Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 8 ақпандағы N 119 және 2005 жылғы 26 қазандағы N 1072 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы N 1031 Қаулысы
Қарулы Күштердегi, басқа әскерлер мен әскери құралымдардағы медициналық қамтамасыз етудi жетiлдiру және құқық тәртiбiнiң деңгейiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.01.31 N 57 Қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасының сот сараптамасы жүйесiн дамыту тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2006 - 2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 қазандағы N 1072  қаулысында :
Қазақстан Республикасының сот сараптамасы жүйесiн дамыту тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегi 2006 - 2008 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарында 2-бөлiмнiң реттiк нөмiрi 1-жолы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года N 119 и от 26 октября 2005 года N 1072
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года N 1031
В целях совершенствования медицинского обеспечения и повышения уровня правопорядка в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 31.01.2011 № 57.
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2005 года N 1072 "О Плане мероприятий по реализации Концепции развития судебно-экспертной системы Республики Казахстан на 2006 - 2008 годы":
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития судебно-экспертной системы Республики Казахстан на 2006 - 2008 годы, строку, порядковый номер 1, раздела 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан