Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары борышының 2006 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1143 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары борышының 2006 жылға арналған лимиттері белгіленсін.

О лимитах долга местных исполнительных органов областей, города республиканского значения, столицы на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 1143
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов областей, города республиканского значения, столицы на 2006 год согласно приложению к настоящему постановлению.