Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 наурыздағы N 210 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 ақпандағы N 99 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Байқоңыр" ғарыш айлағы мен Ленинск қаласындағы арнаулы өкiлiн қаржымен және материалдық-техникалық қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 наурыздағы N 210  қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1995 года N 210
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2007 года N 99
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1995 года N 210 "О финансовом и материально-техническом обеспечении специального представителя Президента Республики Казахстан на космодроме "Байконур" и в городе Ленинске".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан