Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405 және 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1325 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi коммуналдық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Ақтөбе облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 304-жол алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Ақмола облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 6, 13-4, 13-6-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"6   АКМ-001105 "Астана-Құс" асыл тұқымды құс шаруашылығы" АҚ
13-4 AКM-000123 "Тың машина сынау станциясы" ЖШС
13-6 СТЛ-000209 "Асыл түлiк" АҚ";
реттiк нөмiрi 12-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 13-10-жолмен толықтырылсын:
"13-10 СТЛ-000346 "Мал өнiмдерi корпорациясы" АҚ";
"Астана қаласы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 19, 21-1, 21-2 ("Ұлттық аккредиттеу орталығы" ААҚ), 21-14 ("Мал өнiмдерi корпорациясы" ЖАҚ), 21-15 ("Эйр Астана" ЖАҚ), 21-30, 21-34, 21-40, 21-47-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 20, 21-2 ("Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң шаруашылық басқармасы" ЖАҚ), 21-3 ("Қазагроқаржы" ЖАҚ), 21-10, 21-11, 21-12, 21-14 ("Алатау" қонақ үйi" ЖАҚ), 21-19, 21-20, 21-23, 21-25, 21-26, 21-32, 21-33, 21-35, 21-36, 21-38, 21-39, 21-41, 21-44-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"20    СТЛ-000055    "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау
қоры" АҚ
21-2   АЛА-005048    "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгiнiң шаруашылық басқармасы" ЖШС
21-3   СТЛ-000087    "ҚазАгроҚаржы" АҚ
21-10  СТЛ-000313    "Қазақстан Республикасының Президентi Ic
басқармасының салынып жатқан объектiлерiн
техникалық қадағалауды жүзеге асыру
жөнiндегi дирекция" ЖШС
21-11  СТЛ-000131    "Қазақстан Республикасының Президентi
Күзет қызметiнiң Арнайы қамтамасыз ету
жөнiндегi орталығы" АҚ
21-12  СТЛ-000338    "Би-Логистикс" АҚ

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 и от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 1325
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в  перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к коммунальной собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Актюбинская область" строку, порядковый номер 304, исключить;
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Акмолинская область":
строки, порядковые номера 6, 13-4, 13-6, изложить в следующей редакции:
"6    АКМ-001105     АО "Племенное хозяйство "Астана-Құс"
13-4  АКМ-000123     ТОО "Целинная машиноиспытательная станция"
13-6  СТЛ-000209     АО "Асыл түлік";
строку, порядковый номер 12, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 13-10, следующего содержания:
"13-10 СТЛ-000346    АО "Мал өнімдері корпорациясы";
в разделе "г. Астана":
строки, порядковые номера 19, 21-1, 21-2 (ОАО "Национальный центр аккредитации"), 21-14 (ЗАО "Мал өнімдері корпорациясы"), 21-15 (ЗАО "Эйр Астана"), 21-30, 21-34, 21-40, 21-47, исключить;
строки, порядковые номера 20, 21-2 (ЗАО "Хозяйственное управление Министерства образования и науки Республики Казахстан"), 21-3 (ЗАО "Казагрофинанс"), 21-10, 21-11, 21-12, 21-14 (ЗАО "Отель "Алатау"), 21-19, 21-20, 21-23, 21-25, 21-26, 21-32, 21-33, 21-35, 21-36, 21-38, 21-39, 21-41, 21-44, изложить в следующей редакции:
"20   СТЛ-000055     АО "Фонд финансовой поддержки сельского
хозяйства"
21-2  АЛА-005048     ТОО "Хозяйственное управление Министерства
образования и науки Республики Казахстан"
21-3  СТЛ-000087     АО "КазАгроФинанс"
21-10 СТЛ-000313     ТОО "Дирекция по осуществлению технического
надзора строящихся объектов Управления делами
Президента Республики Казахстан"
21-11 СТЛ-000131     АО "Центр по специальному обеспечению Службы
охраны Президента Республики Казахстан"
21-12 СТЛ-000338     АО "Би-Логистикс"

21-14  СТЛ-000390    "Алатау" қонақ үйi" АҚ
21-19  СТЛ-000113    "Казимпэкс" республикалық орталығы" АҚ
21-20  АЛА-002653    "Қазақ гуманитарлық заң университетi" АҚ
21-23  СТЛ-000075    "Ақпарат" АҚ
21-25  СТЛ-000097    "Қазагрэкс" АҚ
21-26  АЛА-002609    "Құрылысконсалтинг" ұлттық орталығы" АҚ
21-32  СТЛ-000482    "Демеу" АҚ
21-33  СТЛ-000218    "Аграрлық кредит корпорациясы" АҚ
21-35  СТЛ-000192    "Қазақстан Республикасының Заң
институты" ЖШС
21-36  СТЛ-000104    "Астананы дамыту корпорациясы" ЖШС
21-38  СТЛ-000099    "Қазақстан Республикасы Президентiнiң
телерадиокешенi" АҚ
21-39  АЛА-005204    "Ұлттық ақпараттық технологиялар" АҚ
21-41  СТЛ-000491    "Қазақстан келiсiм-шарт агенттiгi" АҚ
21-44  СТЛ-000506    "Қазагромаркетинг" АҚ";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 21-81, 21-82, 21-83, 21-84-жолдармен толықтырылсын:
"21-81 АЛА-002339    "Хабар" агенттiгi" АҚ
21-82  АЛА-003812    "Мұнай және газ өнеркәсiбiнiң бас
диспетчерлiк басқармасы" АҚ
21-83  СТЛ-000195    "Ұлттық аккредиттеу орталығы" ЖШС
21-84  АЛА-002993    "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы"
АҚ";
"Алматы облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 25-жол алынып тасталсын;
"Алматы қаласы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 44, 48, 50, 53, 80, 84, 90, 91, 111, 114, 115, 116, 117, 123-10, 123-13, 123-22, 123-39, 123-41, 123-44, 123-48, 123-55, 123-61, 123-66, 123-68, 123-81, 123-84 ("Экспорттық кредиттерді және инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" АҚ), 123-85, 123-86, 123-93, 123-94, 123-98-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 56, 68, 92, 94, 102, 108, 123-3, 123-14, 123-19, 123-26, 123-36, 123-37, 123-42, 123-43, 123-45, 123-46, 123-47, 123-56, 123-58, 123-62, 123-67, 123-70, 123-71, 123-72, 123-73, 123-74, 123-76, 123-90-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"56   АЛА-000409   "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты" АҚ
68    АЛА-001308   "Қазғжитүстiмет" ЖШС
92    АЛА-003130   "Қазақстан телекоммуникациясы" АҚ
94    АЛА-003256   "Қаржылық берешектермен жұмыс жөнiндегi
орталық" АҚ
102   АЛА-005033   "МЖЗҚ" жинақтаушы зейнетақы қоры" АҚ
108   BКO-002914   "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом
компаниясы" АҚ
123-3  СТЛ-000040  "Нұрсат" АҚ
123-14 СТЛ-000197  "Ф.М. Мұхамедғалиев атындағы
эксперименталды биология институты" ЖШС
123-19 СТЛ-000080  "Медициналық көлiк қызметi" АҚ
123-26 PCП-001869  "Қазтелерадио" АҚ
123-36 АЛА-003820  "Республикалық халық медицинасы ғылыми-
практикалық орталығы" ЖШС
123-37 АЛА-005205  "Қазақжарылысөнеркәсiп" АҚ
123-42 АЛА-000573  "Қазақ спорт және туризм академиясы" АҚ

21-14 СТЛ-000390     АО "Отель "Алатау"
21-19 СТЛ-000113     АО "Республиканский центр "Казимпэкс"
21-20 АЛА-002653     АО "Казахский гуманитарно-юридический
университет"
21-23 СТЛ-000075     АО "Ақпарат"
21-25 СТЛ-000097     АО "Казагрэкс"
21-26 АЛА-002609     АО "Национальный центр "Құрылысконсалтинг"
21-32 СТЛ-000482     АО "Демеу"
21-33 СТЛ-000218     АО "Аграрная кредитная корпорация"
21-35 СТЛ-000192     ТОО "Институт законодательства Республики
Казахстан"
21-36 СТЛ-000104     ТОО "Корпорация развития столицы"
21-38 СТЛ-000099     АО "Телерадиокомплекс Президента Республики
Казахстан"
21-39 АЛА-005204     АО "Национальные информационные технологии"
21-41 СТЛ-000491     АО "Казахстанское контрактное агентство"
21-44 СТЛ-000506     АО "Казагромаркетинг";
дополнить строками, порядковые номера 21-81, 21-82, 21-83, 21-84, следующего содержания:
"21-81 АЛА-002339    АО "Агентство "Хабар"
21-82  АЛА-003812    АО "Главное диспетчерское управление нефтяной и
газовой промышленности"
21-83 СТЛ-000195     ТОО "Национальный центр аккредитации"
21-84 АЛА-002993     АО "Продовольственная контрактная корпорация";
в разделе "Алматинская область" строку, порядковый номер 25, исключить;
в разделе "г. Алматы":
строки, порядковые номера 44, 48, 50, 53, 80, 84, 90, 91, 111, 114, 115, 116, 117, 123-10, 123-13, 123-22, 123-39, 123-41, 123-44, 123-48, 123-55, 123-61, 123-66, 123-68, 123-81, 123-84 (АО "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций"), 123-85, 123-86, 123-93, 123-94, 123-98, исключить;
строки, порядковые номера 56, 68, 92, 94, 102, 108, 123-3, 123-14, 123-19, 123-26, 123-36, 123-37, 123-42, 123-43, 123-45, 123-46, 123-47, 123-56, 123-58, 123-62, 123-67, 123-70, 123-71, 123-72, 123-73, 123-74, 123-76, 123-90, изложить в следующей редакции:
"56   АЛА-000409     АО "Казахстанский дорожный
научно-исследовательский институт"
68    АЛА-001308     ТОО "Казнипицветмет"
92    АЛА-003130     АО "Казахстанские телекоммуникации"
94    АЛА-003256     АО "Центр по работе с финансовыми
задолженностями"
102   АЛА-005033     АО "Накопительный пенсионный фонд "ГНПФ"
108   ВКО-002914     АО "Национальная атомная компания
"Казатомпром"
123-3 СТЛ-000040     АО "Нурсат"
123-14 СТЛ-000197    ТОО "Институт экспериментальной биологии
им. Ф.М.Мухамедгалиева"
123-19 СТЛ-000080    АО "Медицинская служба транспорта"
123-26 РСП-001869    АО "Казтелерадио"
123-36 АЛА-003820    ТОО "Республиканский научно-практический центр
народной медицины"
123-37 АЛА-005205    АО "Казахвзрывпром"
123-42 АЛА-000573    АО "Казахская академия спорта и туризма"

123-43 АЛА-001356  "Қазақ бас сәулет-құрылыс академиясы" АҚ
123-45 АЛА-001034  "М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлiк және
коммуникация академиясы" АҚ
123-46 АЛА-000571  "Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық
қатынастар және әлем тiлдерi университетi"
АҚ
123-47 АЛА-000289  "Азаматтық авиация академиясы" АҚ
123-56 АЛА-003042  "Дипломатиялық корпусқа қызмет көрсету
жөнiндегi басқарма" АҚ
123-58 АЛА-005281  "Алматы" санаторийi" АҚ
123-62 СТЛ-000060  "Қазақэнергиясараптама" АҚ
123-67 АЛА-005175  "Қазақ газеттерi" ЖШС
123-70 АЛА-005265  "Қазақстандық депозиттерге кепiлдiк беру
қоры" АҚ
123-71 АЛА-002392  "Қазақстандық қор биржасы" АҚ
123-72 АЛА-003871  "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийi"
АҚ
123-73 CTЛ-000451  "Қазақстан актуарлық орталығы" АҚ
123-74 АЛА-005278  "Ұлттық процессинг орталығы" АҚ
123-76 АЛА-001193  "Алматы энергетика және байланыс
институты" АҚ
123-90 СТЛ-000538  "Қорғау" жинақтаушы зейнетақы қоры" АҚ";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 123-108, 123-109-жолдармен толықтырылсын:
"123-108  СТЛ-000054   "Индустриалды парк" ЖШС
"123-109  АЛА-005206   "Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм"
AҚ";
"Ақтөбе облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 126, 131-жолдар алынып тасталсын;
"Атырау облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 142-жол алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 151, 152, 155, 158, 160, 165-1, 165-3, 165-8-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 165-13-жолмен толықтырылсын:
"165-13  BКO-003532   "Шығыс Қазақстан өңiрлiк энергетикалық
компаниясы" АҚ";
"Жамбыл облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 167, 171, 180-1-жолдар алынып тасталсын;
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 181, 183, 186, 194-1, 194-3-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 182-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"182  ЗКO-001316   "Оралэнерго" Батыс Қазақстан электр
желiлерiн таратушы компаниясы" АҚ";
"Қарағанды облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 195, 200, 203, 204, 205, 206, 214-6, 214-7 ("Жер қойнауын кешендi игеру проблемалары институты" ЖАҚ)-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 212, 214, 214-1, 214-7 ("Қарағанды металлургия институты" ЖАҚ), 214-8, 214-11-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"212  КPГ-000339    "Жезқазған-Эйр" авиакомпаниясы" АҚ
214   КРГ-002915    "Қалалық электр желiсi" АҚ
214-1 КРГ-000095    "Қазқараметавтоматика" АҚ
214-7 КPГ-000566    "Қарағанды металлургия институты" АҚ
214-8 КРГ-001511    "O.A.Байқоңыров атындағы Жезқазған
университетi" АҚ

123-43 АЛА-001356    АО "Казахская головная
архитектурно-строительная академия"
