Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 105 және 2005 жылғы 27 мамырдағы N 527 қаулыларына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1318 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Кеме жүзетiн су жолдарын пайдаланудың ерекшелiгiне байланысты Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Cу объектiлерiн кеме жүзетiн су жолдары санатына жатқызу ережесiн және кеме жүзуi үшiн ашық кеме жүретiн су жолдарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 105  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 4, 58-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген кеме жүзуi үшiн ашық кеме жүзетiн су жолдарының тiзбесiнде:
5-тармақтағы "Ресей Федерациясымен шекараға" деген сөздер "Солтүстiк Қазақстан облысының Приишимка кентiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Кeмe қатынасы су жолдарын пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 мамырдағы N 527  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 22, 279-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Кеме қатынасы су жолдарын пайдалану ережесi:
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Кеме қатынасы су жолдарын күтiп ұстау мынадай жағдайлар кезiнде талап етiлмейдi:
1) егер кеме қатынасы су жолының екi жағалауы да кеме жүзетiн болып табылса және кемелердiң қозғалысы сағаның бүкiл енi бойына мүмкiн болса (мұндай жағдайда навигациялық белгiлер орнатылмауы мүмкiн);
2) егер кеме қатынасы су жолының бүкiл ұзына бойында шектеулi қазулар болмаса және кемелер мен құрамдар үшiн қәлемi мен шөгуi бойынша шектеулер болмаса.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменения и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 105 и от 27 мая 2005 года N 527
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1318. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В связи с особенностью эксплуатации судоходных водных путей Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 января 2004 года  N 105 "Об утверждении Правил отнесения водных объектов к категории судоходных и перечня судоходных водных путей, открытых для судоходства" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 4, ст. 58):
в перечне судоходных водных путей, открытых для судоходства, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5 слова "границы с Российской Федерацией" заменить словами "поселка Приишимка Северо-Казахстанской области";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года  N 527 "Об утверждении Правил эксплуатации судоходных водных путей" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 22, ст. 279):
Правила эксплуатации судоходных водных путей, утвержденные указанным постановлением:
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Содержание судоходных водных путей не требуется при условиях:
1) если оба берега судоходного водного пути являются ходовыми и движение судов возможно по всей ширине русла (в этом случае навигационные знаки могут не выставляться);
2) если по всей протяженности судоходного водного пути отсутствуют лимитирующие перекаты и не имеется ограничений по габаритам и осадке для судов и составов.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан