                      1062985
003      Хранение научно-исторических
ценностей                                    6367
006      Обеспечение доступности научной,
научно-технической и
научно-педагогической информации           407716
040      Проведение молодежной политики             648902
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                         7325
020      Обеспечение общедоступности
информации в области здравоохранения         7325
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                        127740
006      Проведение государственной
информационной политики                     127740
09              Топливно-энергетический комплекс
и недропользование                        34905140
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        214889

024  Сейсмологиялық ақпарат мониторингі               214889
231     Қазақстан Республикасы Энергетика және         34440632
минералдық ресурстар министрлiгi
001  Энергетика және минералдық ресурстар             882852
саласындағы уәкілетті органның қызметін
қамтамасыз ету
002  Мұнай газ жобалары бойынша пайдалану құқығы       17598
мердігерлерге берілуі тиіс мемлекеттiк мүлiктi
есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету
003  Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы     93347
қолданбалы ғылыми зерттеулер
004  Отын-энергетика кешені, мұнай-химия және         843044
минералдық ресурстар саласындағы технологиялық
сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
005  Қазақстандық Тоқамақ термоядролық материалтану   801809
реакторын құру
008  Уран кеніштерін тұмшалау және жою,               606308
техногендік қалдықтарды көму
009  Қарағанды көмiр бассейнiнiң шахталарын жабу      533499
010  Жылу-энергетика кешенін дамыту                    60520
011  Радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету         456000
012  Геологиялық ақпаратты түзу                        72428
013  Мемлекеттiк геологиялық зерделеу                3798382
014  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану          709774
мониторингi
017  Өздігінен төгіліп жатқан ұңғымаларды жою        1250830
және тұмшалау
018  Мұнай операцияларын жүргізуге арналған           300000
келісім шарттарда, сондай-ақ көмірсутегін
тасымалдау, қайта өңдеу және өткізу кезінде
мемлекет мүддесін білдіру
019  "Қарағанды шахталарын тарату" РМБК-ке берілген,  148202
жабылған шахталар қызметкерлеріне келтірілген
зиянды өтеу
022  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар     211037
жөнінде ақпараттық жүйені дамыту
023  Арнайы бақылау станцияларында тіркелген ядролық   26000
жарылыстар мен жер сілкіністерінің тарихи
сейсмограммаларының мұрағатын қағаздағы
жазбадан электрондық тасымалдаушыларға көшіру
024  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       23184246
қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика
жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттері
025   Қазақстан Республикасы Энергетика және           444756
минералдық ресурстар министрлiгi ведостволарының
көшуі
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда      249619
министрлiгi
003  Мырғалымсай кен орны кенiштерiн жою              249619
10         Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше      83016329
қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған
ортаны және жануарлар дүниесін қорғау,
жер қатынастары
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы        73486047
министрлiгi
001  Агроөнеркәсіптік кешен, орман және су           7404187
шаруашылығы саласындағы уәкілетті органның
қызметін қамтамасыз ету
002  Жердің мелиоративтік жай-күйін сақтау және       188398
жақсарту

024      Мониторинг сейсмологической информации      214889
231         Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан             34440632
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в сфере энергетики и минеральных
ресурсов                                    882852
002      Обеспечение ведения учета
государственного имущества,
право пользования которым подлежит
передаче подрядчикам по нефтегазовым
проектам                                     17598
003      Прикладные научные исследования
в области геологии использования недр        93347
004      Прикладные научные исследования
технологического характера в области
топливно-энергетического комплекса,
нефтехимии и минеральных ресурсов           843044
005      Создание Казахстанского термоядерного
материаловедческого реактора Токамак        801809
008      Консервация и ликвидация урановых
рудников, захоронение техногенных отходов   606308
009      Закрытие шахт Карагандинского
угольного бассейна                          533499
010      Развитие топливно-энергетического
комплекса                                    60520
011      Обеспечение радиационной безопасности       456000
012      Формирование геологической информации        72428
013      Государственное геологическое изучение     3798382
014      Мониторинг недр и недропользования          709774
017      Ликвидация и консервация
самоизливающихся скважин                   1250830
018      Представление интересов государства
в контрактах на проведение нефтяных
операций, а также при транспортировке,
переработке и реализации углеводородов      300000
019      Возмещение ущерба работникам
ликвидированных шахт, переданных в РГСП
"Карагандаликвидшахт"                       148202
022      Развитие информационной системы о
недрах и недропользователях                 211037
023      Перевод архива исторических
сейсмограмм ядерных взрывов и
землетрясений, зарегистрированных
станциями специального контроля,
с бумажных записей на электронные
носители                                    26000
024      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы               23184246
025      Передислокация Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан                                  444756
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                        249619
003      Ликвидация рудников Миргалимсайского
месторождения                               249619
10              Сельское, водное, лесное,
рыбное хозяйство, особоохраняемые
природные территории, охрана окружающей
среды и животного мира, земельные
отношения                                 83016329
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                      73486047
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
агропромышленного комплекса,
лесного и водного хозяйства                7404187
002      Сохранение и улучшение
мелиоративного состояния земель             188398

003  Өсімдіктерді қорғау                             3095812
004  Өсімдіктер карантині                             838596
005  Тұқымдық және көшет материалының сорттық         177840
және себу сапаларын анықтау
006  Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды мемлекеттік   1569080
қолдау
008  Мемлекеттік мекемелердің инфрақұрылымын дамыту    57057
009  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1563049
қалаларының бюджеттеріне ауыл шаруашылығын
дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
010  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1122233
қалаларының бюджеттеріне ауыз сумен жабдық-
таудың баламасы көздері болып табылатын аса
маңызды топтық сумен жабдықтау жүйелерінен
ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын
субсидиялауға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
011  Ветеринарлық лабораториялар объектілерін дамыту  450400
012  Сырдария өзенінің арнасын реттеу және Арал       154523
теңізінің солтүстік бөлігін сақтау (2-кезең)
013  Ауыл шаруашылық дақылдарының сорттарын           131268
сынақтан өткізу
015  Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау және     2130
өнеркәсіп ағындыларын тазарту
016  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгі       251774
қолдау
017  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        7270746
қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау
жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттері
018  Жұқпалы аурулардан сақтануды қамтамасыз ету     5746698
019  Ауылдық аумақтарды сумен жабдықтауды және        102235
кәріздендіруді дамытудың салалық жобасы
(2-кезең)
020  Азық-түлік қауіпсіздігін және жұмылдыру         7058162
қажеттіліктерін қамтамасыз ету
021  Ауыл шаруашылығы өндірісін агрохимиялық және     203594
агроклиматтық қамтамасыз ету
022  Қазақстан Республикасының Ауылшаруашылық         357000
министрлiгiнің жергілікті бөлімшелері үшін
ғимараттар және құрылыстар сатып алу
023  Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану      346640
025  Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және            3768
жерлердi қалпына келтіру
027  Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал       371040
теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау
028  Арал теңiзi өңірінің елдi мекендерiн сумен        19503
жабдықтау және санитариясы
029  Сумен жабдықтау жүйесін салу және қайта жаңарту 5317586
031  Гидротехникалық құрылысты қайта жаңарту          480693
034  Су берумен байланысы жоқ республикалық су       1102687
шаруашылығы объектілерін пайдалану
036  Ормандардың сақталуын және тұрақты дамуын       2488766
қамтамасыз ету
037  Балық ресурстарын мемлекеттік есепке алу және    119500
оның кадастры

003      Защита растений                            3095812
004      Карантин растений                           838596
005      Определение сортовых и посевных
качеств семенного и посадочного
материала                                   177840
006      Государственная поддержка развития
агропромышленного комплекса                1569080
008      Развитие инфраструктуры
государственных учреждении                  57057
009      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на развитие сельского
хозяйства                                 15630429
010      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на субсидирование стоимости
услуг по подаче питьевой воды из особо
важных групповых систем водоснабжения,
являющихся безальтернативными
источниками питьевого водоснабжения        1122233
011      Развитие объектов ветеринарных
лабораторий                                 450400
012      Регулирование русла реки Сырдарья
и сохранение северной части
Аральского моря (2-я фаза)                  154523
013      Сортоиспытание сельскохозяйственных
культур                                     131268
015      Охрана подземных вод и очистка
промышленных стоков в городе
Усть-Каменогорске                            2130
016      Постприватизационная поддержка
сельского хозяйства                         251774
017      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
системы водоснабжения                      7270746
018      Обеспечение эпизоотического
благополучия                               5746698
019      Отраслевой проект развития
водоснабжения и канализации сельских
территорий (2-я фаза)                       102235
020      Обеспечение продовольственной
безопасности и мобилизационных нужд        7058162
021      Агрохимическое и агроклиматическое
обеспечение сельскохозяйственного
производства                                203594
022      Приобретение зданий и сооружений
для территориальных подразделении
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                        357000
023      Охрана и рациональное использование
водных ресурсов                             346640
025      Совершенствование управления
водными ресурсами и восстановление
земель                                       3768
027      Регулирование русла реки Сырдарья
и сохранение северной части
Аральского моря                            371040
028      Водоснабжение и санитария
населенных пунктов региона
Аральского моря                             19503
029      Строительство и реконструкция
системы водоснабжения                      5317586
031      Реконструкция гидротехнических
сооружений                                 480693
034      Эксплуатация республиканских
водохозяйственных объектов, не
связанных с подачей воды                   1102687
036      Обеспечение сохранения и
устойчивого развития лесов                 2488766
037      Государственный учет и кадастр
рыбных ресурсов                            119500

038  Балық ресурстарын молайту                        737539
040  Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және        2758982
жануарлар дүниесін сақтау мен дамытуды
қамтамасыз ету
041  Нұра-Есіл өзендері бассейнінің қоршаған         1372844
ортасын оңалту және басқару
042  Агроөнеркәсіп кешені саласындағы қолданбалы     2660451
ғылыми зерттеулер
044  Ормандарды сақтау және республиканың орманды     506740
аумақтарын көбейту
046  Агроөнеркәсiп кешені, су және орман шаруашылығы  147527
салаларының дамуын нормативтiк-әдiстемелiк
қамтамасыз ету
047  Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен     67155
жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін
мемлекеттік есепке алу және тіркеу
054  Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік  431335
құрылыстардың апатты учаскелерін күрделі жөндеу
және қалпына келтіру
055  Аграрлық ғылым саласындағы мемлекеттік              630
сыйлықтар
056  Қазақстанның ауыл шаруашылығы өнімдерінің        1018730
бәсекеге қабілеттін арттыру
057  Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін және         110000
ауыл тұрғындарын өтеусіз негізде ақпараттық
қамтамасыз ету
111  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қала-    162415
ларының бюджеттеріне мемлекеттік басқару
деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің
аражігін ажырату шеңберінде берілетін әкімшілік
функцияларға ағымдағы нысаналы трансферттер
112  "Электрондық үкімет" құру                         449354
743  Өсімдіктер мен жануарлардың гендік ресурстарының 1000000
ұлттық қоймасын салу
234     Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны           4957391
қорғау министрлігі
001  Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті     1774271
органның қызметін қамтамасыз ету
002  Стратегиялық, трансшекаралық және экологиялық       7208
қауіпті объектілерге мемлекеттік экологиялық
сараптама жүргізу
003  Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ғылыми         312700
зерттеулер
004  Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу және     900000
қайта жаңарту
005  Қоршаған ортаны қорғау объектілерін оңалту        566439
007  Қоршаған ортаны қорғаудың ақпараттық жүйесін      466641
құру және дамыту
008  Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу       602066
009  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          328066
қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны
қорғау объектілерін салуға және қайта жаңартуға
берілетін нысаналы даму трансферттері
606     Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі       655297
005  Ауыл шаруашылығы санағын жүргізу                  655297
614     Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын           3750524
басқару агенттiгi
001  Жер ресурстарын мемлекеттік басқаруды             424625
қамтамасыз ету
002  Жер қатынастарын жүзеге асыруды қамтамасыз ету   1265385
004  Топография-геодезиялық және картографиялық        847615
өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
006  Жер ресурстарын басқару саласындағы қолданбалы     43071
ғылыми зерттеулер
111  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қала-     373028
ларының бюджеттеріне мемлекеттік басқару
деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің
аражігін ажырату шеңберінде берілетін әкімшілік
функцияларға ағымдағы нысаналы трансферттер

038      Воспроизводство рыбных ресурсов            737539
040      Обеспечение сохранения и развития
особоохраняемых природных
территорий и животного мира               2758982
041      Реабилитация и управление
окружающей средой бассейна рек
Нура-Ишим                                  1372844
042      Прикладные научные исследования
в области агропромышленного
комплекса                                 2660451
044      Сохранение лесов и увеличение
лесистости территории республики            506740
046      Нормативно-методическое
обеспечение развития отраслей
агропромышленного комплекса,
водного и лесного хозяйства                 147527
047      Государственный учет и регистрация
тракторов, прицепов к ним,
самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-строительных
машин и механизмов                          67155
054      Капитальный ремонт и восстановление
особо аварийных участков
межхозяйственных каналов и
гидромелиоративных сооружений              431335
055      Государственные премии в области
аграрной науки                                630
056      Повышение конкурентоспособности
сельскохозяйственной продукции
Казахстана                                 1018730
057      Информационное обеспечение субъектов
агропромышленного комплекса и
сельского населения на
безвозмездной основе                       110000
111      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на передаваемые административные
функции в рамках разграничения
полномочий между уровнями
государственного управления                162415
112      Создание "электронного правительства"      449354
743      Строительство Национального
хранилища генетических ресурсов
растений и животных                        1000000
234         Министерство охраны окружающей
среды Республики Казахстан                 4957391
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
охраны окружающей среды                    1774271
002      Проведение государственной
экологической экспертизы
стратегических, трансграничных и
экологически опасных объектов                 7208
003      Научные исследования в области
охраны окружающей среды                     312700
004      Строительство и реконструкция
объектов охраны окружающей среды            900000
005      Реабилитация объектов охраны
окружающей среды                            566439
007      Создание и развитие информационной
системы охраны окружающей среды             466641
008      Проведение наблюдений за
состоянием окружающей среды                 602066
009      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
строительство и реконструкцию объектов
охраны окружающей среды                     328066
606         Агентство Республики Казахстан
по статистике                               655297
005      Проведение сельскохозяйственной
переписи                                    655297
614         Агентство Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами            3750524
001      Обеспечение государственного
управления земельными ресурсами             424625
002      Обеспечение осуществления
земельных отношений                        1265385
004      Обеспечение топографо-геодезической
и картографической продукцией и ее
хранение                                    847615
006      Прикладные научные исследования
в области управления земельными
ресурсами                                    43071
111      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на передаваемые административные
функции в рамках разграничения
полномочий между уровнями
государственного управления                 373028

112  "Электрондық үкімет" құру                          796800
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс            167070
басқармасы
007  Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау,    167070
молайту
11         Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және             1992882
құрылыс қызметі
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда       1992882
министрлiгi
005  Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер    73020
006  Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми         1222492
зерттеулер
008  Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету                  231361
014  Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі         266009
саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды
жетілдіру
015  Қарағанды облысының облыстық бюджетіне Теміртау    200000
қаласындағы индустриялық парктің инфрақұрылымын
салуына берілетін нысаналы даму трансферттері
12         Көлiк және коммуникациялар                      147277461
215     Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация  143234464
министрлiгi
001  Көлiк және коммуникациялар саласындағы            1986167
уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
002  Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын       58957400
дамыту
003  Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі,   18486916
орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдан-
дыру, диагностика және аспаптық құралдармен
тексеру
005  Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын        3320865
қамтамасыз ету және шлюздердi күтіп-ұстау
006  Әуе көлігі инфрақұрылымын дамыту                  4559907
008  Азаматтардың жекелеген санаттарына жол жүру          3024
төлемдерінің ұсынылған жеңілдіктері бойынша
өткен жылдардың міндеттемелері
009  Әлеуметтік маңызы бар облысаралық бағыттар        9520554
бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын
субсидиялау
010  Көлiк және коммуникациялар саласындағы             108142
қолданбалы ғылыми зерттеулер
011  Темір жол саласының стандарттарын әзірлеу           65738
014  Ішкі суларда жүзетін "өзен-теңіз" кемелерін         39826
жіктеуді және олардың техникалық қауіпсіз-
дігін қамтамасыз ету
015  Көліктік дерекқор және тасымалдар қауіп-           174097
сіздігі серпіні мониторингінің ақпараттық
талдау жүйесін құру
016  Жол-құрылыс және жөндеу жұмыстарын                 229365
орындаудың сапасын қамтамасыз ету
019  Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау           642000
020  Су көлігі инфрақұрылымын дамыту                    158310
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         44647713
қалаларының бюджеттеріне көліктік инфра-
құрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттері
030  "Transport tower" әкімшілік-технологиялық          334440
кешені ғимаратын ұстау
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым            591540
министрлігі
018  Ұшқыштарды бастапқы даярлауды қамтамасыз ету        65463
042  "Байқоңыр" кешенінің жалға алынған мүлкінің есебі   12045
043  Қазақстан Республикасының ғарышкерлерін даярлау     14032
044  "Есіл" авиациялық зымырандық-ғарыштық              500000
кешенін құру
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру            3451457
және байланыс агенттігі
006  Радиожиілік өрісінің және радиоэлектрондық        121195
құралдардың мониторинг жүйесін техникалық
сүйемелдеу
012  Байланыс және хабар таратудың ғарыштық            729836
аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету
017  Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап        2600426
байланыс қызметтерін ұсыну жөніндегі
залалдарына өтемақы

112      Создание "электронного правительства"       796800
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                        167070
007      Охрана, защита, воспроизводство
лесов и животного мира                      167070
11              Промышленность, архитектурная,
градостроительная и строительная
деятельность                               1992882
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                       1992882
005      Прикладные научные исследования
в области строительства                      73020
006      Прикладные научные исследования
технологического характера                  1222492
008      Обеспечение хранения информации             231361
014      Совершенствование нормативно-
технических документов в сфере
архитектурной, градостроительной
и строительной деятельности                 26009
015      Целевые трансферты на развитие
Карагандинской области на строительство
инфраструктуры индустриального парка в
городе Темиртау                          200000
12              Транспорт и коммуникации                 147277461
215         Министерство транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан        143234464
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
транспорта и коммуникаций                  1986167
002      Развитие автомобильных дорог на
республиканском уровне                    58957400
003      Капитальный, средний и текущий
ремонт, содержание, озеленение,
диагностика и инструментальное
обследование автодорог
республиканского значения                 18486916
005      Обеспечение водных путей в
судоходном состоянии и содержание
шлюзов                                     3320865
006      Развитие инфраструктуры воздушного
транспорта                                 4559907
008      Обязательство прошлых лет
по представленным льготам по
оплате проезда отдельных категорий
граждан                                       3024
009      Субсидирование железнодорожных
пассажирских перевозок по социально
значимым межобластным сообщениям           9520554
010      Прикладные научные исследования
в области транспорта и
коммуникаций                                108142
011      Разработка стандартов
железнодорожной отрасли                      65738
014      Обеспечение классификации и технической
безопасности судов внутреннего водного
плавания "река-море"                         39826
015      Создание информационной аналитической
системы транспортной базы данных и
мониторинга динамики безопасности
перевозок                                   174097
016      Обеспечение качества выполнения
дорожно-строительных и ремонтных работ      229365
019      Субсидирование регулярных
внутренних авиаперевозок                    642000
020      Развитие инфраструктуры водного
транспорта                                  158310
028      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на развитие
транспортной инфраструктуры               44647713
030      Содержание здания административно-
технологического комплекса
"Transport tower"                           334440
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                       591540
018      Обеспечение первоначальной подготовки
пилотов                                     65463
042      Учет арендованного имущества
комплекса "Байконур"                         12045
043      Подготовка космонавтов
Республики Казахстан                         14032
044      Создание авиационного ракетно-
космического комплекса "Ишим"              500000
603         Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                     3451457
006      Техническое сопровождение системы
мониторинга радиочастотного
спектра и радиоэлектронных средств          121195
012      Обеспечение управления космическими
аппаратами связи и вещания                  729836
017      Компенсация убытков операторов
сельской связи по предоставлению
универсальных услуг связи                  2600426

13         Басқалар                                         166976461
202      Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар         4752079
министрлігі
008  Мемлекеттік материалдық резервті                 4752079
қалыптастыру және сақтау
203     Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды     1096159
реттеу агенттігі
001  Табиғи монополия субъектілерінің қызметін        1096159
реттеуді, бақылауды қамтамасыз ету
204     Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер               633240
министрлiгi
006  Өкiлдiк шығындар                                  350540
011  Қазақстан этностардың тарихи шығу елдерімен       282700
қатынастарын нығайту және шетелде Қазақстан
Республикасындағы этникалық келісімді
насихаттау
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі       137511978
009  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        89469724
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік
қызметшілерге, мемлекеттік мекемелердің
мемлекеттік қызметші болып табылмайтын
қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындар
қызметкерлеріне жалақы төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
010  Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві       18837035
021  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        29205219
қалалары бюджеттеріне бюджеттік түсімдерді
жоғалтуды өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
220     Қазақстан Республикасы Экономика және            900000
бюджеттік жоспарлау министрлігі
004  Республикалық бюджеттік инвестициялық            700000
жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-
экономикалық негіздемелерін әзірлеу және
сараптау
007  Экономика саласындағы қолданбалы зерттеулер       200000
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда      7222371
министрлiгi
001  Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті       2361319
органның қызметін қамтамасыз ету
007  Стандарттау, сертификаттау, метрология және        27560
сапа жүйесі саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
013  Стандарттау, метрология және сертификаттау       1345725
жүйесін жетілдіру
016  Жаңа технологияларды құру және дамыту             130000
019  "Оңтүстік" арнайы экономикалық аймағының         2970546
инфрақұрылымын дамыту
026  Инновациялық гранттар беру                        158147
027  Ақпараттық технологиялар паркінің жұмыс            15463
істеуін қамтамасыз ету
111  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қала-     89911
ларының бюджеттеріне мемлекеттік басқару
деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің
аражігін ажырату шеңберінде берілетін әкімшілік
функцияларға ағымдағы нысаналы трансферттер
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды     123700
дамыту
234     Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны           2172739
қорғау министрлiгi
006  Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу          2172739
603      Қазақстан Республикасы Ақпарттандыру және        1726308
байланыс агенттігі
116  Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды    1726308
дамыту
608     Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет       2891874
істері агенттігі
007  Республикалық бюджет есебінен ұсталатын         1783674
мемлекеттік органдар орталық аппараттарының
жас мамандары үшін жатақхана салу
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс         8069713
басқармасы
008  Қазақстан Республикасы Президентi Іс            8069713
басқармасының объектiлерiн салу және қайта
жаңарту

13              Прочие                                   166976461
202         Министерство по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан             4752079
008      Формирование и хранение государственного
материального резерва                      4752079
203         Агентство Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий       1096159
001      Обеспечение регулирования, контроля
деятельности субъектов естественной
монополии                                  1096159
204         Министерство иностранных дел
Республики Казахстан                       633240
006      Представительские затраты                   350540
011      Укрепление отношений со странами
исторического происхождения этносов,
проживающих в Казахстане, и пропаганда
за рубежом этнического согласия в
Республике Казахстан                        282700
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                 137511978
009      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на выплату заработной платы
государственным служащим, работникам
государственных учреждений,
не являющимся государственными
служащими, и работникам казенных
предприятий                               89469724
010      Резерв Правительства Республики
Казахстан                                 18837035
021      Целевые текущие трансферты
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на возмещение потерь
поступлении в бюджет                      29205219
220         Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан          900000
004      Разработка и экспертиза технико-
экономических обоснований
республиканских бюджетных
инвестиционных проектов (программ)          700000
007      Прикладные исследования в сфере
экономики                                   200000
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                       7222371
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
индустрии и торговли                       2361319
007      Прикладные научные исследования
в области стандартизации,
сертификации, метрологии и систем
качества                                     27560
013      Совершенствование системы
стандартизации, метрологии и
сертификации                               1345725
016      Создание и развитие новых
технологий                                  130000
019      Развитие специальной экономической
зоны "Оңтүстік"                            2970546
026      Предоставление инновационных грантов       158147
027      Обеспечение функционирования
"Парка информационных технологий"            15463
111      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на передаваемые административные
функции в рамках разграничения
полномочий между уровнями
государственного управления                  89911
116     Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства         123700
234         Министерство охраны окружающей
среды Республики Казахстан                 2172739
006      Ведение гидрометеорологического
мониторинга                                2172739
603         Агентство Республики Казахстан
по информатизации и связи                  1726308
116      Развитие человеческого капитала
в рамках электронного правительства        1726308
608         Агентство Республики Казахстан по
делам государственной службы                2891874
005      Приобретение квартир для
сотрудников центральных аппаратов
государственных органов,
содержащихся за счет
республиканского бюджета                   1108200          007      Строительство общежития для молодых
специалистов центральных аппаратов
государственных органов, содержащихся
за счет республиканского бюджета            1783674
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                      8069713
008      Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента Республики
Казахстан                                 8069713

14         Борышқа қызмет көрсету                         46098682
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi       46098682
013  Үкiметтiк борышты қамтамасыз ету               46098682
15         Ресми трансферттер                             192790980
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi      192790980
400  Облыстық бюджеттерге субвенциялар беру        192790980
ІІІ. Операциялық сальдо                       -5265095
ІV. Таза бюджеттік кредит беру              -22261230
Бюджеттік кредиттер                           28521406
07         Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық                22000000
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және           22000000
сауда министрлігі
002  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       22000000
қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға
кредиттер беру
10         Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,             1100000
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы         1100000
министрлiгi
086  Ауыл шаруашылығын жекешелендіруден кейінгі       1100000
қолдау жөніндегі жобаға кредит беру
12         Көлiк және коммуникация                          1270000
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым          1270000
министрлігі
041  "Байқоңыр" ғарыш айлағында "Байтерек" ғарыштық  1270000
зымыран кешенін құруға кредит беру
13         Басқалар                                          4151406
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi        4151406
011  Мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша мiндетте-       3551406
мелерді орындау
012  Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң бюджеттер      600000
бойынша қолма-қол ақша тапшылығын жабуға
арналған резервi
___________________________________________________________________
Санаты                     Атауы                         Сомасы,
Сыныбы                                                мың теңге
Ішкi сыныбы
___________________________________________________________________
1                         2                              3
___________________________________________________________________
Бюджеттік кредиттерді өтеу                    50782636
5          Бюджеттік кредиттерді өтеу                     50782636

14              Обслуживание долга                        46098682
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                 46098682
013      Обслуживание правительственного
долга                                     46098682
15              Трансферты                               192790980
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                192790980
400      Субвенции областным бюджетам             192790980
III. Операционное сальдо                 -5.265095
IV. Чистое бюджетное кредитование        -22261230
Бюджетные кредиты                         28521406
07              Жилищно-коммунальное хозяйство            22000000
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                      22000000
002      Кредитование областных бюджетов,
бюджетов городов Астаны и Алматы
на строительство жилья                    22000000
10              Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особоохраняемые природные
территории, охрана окружающей
среды и животного мира, земельные
отношения                                   1100000
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                       1100000
086      Кредитование проекта по
постприватизационной поддержке
сельского хозяйства                        1100000
12              Транспорт и коммуникации                   1270000
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                       1270000
041      Кредитование создания космического
ракетного комплекса "Байтерек" на
космодроме "Байконур"                      1270000
13              Прочие                                     4151406
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                  4151406
011      Выполнение обязательств по
государственным гарантиям                  3551406
012      Резерв Правительства
Республики Казахстан на покрытие
дефицита наличности по бюджетам             600000
-------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс        !                                     !  Сумма,
Подкласс   !            Наименование             !тыс. тенге
!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
Погашение бюджетных кредитов            50782636
5               Погашение бюджетных кредитов            50782636

01      Бюджеттік кредиттерді өтеу                     49897647
1    Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік        49897647
кредиттерді өтеу
02      Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша         884989
талаптарды қайтару
1    Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша          884989
талаптарды заңды тұлғалардың қайтаруы
____________________________________________________________________
Функционалдық топ                                       Сомасы,
Әкімші                  Атауы                       мың теңге
Бағдарлама
____________________________________________________________________
1                    2                             3
____________________________________________________________________
V. Қаржы активтерімен жасалатын           150136387
операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу                 152136387
01         Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер           1869494
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi         369494
006  Халықаралық қаржы ұйымдарының акцияларын         369494
сатып алу
600       Қазақстан Республикасы Алматы қаласының         1500000
өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу
агенттігі
002  "Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығы"     1500000
АҚ-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
04         Білім беру                                      470000
225     Қазақстан Республикасы                          470000
Білім және ғылым министрлігі
032  Білім беруді және ғылымды институционалдық      350000
дамыту
053    "Ғылым қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын          120000
қалыптастыру
08         Мәдениет, спорт, туризм және                   3154600
ақпараттық кеңiстiк
205     Қазақстан Республикасы Туризм және спорт         54600
министрлігі
013  Туризм мен спортты институционалдық дамыту       54600
206     Қазақстан Республикасы Мәдениет және           3100000
ақпарат министрлігі
019  Бұқаралық ақпарат құралдарын институционалдық  3100000
дамыту
09         Отын-энергетика кешені және жер қойнауын       3470000
пайдалану
231     Қазақстан Республикасы Энергетика
және минералдық ресурстар министрлігі          3470000
007  Курчатов қаласында "Ядролық технологиялар
паркі" технопаркін құру                        3470000
10         Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар
дүниесін қорғау, жер қатынастары              24980887
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы       23689400
министрлiгi
043  Ауыл шаруашылығын институционалдық дамыту      23689400
234     Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны         1291487
қорғау министрлігі
010  "Қазаэросервис" АҚ-ның жарғылық капиталын       1291487
ұлғайту

01             Погашение бюджетных кредитов            49897647
1          Погашение бюджетных кредитов,
выданных из государственного
бюджета                                 49897647
02             Возврат требований по оплаченным
государственным гарантиям                 884989
1          Возврат юридическими лицами
требований по оплаченным
государственным гарантиям                 884989
-------------------------------------------------------------------
Функциональная  !                                     !
группа      !                                     !
Администратор !            Наименование             !   Сумма,
Программа  !                                     ! тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
V. Сальдо по операциям с
финансовыми активами                150136387
Приобретение финансовых активов     152136387
01                   Государственные услуги общего
характера                             1869494
217             Министерство финансов
Республики Казахстан                   369494
006           Приобретение акций международных
финансовых организаций                 369494
600              Агентство Республики Казахстан по
регулированию деятельности
регионального финансового центра
города Алматы                          1500000
002          Формирование уставного капитала
АО "Региональный финансовый центр
города Алматы"                         1500000
04                   Образование                            470000
225             Министерство образования и науки
Республики Казахстан                   470000
032           Институциональное развитие
образования и науки                    350000
053           Формирование уставного капитала
АО "Фонд науки"                        120000
08                   Культура, спорт, туризм и
информационное пространство           3154600
205             Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан                  54600
013           Институциональное развитие
туризма и спорта                      54600
206             Министерство культуры и
информации Республики Казахстан       3100000
018          Институциональное развитие
средств массовой информации           3100000
09                   Топливно-энергетический комплекс
и недропользование                    3470000
231             Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан         3470000
007           Создание технопарка "Парк ядерных
технологий" в городе Курчатове        3470000
010
10                   Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особо охраняемые
природные территории, охрана
окружающей среды и животного мира,
земельные отношения                   24980887
212             Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                  23689400
043           Институциональное развитие
сельского хозяйства                   23689400
234             Министерство охраны окружающей
среды Республики Казахстан            1291487
010          Увеличение уставного капитала
АО "Казаэросервиз"                    1291487

12         Көлік және коммуникация                       21142318
215     Қазақстан Республикасы Көлік және              1874425
коммуникация министрлігі
017  "Қазавиализинг" АҚ-ның жарғылық капиталын      1874425
ұлғайту
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым        8224165
министрлігі
047  "Қазғарыш" ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық  8224165
капиталын ұлғайту
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және    11043728
байланыс агенттігі
004  Байланыс пен хабар таратудың ұлттық            8510000
спутниктік жүйесін дамыту
013  Почта-жинақтау жүйесін дамыту                  2533728
13         Басқалар                                      97049088
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің     3000000
Кеңсесі
005  "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ы үшін          3000000
әкімшілік ғимарат сатып алу
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі      33800000
027  Еуразия даму банкіне қатысушы мемлекеттердің  33800000
нарықтық экономикасының қалыптасуы мен
дамуына, олардың экономикалық өсуі мен сауда-
экономикалық байланыстарын кеңейтуге
жәрдемдесу
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда   59527000
министрлігі
011  "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығының         1627000
халықаралық орталығын құру
017  "Қазына" орнықты даму қоры" АҚ-ның жарғылық   43700000
капиталын қалыптастыру
020  "Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ-ның         200000
жарғылық капиталын қалыптастыру
021  Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорация құру        14000000
жөніндегі іс-шараларды өткізу
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс         722088
басқармасы
012  "Күйгенжар" АҚ-ның жарғылық капиталын           522088
ұлғайту
013  "Қазақстан Республикасы Президентінің Теле-
радиокешені" ҚАҚ-ның жарғылық капиталын         200000
ұлғайту
___________________________________________________________________
Санаты                     Атауы                         Сомасы,
Сыныбы                                                мың теңге
Ішкi сыныбы
___________________________________________________________________
1                         2                              3
___________________________________________________________________
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер                           2000000
6          Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер                                2000000
01      Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер                                2000000
1   Қаржы активтерін ел ішінде сатудан
түсетін түсімдер                                2000000
___________________________________________________________________
Атауы                         Сомасы,
мың теңге
___________________________________________________________________
1                              2
___________________________________________________________________
VI. Бюджет тапшылығы                    -133140252
VII. Бюджет тапшылығын қаржыландыру      133140252
________________________
"2007 жылға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2006 жылғы
N    Заңына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына жіберілетін
2007 жылға арналған бюджетке түсетін
түсімдердің көлемдері
P/c
N
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
775808968
1
Мұнай секторының кәсіпорындарынан   түсетін  тікелей салықтар, барлығы
761308968
1.1
Корпарациялық табыс салығы
438623995
1.2
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін төленетін ақы
322684973
2
Республикалық меншіктегі және тау-кен өндіру мен  өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлікті жекешелендіруден түсетін түсімдер
12000000
3
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2500000
"2007 жылға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2006 жылғы
N  Заңына
3-ҚОСЫМША
Тікелей салықтары (жергілiктi бюджеттерге
есепке алынатын салықтарды қоспағанда) Қазақстан
Республикасының Ұлттық қорына есептелетін шикi
мұнай мен газ конденсатын өндiрумен және (немесе)
өткізумен айналысатын мұнай секторы
кәсіпорындарының
ТIЗБЕСI
P/c
N
Атауы

12                   Транспорт и коммуникации              21142318
215             Министерство транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан      1874425
017           Увеличение уставного капитала
АО "Казавиализинг"                     1874425
225             Министерство образования и науки
Республики Казахстан                   8224465
047           Увеличение уставного капитала АО
"Национальная компания "Казкосмос"     8224465
603             Агентство Республики Казахстан
по информатизации и связи              11043728
004           Развитие национальной спутниковой
системы связи и вещания                8510000
013           Развитие почтово-сберегательной
системы                                2533728
13                   Прочие                                97049088
104             Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан                   3000000
005           Выкуп административного здания
для АО "Фонд устойчивого развития
"Қазына"                               3000000
217             Министерство финансов Республики
Казахстан                            33800000
027           Содействие становлению и развитию
рыночной экономики государств-
участников Евразийского банка
развития, их экономическому росту
и расширению торгово-экономических
связей                               33800000
233             Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                 59527000
011          Создание международного центра
приграничного сотрудничества
"Хоргос"                              1627000
017          Формирование уставного капитала
АО "Фонд устойчивого развития
"Қазына"                              43700000
020          Формирование уставного капитала
АО "Центр развития торговой
политики"                             200000
021          Проведение мероприятий
по созданию Социально-
предпринимательской корпорации        14000000
694             Управление делами Президента
Республики Казахстан                  722088
012          Увеличение уставного капитала АО
"Куйгенжар"                           522088
013          Увеличение уставного капитала НАО
"Телерадиокомплекс" Президента
Республики Казахстан                  200000
------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс        !                                     !  Сумма,
Подкласс   !            Наименование             !тыс. тенге
!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
Поступления от продажи финансовых
активов государства                    2000000
6                    Поступления от продажи финансовых
активов государства                    2000000
01              Поступления от продажи финансовых
активов государства                    2000000
1           Поступления от продажи финансовых
активов внутри страны                  2000000
-------------------------------------------------------------------
!
!  Сумма,
Наименование                        !тыс. тенге
!
-------------------------------------------------------------------
1                            !     2
-------------------------------------------------------------------
VI. Дефицит бюджета                -133140252
VII. Финансирование
дефицита бюджета                    133140252
____________________________________________________________________
Приложение 2
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2007 год"
от 25 августа 2006 года N 825
Объемы поступлений в бюджет на 2007 год,
направляемые в Национальный фонд
Республики Казахстан
-------------------------------------------------------------------
N   !                  Наименование                 !   Сумма,
п/п !                                               !  тыс. тенге
-------------------------------------------------------------------
Всего                                                775808968
1. Прямые налоги от предприятий нефтяного сектора, всего 761308968
1.1 Корпоративный подоходный налог                      438623995
1.2 Плата за использование природных и других ресурсов  322684973
2. Поступления от приватизации государственного
имущества находящегося в республиканской
собственности и относящегося к горнодобывающей
и обрабатывающей отраслям                            12000000
3. Поступления от продажи земельных участков
сельскохозяйственного назначения                      2500000
-------------------------------------------------------------------
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2007 год"
от 25 августа 2006 года N 825
ПЕРЕЧЕНЬ
предприятий нефтяного сектора, занимающихся добычей
и(или) реализацией сырой нефти и газового конденсата,
по которым прямые налоги (за исключением налогов,
зачисляемых в местные бюджеты) зачисляются в
Национальный фонд Республики Казахстан
------------------------------------------------------------------
N  !                          Наименование
п/п !
------------------------------------------------------------------

1.  "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру" АҚ
2.  "Теңiзшевройл" ЖШС
3.  "Қазақойл-Ақтөбе" ЖШС
4.  "Қазақтүрiкмұнай" ЖШС
5.  "Матин" ЖШС БК
6.  "Теңге" ЖШС БК
7. "Ембiведойл" ЖШС
8. "ПетроҚазақстан құмкөл Ресорсиз" АҚ
9. "Торғай-Петролеум" АҚ
10. "Қазгермұнай" ЖШС БК
11. "Қуатамлонмұнай" ЖШС БК
12. "ҚOP "МҰНАЙ КОМПАНИЯСЫ" АҚ
13. "СНПС-Ай Дан Мұнай" АҚ
14. "Қарашығанақ Петролеум Оперейтинг Б.B." Қазақстандық филиалы
15. "Жайықмұнай" ЖШС
16. "Маңғыстаумұнайгаз" АҚ
17. "Қаражанбасмұнай" АҚ
18. "Маерск Ойл Қазақстан ГмбХ" компаниясының филиалы
19. "СНПС-Интернейшнл (Бозашы) Инк" компаниясының филиалы
20. "Нельсон Петролеум Бозашы Б.B." компаниясының филиалы
21. "Қазполмұнай" ЖШС
22. "Толқынмұнайгаз" ЖШС
23. "Тасболат Ойл Корпорэйшн" ЖШС
24. "Қарақұдықмұнай" ЖАҚ
25. "Арман бiрлескен кәсiпорыны" ЖШС БК
26. "Хазар Мұнай" ЖШС
27. "СНПС-Ақтөбемұнайгаз" ААҚ
28. "Caratube International Oil Compani" ЖШС ("Қаратөбе
Интернэшнл Ойл Компани")
29. "ККМ Operating Company" АҚ (КөкжидеМұнай)
30. "Каспий Мұнай TME" ЕААҚ
31. "Сазанқұрақ" ЖАҚ
32. "Алтиес Петролеум Интернэшнл Б.В" компаниясының Атырау
филиалы
33. "Алтиес Петролеум Интернэшнл Б.В." компаниясының Ақтөбе
филиалы
34. "Атырау мұнай акционерлік компаниясын" АҚ (AHAKO)
35. "Атыраумұнай" ЖШС
36. "Светланд-ойл" ЖШС
37. "АРНАОЙЛ ЖШС ("ҚазМұнайГаз-Тельф")
38. "Гюрал" ЖШС
39. "Прикаспиан Петролеум Компани" ЖШС
40. "Адай Петролеум Компания" ЖШС
41. "Каспий Мұнай" АҚ
42. "Қазмұнайхимия - Қопа" ЖШС
43. "Модулдiк Технология корпорациясы" ЖШС
("Жалғызтөбемұнай" ЕЖШС)
44. "Тараз" ЖШС
45. "НБК" ЖШС
46. "Арал Петролеум Капитал" ЖШС
47. "Саутс ойл" ЖШС
48. "Санако" ЖШС
49. "Өзтүрiк Мұнайы" ЖШС
50. "Төбеарал ойл" ЖШС
51. "Табынай" ЖШС
52. "Лайндс Джамп" ЖШС
53. "Амангелді Газ" ЖШС (конденсат)
54. "Қазмұнайгаз" сауда үйi" АҚ
55. "Конденсат" АҚ
"2007 жылға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2006 жылғы
N     Заңына
4-ҚОСЫМША
Аз қамтылған отбасылардан 18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақыларды төлеу үшін қажетті
мемлекеттік бюджет сомаларын бөлу
р/с
N
Атауы
Барлығы
Оның ішінде
республикалық
бюджет
жергілікті
бюджет
БАРЛЫҒЫ                 6732400    3816000     2916400
1   Ақмола облысы                201000     20100       180900
2   Ақтөбе облысы                221100     114300      106800
3   Алматы облысы                498000     423300       74700
4   Атырау облысы                383800     154800      229000
5   Шығыс Қазақстан облысы       566400     125000      441400
6   Жамбыл облысы                109960     830000      269600
7   Батыс Қазақстан облысы       510400     150000      360400
8   Қарағанды облысы             282700      54200      228500
9   Қостанай облысы              398500     262200      136300
10  Қызылорда облысы             742800     517100      225700
11  Маңғыстау облысы              62200          0       62200
12  Павлодар облысы              159800      55900      103900
13  Солтүстік Қазақстан облысы   300000     221000       79000
14  Оңтүстік Қазақстан облысы    1258400    888100      370300
15  Алматы қаласы                 35300                  35300
16  Астана қаласы                 12400                  12400
"2007 жылға арналған
республикалық бюджет туралы"
Қазақстан Республикасының
2006 жылғы
N Заңына
5-ҚОСЫМША
2007 жылға арналған республикалық бюджеттің
бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды)
іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған
бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму
бағдарламаларының тізбесі ____________________________________________________________________
Функционалдық топ
Әкімші                            Атауы
Бағдарлама
____________________________________________________________________
1                                2
____________________________________________________________________
Инвестициялық жобалар
01        Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызмет
102    Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық
басқармасы
002  Заң жобалары мониторингінің автоматтандырылған
жүйесін құру
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кеңсесi
112  Электрондық үкіметті құру
204     Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
009  Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін
орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін
сатып алу және салу
217    Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
007  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі органдарының
ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
026  Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылым
объектілерін салу
112  "Электрондық үкімет" құру
225    Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгi
005 Ғылыми объектілерді салу және қайта жаңарту
406     Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылайтын есеп
комитетi
002  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылайтын
есеп комитеті ақпараттық дерекқорын дамыту
603    Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
байланыс агенттігі
112  Электрондық үкіметті құру
606     Қазақстан Республикасы Статистика агенттігi
003  Мемлекеттiк статистика органдарының ақпараттық жүйесін
құру
02        Қорғаныс
202    Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
003  Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу
мен қайта жаңарту
208    Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
003  Қарулы Күштердің ақпараттық жүйелерін құру
004  Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
002  Республикалық ұлан объектілерін салу
03        Қоғамдық тәртiп, қауiпсiздік, құқық, сот,
қылмыстық-атқару қызметі
201    Қазақстан Республикасы Ішкі iстер министрлiгi
007  Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін
салу, қайта жаңарту
008  Мәліметтер берудің спутниктік желісімен телефонияны
жаңғырту және дамыту

1.    АО "Разведка Добыча "КазМунайГаз"
2.    ТОО "Тенгизшевройл"
3.    ТОО "Казахойл-Актобе"
4.    ТОО "Казахтуркмунай"
5.    ТОО СП "Матин"
6.    ТОО СП "Тенге"
7.    ТОО "Эмбаведьойл"
8.    АО "ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз"
9.    АО "Тургай-Петролеум"
10.   ТОО СП "Казгермунай"
11.   ТОО СП "Куатамлонмунай"
12.   АО "НЕФТЯНАЯ КОМПАНИЯ "КОР"
13.   АО "СНПС-Ай Дан Мунай"
14.   "Карачаганак Петролеум Оперейтинг Б.В." Казахстанский филиал
15.   ТОО "Жаикмунай"
16.   АО "Мангистаумунайгаз"
17.   АО " Каражанбасмунай"
18.   Филиал Компании "Маерск Ойл Казахстан ГмбХ"
19.   филиал Компании "СНПС-Интернейшнл (Бузачи) Инк"
20.   Филиал Компании "Нельсон Петролеум Бузачи Б.В."
21.   ТОО "Казполмунай"
22.   ТОО "Толкыннефтегаз"
23.   ТОО "Тасбулат Ойл Корпорэйшн"
24.   ЗАО "Каракудукмунай"
25.   СП ТОО "Совместное предприятие "Арман"
26.   ТОО "Хазар Мунай"
27.   ОАО "СНПС-Актобемунайгаз"
28.   ТОО "Caratube International Oil Compani" ("Каратобе Интернэшнл Ойл Компани")
29.   АО "ККМ Operating Company" (КокжидеМунай)
30.   ДОАО "Каспий Нефть ТМЕ"
31.   ТОО "Сазанкурак"
32.   Атырауский филиал компании "Алтиес Петролеум Интернэшнл Б.В."
33.   Актюбинский филиал компании "Алтиес Петролеум Интернэшнл Б.В."
34.   АО "Атырауская нефтяная акционерная компания" (АНАКО)
35.   ТОО "Атыраумунай"
36.   ТОО "Светланд-ойл"
37.   ТОО "АРНАОЙЛ" ("КазМунайГазТельф")
38.   ТОО "Гюрал"
39.   ТОО "Прикаспиан Петролеум Компани"
40.   ТОО "Адай Петролеум Компани"
41.   АО "Каспий Нефть"
42.   ТОО "Казнефтехим-Копа"
43.   ТОО "Корпорация Модульная Технология" (ДТОО "Жалгизтобемунай")
44.   ТОО "Тараз"
45.   ТОО "НБК"
46.   ТОО "Арал Петролеум Кэпитал"
47.   ТОО "Саутс ойл"
48.   ТОО "Санако"
49.   ТОО "Озтюрк Мунай"
50.   ТОО "Тобеарал ойл"
51.   ТОО "Табынай"
52.   ТОО "Лайнс Джамп"
53.   ТОО "Амангельды Газ" (конденсат)
54.   АО "Торговый дом "КазМунайГаз"
55.   АО "Конденсат"
Приложение 4
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2007 год"
от 25 августа 2006 года N 825
Распределение сумм государственного бюджета, необходимых для выплаты государственного пособия
на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
тыс. тенге
N
п/п
Наименование
Всего
в том числе
республи-
канского
бюджета
местных
бюджетов
Всего
6732400
3816000
2916400
1
Акмолинская область
201000
20100
180900
2
Актюбинская область
221100
114300
106800
3
Алматинская область
498000
423300
74700
4
Атырауская область
383800
154800
229000
5
Восточно-
Казахстанская область
566400
125000
441400
6
Жамбылская область
1099600
830000
269600
7
Западно-
Казахстанская область
510400
150000
360400
8
Карагандинская область
282700
54200
228500
9
Костанайская область
398500
262200
136300
10
Кызылординская область
742800
517100
225700
11
Мангистауская область
62200
0
62200
12
Павлодарская область
159800
55900
103900
13
Северо-
Казахстанская область
300000
221000
79000
14
Южно-Казахстанская область
1258400
888100
370300
15
город Алматы
35300
35300
16
город Астана
12400
12400
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к Закону Республики Казахстан
"О республиканском бюджете на 2007 год"
от 25 августа 2006 года N 825
Перечень бюджетных программ развития
республиканского бюджета на 2007 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
-------------------------------------------------------------------
Функциональная группа!
Администратор    !              Наименование
Программа     !
-------------------------------------------------------------------
1          !                    2
-------------------------------------------------------------------
Инвестиционные проекты
01                    Государственные услуги общего характера
102               Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан
002            Создание автоматизированной системы
мониторинга законопроектов
104              Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан
112            Создание "электронного правительства"
204              Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
009            Приобретение и строительство объектов
недвижимости  за рубежом для
размещения дипломатических
представительств Республики Казахстан
217               Министерство финансов Республики Казахстан
007            Создание и развитие информационных систем
органов Министерства финансов Республики
Казахстан
026            Строительство объектов таможенного контроля
и таможенной инфраструктуры
112            Создание "электронного правительства"
220               Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
003            Модернизация информационных систем
в сфере государственного планирования                 112            Создание "электронного правительства"
225               Министерство образования и науки Республики
Казахстан
005            Строительство и реконструкция научных
объектов
406               Счетный комитет по контролю за
исполнением республиканского бюджета
002            Развитие информационной базы
данных Счетного комитета по контролю за
исполнением республиканского бюджета
603               Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи
112            Создание "электронного правительства"
606               Агентство Республики Казахстан
по статистике
003            Создание информационных систем
органов государственной статистики
02                    Оборона
202               Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
003            Строительство и реконструкция объектов
защиты от чрезвычайных ситуаций
208               Министерство обороны Республики Казахстан
003            Создание информационных систем Вооруженных Сил
004            Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил
678               Республиканская гвардия Республики Казахстан
002            Строительство объектов Республиканской гвардии
03                    Общественный порядок, безопасность, правовая,
судебная, уголовно-исполнительная деятельность
201               Министерство внутренних дел Республики
Казахстан
007            Строительство, реконструкция объектов
общественного порядка и безопасности
008            Модернизация развития спутниковой