Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 688 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 10 қарашадағы N 1073 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жер учаскелерiне құқықтарды ресiмдеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 19 шiлдедегi N 688  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2006 ж., N 27, 282-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Мүлiктi жария етуге байланысты рақымшылық жасау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жария етiлген жер учаскелерiне құқықтарды ресiмдеу ережесiнде:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi органдары жылжымайтын мүлiктi жария етудi жүргiзу жөнiндегi тиiстi комиссия (бұдан әрi - комиссия) мүлiктi жария ету туралы шешiм шығарған күнiнен бастап екi жұмыс күнi iшiнде жария ету субъектiсiне комиссия қабылдаған шешiм және жария етiлген жер учаскесiне құқықты куәландыратын құжатты дайындау үшiн осы Ереженiң 5 немесе 6-тармақтарына сәйкес материалдарды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жер қатынастары жөнiндегi уәкiлеттi органдарына ұсыну қажеттiлiгi туралы хабарлайды.";
7-тармақта "өтiнiш берiлген күннен бастап жиырма жұмыс күнi" деген сөздер "жария ету субъектiлерiнен осы Ереженiң 5 немесе 6-тармақтарында көрсетiлген материалдар түскен күннен бастап он бес жұмыс күнi" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақта "он бес" деген сөздер "он" деген сөзбен ауыстырылсын;
13-тармақта "және беру" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года N 688
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2006 года N 1073
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года N 688 "Об утверждении Правил оформления прав на земельные участки, легализованные в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 27, ст. 282) следующие изменения:
в  Правилах  оформления прав на земельные участки, легализованные в соответствии с Законом Республики Казахстан "Об амнистии в связи с легализацией имущества", утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Уполномоченные органы по земельным отношениям районов (городов областного значения) в течение двух рабочих дней со дня вынесения решения о легализации имущества соответствующей комиссией по проведению легализации недвижимого имущества (далее - комиссия) уведомляют субъект легализации о принятом комиссией решении и необходимости представления в уполномоченные органы по земельным отношениям районов (городов областного значения) материалов в соответствии с пунктами 5 или 6 настоящих Правил для изготовления правоудостоверяющего документа на легализованный земельный участок.";
в пункте 7 слова "двадцати рабочих дней со дня подачи заявления" заменить словами "пятнадцати рабочих дней со дня поступления от субъектов легализации материалов, указанных в пункте 5 или 6 настоящих Правил,";
в пункте 10 слово "пятнадцати" заменить словом "десяти";
в пункте 13 слова "и выдача" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан