Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындар құруы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қазандағы N 1028 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарына заңнамада белгiленген тәртiппен қосымшаға сәйкес еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындар құруға рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi осы қаулыны iске асыру жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 30 қазандағы
N 1028 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
кейбір шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорындарының құруына рұқсат берілген
еншілес мемлекеттік кәсіпорындардың тізбесі
№N
Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың атауы Еншілес мемлекеттік кәсіпорындардың атауы
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің»"Мал шаруашылығы және ветеринария ғылыми-өндірістік орталығы"
Қой шаруашылығы зерттеу орталығы
2
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Егіншілік және өсімдік шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы"
Картоп және көкөніс шаруашылығы зерттеу орталығы
3
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы"
Ө.Ө. Оспанов атындағы топырақтану және агрохимия зерттеу орталығы
4
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің»"Ауыл шаруашылығын механикаландыру ғылыми-өндірістік орталығы"
Ауыл шаруашылығы техникасын пайдалану және жөндеу зерттеу орталығы
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Қайта өңдеу және тамақ өнеркәсібі ғылыми-өндірістік орталығы»
Ет және сүт өнеркәсібі зерттеу орталығы

О создании дочерних государственных предприятий некоторыми республиканскими государственными предприятиями Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2006 года N 1028
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить некоторым республиканским государственным предприятиям Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке создание дочерних государственных предприятий согласно приложению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 октября 2006 года N 1028
Перечень дочерних государственных предприятий, разрешенных
к созданию некоторыми республиканскими государственными
предприятиями на праве хозяйственного ведения Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
N Наименование
республиканских
государственных
предприятий на праве
хозяйственного ведения
Наименование
дочерних
государственных
предприятий
1
"Научно-производственный
центр животноводства и
ветеринарии" Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Исследовательский
центр овцеводства
2
"Научно-производственный
центр земледелия и
растениеводства" Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Исследовательский
центр картофельного
и овощного
хозяйства
"Научно-производственный центр
зернового хозяйства имени
А.И. Бараева" Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Исследовательский
центр почвоведения
и агрохимии
им. У.У. Успанова
4
"Научно-производственный центр
механизации сельского
хозяйства" Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан
Исследовательский
центр эксплуатации
и ремонта сельско-
хозяйственной
техники
"Научно-производственный центр
перерабатывающей и пищевой
промышленности" Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Исследовательский
центр мясной и
молочной
промышленности