Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 желтоқсандағы N 470С Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы  N 1235 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға  208-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
реттік нөмірі 7-жолда:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептеу және телекоммуникация техникасына шығыс материалдарын, қосалқы бөлшектер және жинақтаушы заттар сатып алу";
үшінші абзац "Есептеу техникасын" деген сөздерден кейін "және телекоммуникация жабдықтарын" деген сөздермен толықтырылсын;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық стандарттардың талаптарына сәйкес жеке тұлғалардың жеке сәйкестендіру нөмірлерін басып шығарып, оларды микропроцессорға (чипке) енгізіп жеке басын куәландыратын электрондық құжаттарға көшуді 2007 жылы ұйымдастыру үшін лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етуі бар арнайы жабдықты: чипті кодтап жеке куәліктерді дербестендіру жүйелерін, чипті кодтайтын паспорттық принтерлер, қолтаңбаны басуға арналған планшеттер, паспорттар мен жеке куәліктердің машинамен есептеу аймағын есептеуіштерді, жиынтықтағы цифрлы камераларды сатып алу";
жетінші абзац алынып тасталсын;
7-тармақта:
Тікелей нәтижеде:
"40; 55" деген сандар "52; 91" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"есептеу техникасын және телекоммуникация жабдықтарын сатып алу";
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"лицензиялық бағдарламалық өнімдер сатып алу";
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жылжымалы және жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеу саны кемінде 661065-ті құрайды";
Қаржы-экономикалық нәтижеде:
алтыншы және жетінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"жылжымалы және жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркеудің біреуін өткізуге арналған шығындар орта есеппен 750,36 теңгені құрайды;";
2) көрсетілген қаулыға  213-қосымшада :
7-тармақтың Тікелей нәтижесінде:
үшінші және төртінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"құқық саласындағы өзекті мәселелер бойынша өткізілген ғылыми зерттеулер, конференциялар және семинарлар саны - 3;
құқықтық тақырып бойынша шығарылған оқу құралдары мен басқа да әдебиеттер саны 2000000-ға жуық, телехабарлар және бейнефильмдер кемінде 10";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2006 года N 470c
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год" следующие изменения и дополнения:
1) в  приложении 208 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 7:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"Приобретение расходных материалов, запасных частей и комплектующих для вычислительной и телекоммуникационной техники";
абзац третий после слов "вычислительной техники" дополнить словами "и телекоммуникационного оборудования;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"Приобретение специального оборудования с лицензионным программным обеспечением для организации перехода в 2007 году на электронные документы, удостоверяющие личность, с впечатыванием индивидуальных идентификационных номеров физических лиц и внесением их в микропроцессор (чип) в соответствии с требованиями международных стандартов: систем персонализации удостоверений личности с кодировкой чипа, паспортных принтеров с кодировкой чипа, планшетов для захвата подписи, считывателей машиносчитываемой зоны паспортов и удостоверений личности, цифровых камер в комплекте";
абзац седьмой исключить;
в пункте 7:
в Прямом результате:
цифры "40; 55" заменить цифрами "52; 91";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"приобретение вычислительной техники и телекоммуникационного оборудования";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"приобретение лицензионных программных продуктов";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"количество государственной регистрации прав на движимое и недвижимое имущество и сделок с ним составит не менее 661065";
в Финансово-экономическом результате:
абзацы шестой и седьмой изложить в следующей редакции:
"затраты на проведение одной государственной регистрации прав на движимое и недвижимое имущество и сделок с ним составят в среднем 750,36 тенге;";
2) в  приложении 213 к указанному постановлению:
в Прямом результате пункта 7:
абзацы третий и четвертый изложить в следующей редакции:
"количество проведенных научных исследований, конференций и семинаров по актуальным вопросам в области права - 3;
количество выпущенных учебных пособий и другой литературы по правовой тематике около 2000000, телепередач и видеофильмов не менее 10";

3) көрсетілген қаулыға  215-қосымшада :
4-тармақта "облыстық халыққа қызмет көрсету орталықтарында" деген сөздер "облыстардың, Астана және Алматы қалаларының халыққа қызмет көрсету орталықтарында" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақта "облыстардағы" деген сөздерден кейін ", Астана және Алматы қалаларындағы" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта "Халыққа "жалғыз терезе" қағидаты бойынша" деген сөздердің алдынан "облыстарда, Астана және Алматы қалаларында" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Перемьер-Министрі

3) в  приложении 215 к указанному постановлению:
в пункте 4 слова "областных центрах обслуживания населения" заменить словами "центрах обслуживания населения областей, городов Астаны и Алматы";
в пункте 5 после слов "в областях" дополнить словами ", городах Астане и Алматы;"
в пункте 7 после слов "в областях" дополнить словами ", городах Астане и Алматы;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан