Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2007 жылға арналған квота белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 1255 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасының аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға 2007 жылға арналған квота
республиканың экономикалық жағынан белсенді халқына шаққанда 0,98 пайыз мөлшерінде, оның ішінде:
бірінші және екінші санатқа (ұйымның басшы құрамы, жоғары және арнаулы орта кәсіптік білімі бар мамандар) - 0,35 пайыз;
үшінші санатқа (білікті жұмысшылар) - 0,50 пайыз;
төртінші санатқа (маусымдық ауыл шаруашылығы жұмыстарымен айналысатын жұмысшылар) - 0,13 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2007.07.23. N  618  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об установлении квоты на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 1255
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории Республики Казахстан на 2007 год в размере 0,98 процента к экономически активному населению республики, в том числе:
первой и второй категорий (руководящий состав организации, специалисты с высшим и средним профессиональным образованием) - 0,35 процента;
третьей категории (квалифицированные рабочие) - 0,50 процента;
четвертой категории (рабочие, занятые на сезонных сельскохозяйственных работах) - 0,13 процента.
Сноска.   Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2007 года N  618  (вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня официального опубликования). №№
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан