"Kazsatnet" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 1158 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен "Kazsatnet" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы етіп Асан Ералханұлын Досаевты сайлауды қамтамасыз етсін.
2. "Кейбір акционерлік қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерінің құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қыркүйектегі N 1051 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мынадай мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
"13. "Kazsatnet" ұлттық компаниясы" АҚ:
Есекеев Қуанышбек Бақытбекұлы - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары, төраға;
Дәнебеков Оңғарбай Жидебайұлы - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің Бюджеттік процестер мен фукционалдық талдау әдіснамасы департаменті директорының орынбасары;
Хисамутдинов Ильдар Ибрагимұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті қызметі директорының орынбасары;
Тәшенов Бақытбек Хәкімұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті төрағасының орынбасары;
Айтмағамбетов Алтай Зафарұлы - Алматы энергетикалық институты радиотехника кафедрасының меңгерушісі, Халықаралық байланыс академиясының академигі;
Арынғазин Асқар Қанапияұлы - Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің ақпараттық технологиялар жөніндегі проректоры;
Досаев Асан Ералханұлы - "Kazsatnet" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы".
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О некоторых вопросах акционерного общества "Национальная компания "Kazsatnet"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 1158. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Досаева Асана Ералхановича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Kazsatnet".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующее дополнение:
приложение 1 к указанному постановлению:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. АО "Национальная компания "Kazsatnet":
Есекеев Куанышбек Бахытбекович - заместитель председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, председатель;
Данебеков Онгарбай Жидебаевич - заместитель директора Департамента методологии бюджетного процесса и функционального анализа Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан;
Хисамутдинов Ильдар Ибрагимович - заместитель директора службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан;
Ташенев Бакытбек Хакимович - заместитель председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Айтмагамбетов Алтай Зафарович - заведующий кафедрой радиотехники Алматинского энергетического института, академик Международной академии связи;
Арынгазин Аскар Канапьевич - проректор по информационным технологиям Евразийского национального университета им. Л.Н. Гумилева;
Досаев Асан Ералханович - председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Kazsatnet".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан