Республикалық меншiктегi сумен жабдықтаудың инфрақұрылымдық желiлерiнiң жұмыс iстеуiне мемлекеттiк қолдау көрсетудiң 2007 жылға арналған ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 ақпандағы N 130 Қаулысы
"2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңын  iске асыру  мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiлiп отырған Республикалық меншiктегi сумен жабдықтаудың инфрақұрылымдық желiлерiнiң жұмыс iстеуiне мемлекеттiк қолдау көрсетудiң 2007 жылға арналған ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2007 жылғы 21 ақпандағы
N 130 қаулысымен
бекiтiлген
Республикалық меншiктегi сумен жабдықтаудың
инфрақұрылымдық желiлерiнiң жұмыс iстеуiне мемлекеттiк қолдау
көрсетудiң 2007 жылға арналған ережесi
1. Осы Республикалық меншiктегi сумен жабдықтаудың инфрақұрылымдық желiлерiнiң жұмыс iстеуiне мемлекеттiк қолдау көрсетудiң 2007 жылға арналған ережесi (бұдан әрi - Ереже) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес әзiрленді және 2007 жылға арналған республикалық бюджетте 030 "Республикалық меншiктегi сумен жабдықтаудың инфрақұрылымдық желiлерiнiң жұмыс iстеуiне мемлекеттiк қолдау көрсету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен республикалық меншiктегi сумен жабдықтаудың инфрақұрылымдық желiлерiнiң жұмыс iстеуiне мемлекеттiк қолдау көрсету тәртiбiн белгiлейдi.
2. Республикалық меншiктегi сумен жабдықтаудың инфрақұрылымдық желiлерiнiң жұмыс iстеуiне мемлекеттiк қолдау көрсету жөнiндегi қаражат (бұдан әрi - қаражат) "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына (бұдан әрi - кәсiпорын) Қарағанды, Ақсу және Екiбастұз қалаларының су арналарына тоқтаусыз су берудi қамтамасыз ету мақсатында 22 сорап станциясы үшiн электр энергиясын сатып алу және тасымалдау жөнiндегi шығындардың бiр бөлiгiн жабуға арналады.
3. Кәсiпорын қаражатты алу үшiн су қорын пайдалану және қорғау саласындағы уәкiлеттi органға (бұдан әрi - уәкiлеттi орган) электр энергиясын сатып алу және тасымалдау жөнiндегi нақты шығындарды растайтын мынадай құжаттарды:
орындалған жұмыстардың актiлерiн;
шот-фактураларды;
осы Ережеге қосымшаға сәйкес нысан бойынша нақты сатып алынған электр энергиясының және оны тасымалдау жөнiнде көрсетiлген қызметтердiң жиынтық тiзiлiмiн ұсынады.

Об утверждении Правил оказания государственной поддержки функционирования инфраструктурных сетей водоснабжения, находящихся в республиканской собственности, на 2007 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2007 года N 130
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые Правила оказания государственной поддержки функционирования инфраструктурных сетей водоснабжения, находящихся в республиканской собственности, на 2007 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 февраля 2007 года N 130
Правила
оказания государственной поддержки
функционирования инфраструктурных сетей водоснабжения,
находящихся в республиканской собственности, на 2007 год
1. Настоящие Правила оказания государственной поддержки функционирования инфраструктурных сетей водоснабжения, находящихся в республиканской собственности, на 2007 год (далее - Правила) разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" и определяют порядок оказания государственной поддержки функционирования инфраструктурных сетей водоснабжения, находящихся в республиканской собственности, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2007 год по бюджетной программе 030 "Оказание государственной поддержки функционирования инфраструктурных сетей водоснабжения, находящихся в республиканской собственности".
2. Средства по оказанию государственной поддержки функционирования инфраструктурных сетей водоснабжения, находящихся в республиканской собственности (далее - средства), предназначаются Республиканскому государственному предприятию "Канал имени Каныша Сатпаева" (далее - предприятие) на покрытие части затрат по закупу и транспортировке электрической энергии для 22 насосных станций с целью обеспечения бесперебойной подачи воды водоканалам городов Караганды, Аксу и Экибастуза.
3. Для получения средств предприятие представляет уполномоченному органу в области использования и охраны водного фонда (далее - уполномоченный орган) следующие документы, подтверждающие фактические затраты по закупу и транспортировке электрической энергии:
акты выполненных работ;
счета-фактуры;
сводный реестр фактически закупленной электрической энергии и оказанных услуг по ее транспортировке по форме согласно приложению к настоящим Правилам.

4. Уәкiлеттi орган осы Ереженiң 3-тармағында көрсетiлген кәсiпорын ұсынған құжаттарды 7 жұмыс күнi iшiнде тексередi.
5. Кәсiпорынға қаражатты төлеу үшiн уәкiлеттi орган 3 жұмыс күнi iшiнде аумақтық қазынашылық бөлiмшесiне бекiтiлген төлемдер жөнiндегi қаржыландыру жоспарына сәйкес кәсiпорынның есеп шотына қаражат аудару үшiн екi данада ақы төлеуге шоттардың тiзiлiмiн және ақы төлеуге шоттарды ұсынады.
6. Қаражатты төлеу үшiн ұсынылатын құжаттардың дұрыстығына кәсiпорын мен уәкiлеттi орган жауапты болады.
7. Уәкiлеттi орган тоқсан сайын, есептiден кейiнгi айдың 15-күнiне дейiнгi мерзiмде, бiрақ 2007 жылғы 25 желтоқсаннан кешiктiрмей, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне бюджеттiк бағдарламаның iске асырылу барысы, сатып алынған электр энергиясының және оны тасымалдау жөнiнде көрсетiлген қызметтердiң көлемi, құны туралы есептi ұсынады.
8. Қаражаттың мақсатты, тиiмдi және уақтылы пайдаланылуын бақылау мен оған жауапкершiлiк уәкiлеттi орган мен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне жүктеледi.
Республикалық меншiктегi
сумен жабдықтаудың
инфрақұрылымдық желілерiнiң
жұмыс iстеуiне мемлекеттік
қолдау көрсетудiң
2007 жылға арналған ережесiне
қосымша
"Бекiтемiн"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Су ресурстары
комитетiнiң төрағасы
2007 ж. "____"______________
2007 жылғы "____" ___________ жағдай бойынша
(күнi)    (айы)
"Қаныш Сәтпаев атындағы каналы" РМК 22 сорап станциясы үшiн нақты сатып алынған электр энергиясы мен оны тасымалдау жөнiнде көрсетiлген қызметтердің жиынтық тiзiлiмi
Р/с
N
Электр энергия-
сын берушi-
лердiң және/
немесе тасымал-
даушылар-
дың атауы
электр энергиясы берілді және/немесе тасымалданды, кВт.сағ.
1 кВт сағ. үшін бекітілген тариф, теңге
Көрсетілген қызметтердің құны, мың теңге
жыл басынан бері
оның ішінде есепті кезеңде
жыл басынан бері
оның ішінде есепті кезеңде
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Мемлекеттiк қолдаудың
көрсетiлген мөлшерi, мың теңге
Mем. қолдаудың жыл басынан
берi қаржы қаражаты төлендi, мың теңге
Төленуге тиiс, мың теңге
жыл басынан бері
оның ішінде
есепті кезеңде
8
9
10
11
"Қ.Сәтпаев атындағы канал" РМК
Бас директоры          ______________________(Т. А. Ә.)
(қолы)
Бас бухгалтер          ______________________(T. А. Ә.)
(қолы)

4. Уполномоченный орган в течение 7 рабочих дней проверяет представленные предприятием документы, указанные в пункте 3 настоящих Правил.
5. Для выплаты средств предприятию уполномоченный орган представляет в течение 3 рабочих дней в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате в двух экземплярах и счета к оплате для перечисления средств на расчетный счет предприятия в соответствии с утвержденным планом финансирования по платежам.
6. Предприятие и уполномоченный орган несут ответственность за достоверность документов, предоставляемых для выплаты средств.
7. Уполномоченный орган ежеквартально, в срок до 15 числа месяца, следующего за отчетным, но не позднее 25 декабря 2007 года, представляет в Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан отчет о ходе реализации бюджетной программы, объемах, стоимости закупленной электрической энергии и оказанных услуг по ее транспортировке.
8. Контроль и ответственность за целевым, эффективным и своевременным использованием средств несут уполномоченный орган и Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
Приложение
к Правилам оказания
государственной поддержки
функционирования инфраструктурных
сетей водоснабжения,
находящихся в республиканской
собственности, на 2007 год
"Утверждаю"
Председатель Комитета
по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
"___" _________ 2007 г.
Сводный реестр фактически закупленной электрической энергии и
оказанных услуг по ее транспортировке для 22 насосных станций
РГП "Канал имени Каныша Сатпаева"
по состоянию на "_____" __________ 2007 г.
(дата)   (месяц)
N
п/
п
Наиме-
нование
постав-
щиков
и/или
транс-
порти-
ровщиков
электри-
ческой
энергии
Подано
и/или
транспор-
тировано
эл.
энергии,
кВт.ч
Ут-
верж.
тариф
за 1
кВт.
ч,
тенге
Стои-
мость
оказан-
ных
услуг,
тыс.
тенге
Размер
оказан-
ной
господ-
держки,
тыс.
тенге
Выпла-
чено
финанс.
средств
господ-
держки
с
начала
года,
тыс.
тенге
Подле-
жит к
выпла-
те,
тыс.
тенге
с
на-
чала
года
в
т.ч.
за
от-
чет-
ный
пе-
риод
с
на-
чала
года
в
т.ч.
за
от-
чет-
ный
пе-
риод
с
на-
чала
года
в
т.ч.
за
от-
чет-
ный
пе-
риод
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Генеральный директор
РГП "Канал имени К.Сатпаева"   _____________ (Ф.И.О.)
(подпись)
Главный бухгалтер              _____________ (Ф.И.О.)
(подпись)