"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 15 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi  N 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі   Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 537  өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
жоғарыда аталған өкiммен белгiленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамында:
"Мәсiмов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы           Министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары
Мусин                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Аслан Есболайұлы            бюджеттiк жоспарлау министрi
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы           Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Мәсiмов                  - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы           Министрi, төраға
Мусин                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Аслан Есболайұлы            Министрiнiң орынбасары - Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрi, төрағаның
орынбасары
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы           Министрi Кеңсесiнiң Басшысы";
көрсетiлген Комиссияның құрамына Комиссия мүшесi болып Школьник Владимир Сергеевич - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары енгiзiлсiн;
көрсетiлген Комиссияның құрамынан Д.К.Ахметов, А.А.Тiлеубердин шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2007 года N 15
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект  распоряжения  Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537"
Премьер-Министр
Республики Казахстан
РАСПОРЯЖЕНИЕ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88) следующие изменения:
в составе Республиканской бюджетной комиссии, определенном вышеназванным распоряжением:
строки:
"Масимов                   - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович           Казахстан, заместитель председателя
Мусин                      - Министр экономики и бюджетного
Аслан Еспулаевич             планирования
Орынбаев                   - заместитель Руководителя Администрации
Ербол Турмаханович           Президента Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Масимов                   - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович           председатель
Мусин                      - Заместитель Премьер-Министра Республики
Аслан Еспулаевич             Казахстан - Министр экономики и
бюджетного планирования, заместитель
председателя
Орынбаев                   - Руководитель Канцелярии Премьер-
Ербол Турмаханович           Министра Республики Казахстан";
ввести в состав указанной Комиссии Школьника Владимира Сергеевича - заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, членом Комиссии;
вывести из состава указанной Комиссии: Ахметова Д.К., Тлеубердина А.А.
Президент
Республики Казахстан