Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 4 қыркүйектегi N 836 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қыркүйектегі N 948 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 419 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2018 № 419 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық меншiкке жататын объектiлерге қатысты концессиялар жөнiнде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 4 қыркүйектегi N 836 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық меншiкке жататын объектiлерге қатысты концессиялар жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
"Ахметов Даниал Кенжетайұлы - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi, төраға
Ахметов Серiк Нығметұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникация министрi, төрағаның орынбасары
Iзмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы - Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрi, төрағаның орынбасары
Жұмабаев Ермек Жианшаұлы - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Сенаты Мемлекеттiк құрылыс және құқықтық саясат комитетiнiң төрағасы
Сағадиев Кенжеғали Әбенұлы - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсi Қаржы және бюджет комитетiнiң төрағасы
Чиркалин Иван Федорович - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсi Аграрлық мәселелер комитетiнiң хатшысы";
"Палымбетов Болат Әбiлқасымұлы - Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi, төрағаның орынбасары" деген жолда ", төрағаның орынбасары" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген құрамнан Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы, Қасымбек Жеңiс Махмұдұлы, Ақшолақов Болат Оралұлы шығарылсын;
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық меншiкке жататын объектiлерге қатысты концессиялар жөнiндегi комиссия туралы ережеде:
"Комиссияның қызметiн ұйымдастыру" деген 3-бөлiмде:
6-тармақта:
бiрiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзацтағы "орынбасары орындайды" деген сөздер "оның тапсырмасы бойынша орынбасарларының бiрi орындайды" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Комиссияның құрамына ауыстыру қүқығынсыз Көлiк және коммуникация, Энергетика және минералдық ресурстар министрлiктерiнiң бiрiншi басшылары, Қаржы, Экономика және бюджеттiк жоспарлау, Әдiлет министрлiктерi бiрiншi басшыларының орынбасарлары және республикалық меншiкке иелiк ету жөнiндегi уәкiлеттi органның басшысы кiредi.".

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 836
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2006 года N 948. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2018 года № 419.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.07.2018 № 419.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 836 "О создании Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности" следующие изменения:
1) ввести в состав Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности, утвержденный указанным постановлением:
"Ахметова Даниала Кенжетаевича - Премьер-Министра Республики Казахстан, председателем
Ахметова Серика Ныгметовича - Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, заместителем председателя
Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича - Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, заместителем председателя
Жумабаева Ермека Жианшиновича - председателя Комитета по государственному строительству и правовой политике Сената Парламента Республики Казахстан
Сагадиева Кенжагали Абеновича - председателя Комитета по финансам и бюджету Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Чиркалина Ивана Федоровича - секретаря Комитета по аграрным вопросам Мажилиса Парламента Республики Казахстан";
в строке "Палымбетов Болат Абылкасымович - вице-министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, заместитель председателя" слова ", заместитель председателя" исключить;
вывести из указанного состава: Масимова Карима Кажимкановича, Касымбека Жениса Махмудулы, Акчулакова Болата Ураловича;
2) в Положении о Комиссии по концессиям в отношении объектов, относящихся к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Организация деятельности Комиссии":
в пункте 6:
в абзаце первом слова "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" заменить словами "Премьер-Министр Республики Казахстан";
в абзаце втором слова "выполняет заместитель" заменить словами "по его поручению выполняет один из заместителей";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. В состав Комиссии входят первые руководители министерств транспорта и коммуникаций, энергетики и минеральных ресурсов, заместители первых руководителей министерств финансов, экономики и бюджетного планирования, юстиции и руководитель уполномоченного органа по распоряжению республиканской собственностью без права замены.".

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахcтан