Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1311 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N 610 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым ставкаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 5, 30-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым ставкаларында:
"Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн лицензиялар беру кезiнде алынатын лицензиялық алым ставкалары" деген 1-тарауда:
4-тармақ мынадай мазмұндағы 24-1) тармақшамен толықтырылсын:
"24-1) тұрғын үй құрылысына үлестiк қатысу үшiн жеке       10
және заңды тұлғалардың ақшасын тарту есебiнен тұрғын
жайлар салуды ұйымдастыру жөнiндегi қызмет;".
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1311. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года N 610 (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1311 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2007 года  N 610  (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года  N 100   "Об утверждении ставок лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 5, ст. 30) следующее дополнение:
в ставках лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности, утвержденных указанным постановлением:
в главе 1 "Ставки лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности при выдаче лицензии":
пункт 4 дополнить подпунктом 24-1) следующего содержания:
"24-1) деятельность по организации строительства жилых                  10
зданий за счет привлечения денег физических и юридических
лиц для долевого участия в жилищном строительстве;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан