"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 қазандағы N 1008 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы
27 желтоқсандағы N 1508 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Оралмандардың 2005-2007 жылдарға арналған көшiп келу квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1508  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2004 ж., N 51, 674-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
аталған Жарлыққа 2-қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2006 жылғы __ ________
N____ Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2004 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1508 Жарлығына
2-қосымша
Оралмандардың 2006 жылға арналған көшіп
келу квотасы (отбасы)
Облыстар мен қалалардың атауы
Иран Ислам Республикасы
Қытай Халық Республикасы
Монғолия
Түрік Республикасы
Ресей Федерациясы
Ақмола
60

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2006 года N 1008
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Президент
Республики Казахстан
УКАЗ
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 27 декабря 2004 года N 1508
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1508 "О квоте иммиграции оралманов на 2005-2007 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 674) следующее изменение:
приложение 2 к названному Указу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Астана, Акорда,     2006 года
N __
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от __ _______ 2006 года N _
Приложение 2
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 27 декабря 2004 года N 1508
Квота иммиграции оралманов на 2006 год (семей)
Наименование
областей и
городов
Ислам-
ская
Респуб-
лика
Иран
Китайская
Народная
Республика
Монго-
лия
Турец-
кая
Респуб-
лика
Российс-
кая
Федера-
ция
Акмолинская
60