123-45 АЛА-001034    АО "Казахская академия транспорта и
коммуникаций имени М.Тынышпаева"
123-46 АЛА-000571    АО "Казахский университет международных
отношений и мировых языков имени Абылай хана"
123-47 АЛА-000289    АО "Академия гражданской авиации"
123-56 АЛА-003042    АО "Управление по обслуживанию
дипломатического корпуса"
123-58 АЛА-005281    АО "Санаторий "Алматы"
123-62 СТЛ-000060    АО "Казахэнергоэкспертиза"
123-67 АЛА-005175    ТОО "Қазақ газеттері"
123-70 АЛА-005265    АО "Казахстанский фонд гарантирования
депозитов"
123-71 АЛА-002392    АО "Казахстанская фондовая биржа"
123-72 АЛА-003871    АО "Центральный депозитарий ценных бумаг"
123-73 СТЛ-000451    АО "Казахстанский актуарный центр"
123-74 АЛА-005278    АО "Национальный процессинговый центр"
123-76 АЛА-001193    АО "Алматинский институт энергетики и связи"
123-90 СТЛ-000538    АО "Накопительный пенсионный фонд "Қорғау";
дополнить строками, порядковые номера 123-108, 123-109, следующего содержания:
"123-108 СТЛ-000054  ТОО "Индустриальный парк"
123-109  АЛА-005206  АО "Казахфильм" имени Шакена Айманова";
в разделе "Актюбинская область" строки, порядковые номера 126, 131, исключить;
в разделе "Атырауская область" строку, порядковый номер 142, исключить;
в разделе "Восточно-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 151, 152, 155, 158, 160, 165-1, 165-3, 165-8, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 165-13, следующего содержания:
"165-13 ВКО-003532   АО "Восточно-Казахстанская региональная
энергетическая компания";
в разделе "Жамбылская область" строки, порядковые номера 167, 171, 180-1, исключить;
в разделе "Западно-Казахстанская область":
строки, порядковые номера 181, 183, 186, 194-1, 194-3, исключить;
строку, порядковый номер 182, изложить в следующей редакции:
"182  ЗКО-001316     АО "Западно-Казахстанская распределительная
электросетевая компания "Уральскэнерго";
в разделе "Карагандинская область":
строки, порядковые номера 195, 200, 203, 204, 205, 206, 214-6, 214-7 (ЗАО "Институт проблем комплексного освоения недр"), исключить;
строки, порядковые номера 212, 214, 214-1, 214-7 (ЗАО "Карагандинский металлургический институт"), 214-8, 214-11, изложить в следующей редакции:
"212  КРГ-000339     АО "Авиакомпания "Жезказган-Эйр"
214   КРГ-002915     АО "Горэлектросеть"
214-1 КРГ-000095     АО "Казчерметавтоматика"
214-7 КРГ-000566     АО "Карагандинский металлургический институт"
214-8 КРГ-001511     АО "Жезказганский университет имени
О.А.Байконурова"

214-11 КPГ-000154   "Жеңiс" АҚ";
реттiк нөмiрi 214-14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"214-14  КРГ-001907  "Жер қойнауын кешендi игеру проблемалары
институты" ЖШС";
"Қызылорда облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 215, 218-1-жолдар алынып тасталсын;
"Қостанай облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 223, 224, 226, 229, 229-1-жолдар алынып тасталсын;
"Маңғыстау облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 233-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 235-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"235   МНГ-010363   "Маңғыстау өнеркәсiптiк компаниясы" ЖШС";
"Павлодар облысы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 239, 240, 257, 265-8, 265-10-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 258, 265-6, 265-7-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"258  ПВЛ-011096   "Веснет" АҚ
265-6 ПВЛ-000110   "Сынаушы" АҚ
265-7 ПВЛ-011137   "Павлодар мұнай химия зауыты" АҚ";
"Солтүстiк Қазақстан облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 276-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"276  CКO-002356   "Сұлтан-элеватор-диiрмен-макарон кешенi"
АҚ";
"Оңтүстiк Қазақстан облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 283, 284, 286, 292-жолдар алынып тасталсын;
2) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 1, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 20-2-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 5, 17-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"5   BКO-002914  "Қазатомөнеркәсiп" ұлттық атом компаниясы" АҚ
17   АЛА-003812  "Мұнай және газ өнеркәсiбiнiң бас
диспетчерлiк басқармасы" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 124, 139, 143, 155, 160-14, 160-15, 160-16, 160-19-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 135-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"135  АЛА-000409  "Қазақстан жол ғылыми-зерттеу институты"
AҚ";
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 161, 165, 205-1, 205-2, 205-3, 205-4, 205-6, 205-7, 205-8, 205-9, 205-10, 205-13-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"161  AКM-001105  "Астана-Құс" асыл тұқымды құс шаруашылығы"
АҚ
165   СТЛ-000055  "Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдау қоры" АҚ
205-1 АЛА-002993  "Азық-түлiк келiсiм-шарт корпорациясы" АҚ
205-2 СТЛ-000346  "Мал өнiмдерi корпорациясы" АҚ

214-11 КРГ-000154    АО "Жеңіс";
дополнить строкой, порядковый номер 214-14, следующего содержания:
214-14 КРГ-001907    ТОО "Институт проблем комплексного
освоения недр";
в разделе "Кызылординская область" строки, порядковые номера 215, 218-1, исключить;
в разделе "Костанайская область" строки, порядковые номера 223, 224, 226, 229, 229-1, исключить;
в разделе "Мангистауская область":
строку, порядковый номер 233, исключить;
строку, порядковый номер 235, изложить в следующей редакции:
"235   МНГ-010363    ТОО "Мангистауская промышленная компания";
в разделе "Павлодарская область":
строки, порядковые номера 239, 240, 257, 265-8, 265-10, исключить;
строки, порядковые номера 258, 265-6, 265-7, изложить в следующей редакции:
"258   ПВЛ-011096    АО "Веснет"
265-6  ПВЛ-000110    АО "Испытатель"
265-7  ПВЛ-011137    АО "Павлодарский нефтехимический завод";
в разделе "Северо-Казахстанская область" строку, порядковый номер 276, изложить в следующей редакции:
"276   СКО-002356    АО "Султан-элеватор-мельнично-макаронный
комплекс";
в разделе "Южно-Казахстанская область" строки, порядковые номера 283, 284, 286, 292, исключить;
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в  приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 1, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 20-2, исключить;
строки, порядковые номера 5, 17, изложить в следующей редакции:
"5  ВКО-002914       АО "Национальная атомная компания "Казатомпром"
17  АЛА-003812       АО "Главное диспетчерское управление нефтяной и
газовой промышленности";
в разделе "Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 124, 139, 143, 155, 160-14, 160-15, 160-16, 160-19, исключить;
строку, порядковый номер 135, изложить в следующей редакции:
"135  АЛА-000409     АО "Казахстанский дорожный
научно-исследовательский институт";
в разделе "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 161, 165, 205-1, 205-2, 205-3, 205-4, 205-6, 205-7, 205-8, 205-9, 205-10, 205-13, изложить в следующей редакции:
"161  АКМ-001105     АО "Племенное хозяйство "Астана-Құс"
165   СТЛ-000055     АО "Фонд финансовой поддержки сельского
хозяйства"
205-1 АЛА-002993     АО "Продовольственная контрактная корпорация"
205-2 СТЛ-000346     АО "Мал өнімдері корпорациясы"

205-3 СТЛ-000097  "Қазагрэкс" АҚ
205-4 АКМ-000123  "Тың машина сынау станциясы" ЖШС
205-6 СТЛ-000506  "Қазагромаркетинг" АҚ
205-7 ПВЛ-000110  "Сынаушы" АҚ
205-8 СТЛ-000218  "Аграрлық кредит корпорациясы" АҚ
205-9 СТЛ-000087  "Қазагроқаржы" АҚ
205-10 СТЛ-000209 "Асыл түлiк" АҚ
205-13 КРГ-000154 "Жеңiс" АҚ";
реттiк нөмiрi 170-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 218-3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"218-3  СТЛ-000192  "Қазақстан Республикасының Заң институты"
ЖШС";
"Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 222-3, 222-4, 222-5 ("Бастауыш мектеп" ЖАҚ), 222-27-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрлерi 222-5 ("Жер қойнауын кешендi игеру проблемалары институты" ЖАҚ), 222-7, 222-8, 222-9, 222-10, 222-11, 222-12, 222-14, 222-17, 222-18, 222-28-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"222-5  КРГ-001907   "Жер қойнауын кешендi игеру проблемалары
институты" ЖШС
222-7   АЛА-000573   "Қазақ спорт және туризм академиясы" АҚ
222-8   АЛА-001356   "Қазақ бас сәулет-құрылыс академиясы" АҚ
222-9   КРГ-000566   "Қарағанды металлургия институты" АҚ
222-10  АЛА-001034   "М.Тынышпаев атындағы Қазақ көлiк және
коммуникация академиясы" АҚ
222-11  АЛА-000571   "Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық
қатынастар және әлем тiлдерi
университетi" АҚ
222-12  АЛА-000289   "Азаматтық авиация академиясы" АҚ
222-14  КРГ-001511   "O.A. Байқоңыров атындағы Жезқазған
университетi" АҚ
222-17  АЛА-002653   "Қазақ гуманитарлық заң университетi" АҚ
222-18  СТЛ-000197   "Ф.М.Мұхамедғалиев атындағы
эксперименталды биология институты" ЖШС
222-28  АЛА-005048   "Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
министрлiгiнiң шаруашылық басқармасы"
ЖШС";
мынадай мазмзмұндағы 222-29-жолмен толықтырылсын:
"222-29  АЛА-001193   "Алматы энергетика және байланыс
институты" АҚ";
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң Ақпарат және мұрағат комитетiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 224-20-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"224-20  АЛА-005175  "Қазақ газеттерi" ЖШС";
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi" деген бөлiмде мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 224-30-жолмен толықтырылсын:
"224-30  АЛА-005206  "Шәкен Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 226-1, 226-5-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"226-1  АЛА-003820   "Республикалық халық медицинасы
ғылыми-практикалық орталығы" ЖШС

205-3 СТЛ-000097     АО "Казагрэкс"
205-4 АКМ-000123     ТОО "Целинная машиноиспытательная станция"
205-6 СТЛ-000506     АО "Казагромаркетинг"
205-7 ПВЛ-000110     АО "Испытатель"
205-8 СТЛ-000218     АО "Аграрная кредитная корпорация"
205-9 СТЛ-000087     АО "Казагрофинанс"
205-10 СТЛ-000209    АО "Асыл түлік"
205-13 КРГ-000154    АО "Жеңіс";
строку, порядковый номер 170, исключить;
в разделе "Министерству юстиции Республики Казахстан" строку, порядковый номер 218-3, изложить в следующей редакции:
"218-3 СТЛ-000192     ТОО "Институт законодательства Республики
Казахстан";
в разделе "Министерству образования и науки Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 222-3, 222-4, 222-5 (ЗАО "Бастауыш мектеп"), 222-27, исключить;
строки, порядковые номера 222-5 (ЗАО "Институт проблем комплексного освоения недр"), 222-7, 222-8, 222-9, 222-10, 222-11, 222-12, 222-14, 222-17, 222-18, 222-28, изложить в следующей редакции:
"222-5 КРГ-001907     ТОО "Институт проблем комплексного освоения
недр"
222-7  АЛА-000573     АО "Казахская академия спорта и туризма"
222-8  АЛА-001356     ОАО "Казахская головная
архитектурно-строительная академия"
222-9  КРГ-000566     АО "Карагандинский металлургический институт"
222-10 АЛА-001034     АО "Казахская академия транспорта и
коммуникаций имени М.Тынышпаева"
222-11 АЛА-000571     АО "Казахский университет международных
отношений и мировых языков имени Абылай хана"
222-12 АЛА-000289     АО "Академия гражданской авиации"
222-14 КРГ-001511     АО "Жезказганский университет имени
О.А.Байконурова"
222-17 АЛА-002653     АО "Казахский гуманитарно-юридический
университет"
222-18 СТЛ-000197     ТОО "Институт экспериментальной биологии
имени Ф.М.Мухамедгалиева"
222-28 АЛА-005048     ТОО "Хозяйственное управление Министерства
образования и науки Республики Казахстан";
дополнить строкой, порядковый номер 222-29, следующего содержания:
"222-29 АЛА-001193    АО "Алматинский институт энергетики и связи";
в разделе "Комитету информации и архивов и Министерства культуры и информации Республики Казахстан" строку, порядковый номер 224-20,
изложить в следующей редакции:
"224-20 АЛА-005175    ТОО "Қазақ газеттері";
в разделе "Министерству культуры и информации Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 224-30, следующего содержания:
"224-30 АЛА-005206    АО "Казахфильм" имени Шакена Айманова";
в разделе "Министерству здравоохранения Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 226-1, 226-5, изложить в следующей редакции:
"226-1  АЛА-003820    ТОО "Республиканский научно-практический
центр народной медицины"

226-5   СТЛ-000080   "Медициналық көлiк қызметi" AҚ";
реттік нөмiрi 226-3-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 236-8, 236-16, 237-15, 237-16-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 238, 238-1, 238-4, 238-6-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"238   СТЛ-000313  "Қазақстан Республикасының Президентi Iс
басқармасының салынып жатқан объектiлерiн
техникалық қадағалауды жүзеге асыру
жөнiндегi дирекция" ЖШС
238-1  СТЛ-000390  "Алатау" қонақ үйi" АҚ
238-4  АЛА-005281  "Алматы" санаторийi" АҚ
238-6  СТЛ-000104  "Астананы дамыту корпорациясы" ЖШС";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 238-10-жолмен толықтырылсын:
"238-10  СТЛ-000099  "Қазақстан Республикасы Президентiнiң
телерадиокешенi" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 239-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"239-1   АЛА-003042   "Дипломатиялық корпусқа қызмет көрсету
жөнiндегi басқарма" АҚ";
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 240-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"240  СТЛ-000131  "Қазақстан Республикасының Президентi Күзет
қызметiнiң Арнайы қамтамасыз ету жөнiндегi
орталығы" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкiмшілiгi комитетiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 241-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"241  СТЛ-000338   "Би-Логистикс" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 242, 242-1-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"242  СТЛ-000113   "Казимпэкс" республикалық орталығы" АҚ
242-1 СТЛ-000040   "Нұрсат" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасына" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 243-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"243  СТЛ-000075   "Ақпарат" АҚ";
"Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiнiң Мемлекеттiк энергетикалық қадағалау жөнiндегi комитетiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 262-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"262  СТЛ-000060   "Қазақэнергиясараптама" АҚ";
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетi" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 264-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"264  АЛА-002609   "Құрылысконсалтинг" ұлттық орталығы" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 266-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"266  СТЛ-000482   "Демеу" АҚ";
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс жөнiндегi комитетiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 267-жол мынадай редакцияда жазылсын:

226-5   СТЛ-000080    АО "Медицинская служба транспорта";
строку, порядковый номер 226-3, исключить;
в разделе "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан" строки, порядковые номера 236-8, 236-16, 237-15, 237-16, исключить;
в разделе "Управлению делами Президента Республики Казахстан" строки, порядковые номера 238, 238-1, 238-4, 238-6, изложить в следующей редакции:
"238    СТЛ-000313    ТОО "Дирекция по осуществлению технического
надзора строящихся объектов Управления делами
Президента Республики Казахстан"
238-1   СТЛ-000390    АО "Отель "Алатау"
238-4   АЛА-005281    АО "Санаторий "Алматы"
238-6   СТЛ-000104    ТОО "Корпорация развития столицы";
дополнить строкой, порядковый номер 238-10, следующего содержания:
"238-10 СТЛ-000099    АО "Телерадиокомплекс Президента Республики
Казахстан";
в разделе "Министерству иностранных дел Республики Казахстан" строку, порядковый номер 239-1, изложить в следующей редакции:
"239-1  АЛА-003042    АО "Управление по обслуживанию
дипломатического корпуса";
в разделе "Службе охраны Президента Республики Казахстан" строку, порядковый номер 240, изложить в следующей редакции:
"240    СТЛ-000131    АО "Центр по специальному обеспечению Службы
охраны Президента Республики Казахстан";
в разделе "Комитету по судебному администрированию при Верховном Суде Республики Казахстан" строку, порядковый номер 241, изложить в следующей редакции:
"241    СТЛ-000338    АО "Би-Логистикс";
в разделе "Комитету национальной безопасности Республики Казахстан" строки, порядковые номера 242, 242-1, изложить в следующей редакции:
"242    СТЛ-000113    АО "Республиканский центр "Казимпэкс"
242-1   СТЛ-000040    АО "Нурсат";
в разделе "Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" строку, порядковый номер 243, изложить в следующей редакции:
"243    СТЛ-000075    АО "Ақпарат";
в разделе "Комитету по государственному энергетическому надзору Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" строку, порядковый номер 262, изложить в следующей редакции:
"262    СТЛ-000060    АО "Казахэнергоэкспертиза";
в разделе "Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" строку, порядковый номер 264, изложить в следующей редакции:
"264    АЛА-002609    АО "Национальный центр "Құрылысконсалтинг";
в разделе "Министерству внутренних дел Республики Казахстан" строку, порядковый номер 266, изложить в следующей редакции:
"266    СТЛ-000482    АО "Демеу";
в разделе "Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан" строку, порядковый номер 267, изложить в следующей редакции:

"267  АЛА-003256   "Қаржылық берешектермен жұмыс жөнiндегi
орталық" АҚ";
"Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 268-2-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 270, 274, 275-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"270  СТЛ-000054   "Индустриалды парк" ЖШС
274   ПВЛ-011096   "Веснет" АҚ
275   АЛА-005204   "Ұлттық ақпараттық технологиялар" АҚ";
реттiк нөмiрi 273-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитетiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 276-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 277-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"277  CTЛ-000195 "Ұлттық аккредиттеу орталығы" ЖШС";
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп және ғылыми-техникалық дамыту комитетiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 284, 287, 291-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 285-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"285  АЛА-005205  "Қазақжарылысөнеркәсiп" АҚ";
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Инвестиция комитетiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 292-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы

"267    АЛА-003256    АО "Центр по работе с финансовыми
задолженностями";
в разделе "Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" строку, порядковый номер 268-2, исключить;
в разделе "Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи":
строки, порядковые номера 270, 274, 275, изложить в следующей редакции:
"270    СТЛ-000054    ТОО "Индустриальный парк"
274     ПВЛ-011096    АО "Веснет"
275     АЛА-005204    АО "Национальные информационные технологии";
строку, порядковый номер 273, исключить;
в разделе "Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 276, исключить;
строку, порядковый номер 277, изложить в следующей редакции:
"277    СТЛ-000195    ТОО "Национальный центр аккредитации";
в разделе "Комитету промышленности и научно-технического развития Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 284, 287, 291, исключить;
строку, порядковый номер 285, изложить в следующей редакции:
"285    АЛА-005205    АО "Казахвзрывпром";
в разделе "Комитету по инвестициям Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" строку, порядковый номер 292, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан