Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қазандағы N 960 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1155 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі және Америка Құрама Штаттарының Үкіметі арасындағы Экономикалық даму жөніндегі Қазақстан-Американ бағдарламасы бойынша өзара түсіністік туралы меморандумды іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 қазандағы N 960  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Аслан Есболайұлы Мусинге Бағдарламаны орындау жөніндегі жоспарды келісуге өкілеттік берілсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2006 года N 960
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 1155
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2006 года N 960 "О реализации Меморандума о взаимопонимании между Правительством Республики Казахстан и Правительством Соединенных Штатов Америки по Казахстанско-Американской программе по экономическому развитию" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Уполномочить Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Мусина Аслана Еспулаевича согласовывать План по выполнению Программы.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан