Қазақстан Республикасының Үкiметi мен "Досжан темiр жолы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған "Шар станциясы - Өскемен" жаңа темiр жол желiсiн салу және пайдалану жөнiндегi концессиялық келiсiмнiң шеңберiнде қызметiн жүзеге асыратын заңды тұлға, оның мердiгерлерi немесе қосалқы мердiгерлерi әкелген, импорты қосылған құн салығынан босатылатын тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 желтоқсандағы N 1239 Қаулысы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық кодексi)  234-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Yкiметi мен "Досжан темiр жолы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған "Шap станциясы - Өскемен" жаңа темiр жол желiсiн салу және пайдалану жөнiндегi концессиялық келiсiмнiң шеңберiнде қызметiн жүзеге асыратын заңды тұлға, оның мердiгерлерi немесе қосалқы мердiгерлерi әкелген, импорты қосылған құн салығынан босатылатын тауарлардың тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы»22 желтоқсандағы
N 1239 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Үкіметі мен»"Досжан темір жолы"
акционерлік қоғамы арасында жасалған»"Шар станциясы -
Өскемен" жаңа темір жол желісін салу және пайдалану
жөніндегі концессиялық келісімнің шеңберінде қызметін
жүзеге асыратын заңды тұлға, оның мердігерлері немесе
қосалқы мердігерлері әкелген, импорты қосылған құн
салығынан босатылатын тауарлардың тізбесі
Р/с N
ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН-ға сәйкес тауардың атауы
ЕурАзЭҚ СЭҚТН коды
1
2
3
1
Темір жолдар үшін пайдаланылатын, түсті металдан жасалған бөлшектері бар ток жүретін рельстер
7302101000*-ден
2
Темір жолдарға арналған жаңа, қума метрінің салмағы 20 кг немесе одан асатын түсті металдан жасалған бөлшектері бар ток жүретін өзге де рельстер
7302103100*-ден
3
Темір жолдарға арналған жаңа, қума метрінің салмағы 20 кг-дан аз түсті металдан жасалған бөлшектері бар ток жүретін өзге де рельстер
7302103900*-ден
4
Темір жолдар үшін пайдаланылған, түсті металдан жасалған бөлшектері бар ток жүретін өзге де рельстер
7302109000*-ден
5
Темір жолдар үшін пайдаланылатын қара металдардан жасалған ауыстырылатын рельстер, қатаң қиылысу айқастырмалар, ауыстырылатын штангалар және өзге де көлденең қосылыстар
7302300000*-ден
6
Темір жолдар үшін пайдаланылатын, жұқартылған, қара металдардан жасалған түйіспе жапсырмалар және тірек төсемдер
7302401000*-ден
7
Темір жолдар үшін пайдаланылатын, қара металдардан жасалған өзге де түйіспе жапсырмалар және тірек төсемдер
7302409000*-ден
8
Темір жолдар үшін пайдаланылатын қара металдардан жасалған өзге де жанама рельстер
7302902000*-ден
9
Темір жолдар үшін пайдаланылатын қара металдардан жасалған өзге де ілмекті рельс бұрандамалары, төсемдер мен кергіштер
7302903000*-ден
10
Темір жолдар үшін пайдаланылатын қара металдардан жасалған өзге де бұйымдар
7302909000*-ден
11
Қорғасынды аккумуляторлар

Об утверждении перечня товаров, ввезенных юридическим лицом, его подрядчиками или субподрядчиками, осуществляющими деятельность в рамках концессионного соглашения, заключенного между Правительством Республики Казахстан и акционерным обществом "Досжан темір жолы" по строительству и эксплуатации новой железнодорожной линии "станция Шар - Усть-Каменогорск", импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2006 года N 1239
В соответствии со  статьей 234  Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень товаров, ввезенных юридическим лицом, его подрядчиками или субподрядчиками, осуществляющими деятельность в рамках концессионного соглашения, заключенного между Правительством Республики Казахстан и акционерным обществом "Досжан темір жолы" по строительству и эксплуатации новой железнодорожной линии "станция Шар - Усть-Каменогорск", импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 декабря 2006 года N 1239
Перечень товаров, ввезенных юридическим лицом,
его подрядчиками или субподрядчиками, осуществляющими
деятельность в рамках концессионного соглашения,
заключенного между Правительством Республики Казахстан и
акционерным обществом "Досжан Teміp жолы" по строительству
и эксплуатации новой железнодорожной линии "станция Шар -
Усть-Каменогорск", импорт которых освобождается от налога
на добавленную стоимость
N
п/п
Наименование товара в соответствии
с ТН ВЭД ЕврАзЭс
Код ТН
ВЭД
ЕврАзЭс
1
2
3
1.
Рельсы токоведущие с деталями из цветного
металла, используемые для железнодорожных
путей
Из 7302101000*
2.
Прочие рельсы токоведущие с деталями из
цветного металла новые весом погонного
метра 20 кг или более для железнодорожных
путей
Из 7302103100*
3.
Прочие рельсы токоведущие с деталями из
цветного металла новые весом погонного
метра менее 20 кг для железнодорожных
путей
Из 7302103900*
4.
Рельсы токоведущие с деталями из
цветного металла прочие, использованные
для железнодороджных путей
Из 7302109000*
5.
Рельсы переводные, крестовины глухого
пересечения, переводные штанги и прочие
поперечные соединения, из черных металлов,
используемые для железнодорожных путей
из 7302300000*
6.
Накладки стыковые и подкладки опорные из
черных металлов, катанные, используемые
для железнодорожных путей
из 7302401000*
7.
Прочие накладки стыковые и подкладки
опорные, из черных металлов, используемых
для железнодорожных путей
из 7302409000*
8.
Прочие контррельсы из черных металлов,
используемые для железнодорожных путей
из 7302902000*
9.
Прочие крюковые рельсовые болты, подушки
и растяжки из черных металлов,
используемых для железнодорожных путей
из 7302903000*
10.
Прочие изделия из черных металлов,
используемых для железнодорожных путей
из 7302909000*
11.
Аккумуляторы свинцовые