Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қарашадағы N 470к Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тiкелей нәтижеде:
жетiншi абзацтағы "10 дана ауасүзгi" деген сөздер "15 дана ауасүзгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер" деген 7-тармақта:
Тiкелей нәтижелерiнде:
он екiншi абзацта:
"26 жұмыс станциясы" деген сөздер "31 жұмыс станциясы" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2 коммутатор" деген сөздер "4 коммутатор, 1 ламинатор" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2006 года N 470к
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие изменения:
в  приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямом результате:
в абзаце седьмом слова "кондиционеров 10 штук" заменить словами "кондиционеров 15 штук";
в  приложении 4 к указанному постановлению:
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в Прямых результатах:
в абзаце двенадцатом:
слова "26 рабочих станций" заменить словами "31 рабочая станция";
слова "2 коммутаторов" заменить словами "4 коммутаторов, 1 ламинатора".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан