Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1460 және 2006 жылғы 18 тамыздағы N 781 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 желтоқсандағы N 1290 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Статистика агенттігін Алматы қаласынан Астана қаласына көшіру туралы"»Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 тамыздағы N  781 қаулысында:
2-тармақтың үшінші абзацында»"қызметкердің өзі көшкен қаржы жылы ішінде"»деген сөздер»"қызметкердің өзі көшкен сәттен бастап бір жыл ішінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1460 и от 18 августа 2006 года N 781
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2006 года N 1290
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2006 года N 781 "О передислокации Агентства Республики Казахстан по статистике из города Алматы в город Астану":
в абзаце третьем пункта 2 слова "в течение финансового года, в котором переехал сам работник" заменить словами "в течение года с момента переезда самого работника".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан