Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi N 540 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қыркүйектегі N 839 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Epтic су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 23 сәуiрдегi N 540 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 14, 189-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
Ертiс су қоймалары құламасының су ресурстарын пайдалану жөнiндегі тұрақты жұмыс iстейтiн ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізiлсiн:
Iзмұхамбетов - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Бақтықожа Салахатдинұлы минералдық ресурстар министрi, төраға
Әутәлiпов - Павлодар облысы әкiмдiгi Табиғи ресурстар
Нұрлан Қабыкенұлы және табиғатты пайдалануды реттеу
департаментiнiң директоры
Ұранхаев - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
Нұрлан Тельманұлы орынбасары
Дмитриев - "Екiбастұз ГPЭC-2 станциясы" ашық
Леонид Николаевич акционерлiк қоғамының коммерция және
өткiзу басқармасы төрағасының орынбасары
Ли - "KEGOC" акционерлiк қоғамының жүйелiк
Валерий Константинович оператор қызметтерi жөнiндегi басқарушы
директоры
Ұражанов - "КЕGОС" акционерлiк қоғамы "Шығыс
Қайрат Манапұлы өңiраралық электр желiлерi" филиалының
директоры;
көрсетiлген құрамнан Есберген Әбiтайұлы Әбiтаев, Михаил Александрович Висков, Нұртай Шәмренұлы Қаменов, Жақай Жұбайұлы Нұрғалиев, Эдуард Викторович Огай, Жеңiсбек Зейноллаұлы Сiлембаев, Сергей Александрович Сысков, Владимир Сергеевич Школьник шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года № 540
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2006 года № 839. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2001 года N 540 "Об образовании постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 14, ст. 189) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав постоянно действующей межведомственной комиссии по использованию водных ресурсов Иртышского каскада водохранилищ:
Измухамбетова - Министра энергетики и минеральных
Бактыкожу Салахатдиновича ресурсов Республики Казахстан,
председателем
Ауталипова - директора Департамента природных
Нурлана Кабыкеновича ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Павлодарской области
Уранхаева - заместителя акима
Нурлана Тельмановича Восточно-Казахстанской области
Дмитриева - заместителя председателя правления
Леонида Николаевича по коммерции и сбыту открытого
акционерного общества "Станция
Экибастузская ГРЭС-2"
Ли - управляющего директора по услугам
Валерия Константиновича системного оператора акционерного
общества "KEGOC"
Уражанова - директора филиала "Восточные
Кайрата Манаповича межрегиональные электрические сети"
акционерного общества "KEGOC";
вывести из указанного состава: Абитаева Есбергена Абитаевича, Вискова Михаила Александровича, Каменова Нуртая Шамреновича, Нургалиева Жакая Жубаевича, Огая Эдуарда Викторовича, Слембаева Женисбека Зайнулиновича, Сыскова Сергея Александровича, Школьника Владимира Сергеевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан