Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1274 және 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметі 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 1235 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 94 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 5, 42-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2006 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 46-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года N 1274 и от 9 февраля 2006 года N 94
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2006 года N 1235
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742;
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 94 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 5, ст. 42):
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2006 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 46, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан