Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1365 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 қарашадағы N 1044 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1365  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақта "орта мектеп" деген сөздер "перзентхана" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Ресей Федерациясының Үкiметiн дипломатиялық арналар арқылы осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген өзгерiс туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1365
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2006 года N 1044
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1365 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "средней школы" заменить словами "родильного дома".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан по дипломатическим каналам информировать Правительство Российской Федерации об изменении, указанном в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан