Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы N 21 ақпандағы 131 Қаулысы
Қазақстан Республикасының " Агроөнеркәсiптiк кешендi және  ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шiлдедегi және " 2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы " 2006 жылғы 8 желтоқсандағы заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қоса берiліп отырған Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану ережесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2007 жылғы 21 ақпандағы
N 131 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану
ережесi
1. Жалпы ережелер
1. Осы Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары мен жүзiмнің көпжылдық екпелерiн отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану ережесi (бұдан әрi - Ереже) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес әзiрлендi және 2007 жылғы республикалық бюджеттiң 009 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне ауыл шаруашылығын дамытуға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттiк бағдарламасының 106 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер" кiшi бағдарламасы бойынша бөлiнген қаражаты есебiнен нысаналы ағымдағы трансферттердi Алматы, Жамбыл және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының облыстық бюджеттерiнiң пайдалану тәртiбiн айқындайды.
2. Жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге арналған қаражат (бұдан әрi - субсидиялар) отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге (бұдан әрi - АШТӨ) сорттары Қазақстан Республикасында пайдалануға рұқсат етiлетін селекциялық жетiстiктердiң мемлекеттiк тiзiлiмiне енгiзiлген немесе перспективті деп танылған жемiс дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық екпелерін отырғызуға және өсiруге кеткен шығындардың құнын iшiнара өтеуге арналады.

Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2007 года областными бюджетами на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2007 года N 131
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 июля 2005 года " О государственном регулировании  развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и от 8 декабря 2006 года " О республиканском бюджете на 2007 год " Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2007 года областными бюджетами на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 февраля 2007 года
N 131
Правила
использования целевых текущих трансфертов из
республиканского бюджета 2007 года областными бюджетами
на обеспечение закладки и выращивания многолетних
насаждений плодовых культур и винограда
1. Общие положения
1. Настоящие Правила использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2007 года областными бюджетами на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда (далее - Правила) разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 8 декабря 2006 года "О республиканском бюджете на 2007 год" и определяют порядок использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами Алматинской, Жамбылской и Южно-Казахстанской областей, выделенных за счет средств республиканского бюджета 2007 года по подпрограмме 106 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда" бюджетной программы 009 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие сельского хозяйства".
2. Средства на обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда (далее - субсидии) предназначаются для частичного возмещения отечественным сельскохозяйственным товаропроизводителям (далее - СХТП) стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодовых культур и винограда сортов, включенных в Государственный реестр селекционных достижений, допущенных к использованию в Республике Казахстан или признанных перспективными.

3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі(бұдан әрi - Ауылшарминi) мiндеттемелер және төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарына сәйкес Алматы, Жамбыл және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының облыстық бюджеттерiне ағымдағы нысаналы трансферттерді
аударуды жүргiзедi.
4. Осы мақсаттарға тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджеттен қаражат бөлу шартымен, бiрақ төрт жылдан аспайтын уақытқа, ағымдағы жылы жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызуға және өсiруге субсидия алған АШТӨ-ге келесi жылдары жемiс беру сәтi туындағанға дейiн оларды өсiруге арналған субсидиялар берiледi.
5. Субсидия жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызу және өсiру құнының 40% мөлшерiнде, осы Ережеге 1-қосымшаға сәйкес алаң бiрлiгiне арналған шығындардың мөлшерiнен аспайтын мөлшерде белгiленедi.
6. Ағымдағы жылы субсидияларды төлеу өткен жылы күзде және (немесе) ағымдағы жылы көктемде отырғызылған жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерi алаңына және оларды 2007 жылы өсiруге жүргiзiледi.
2. Жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық
екпелерiн отырғызуға және өсiруге кеткен шығындарды
iшiнара өтеуге арналған субсидияларды алу тәртiбi
7. АШТӨ өтiнiмдерiн қарау және жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызу актiсiн жасау үшiн аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмiнiң шешiмiмен аудандық деңгейде жергiлiктi атқарушы органының, Ауылшарминiнiң аудандық аумақтық инспекциясының, аудандық статистика басқармасының, ғылыми және қоғамдық ұйымдардың өкiлдерi құрамындағы ведомствоаралық комиссия (бұдан әрi - ВАК) құрылады.
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмдiгiнiң ауыл шаруашылығы бөлiмi (бұдан әрi - ауыл шаруашылығы бөлiмi) ВАК-тiң жұмыс органы болып табылады.
8. Субсидияларды алу үшiн АШТӨ ағымдағы жылдың 1 мамырына дейiнгi мерзiмде ВАК-қа мынадай құжаттардан тұратын өтiнiм тапсырады:
осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтiнiш;
жер учаскесiне арналған құқығын растайтын құжаттың көшiрмесi;
заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң көшiрмесi (жеке тұлғалар үшiн - әкiмнiң шаруа қожалығын құруға арналған шешiмiнiң көшiрмесi);
салық төлеушi куәлiгiнiң және статистикалық карточканың көшiрмесi;
екпе ағаштарды егу үшiн пайдаланылған отырғызу материалының сорттық және егiстiк сапасын куәландыратын құжаттың көшiрмесi;
екпе ағаштарын егу үшiн пайдаланылған отырғызу материалын сату-сатып алу шартының көшiрмесi;
осы Ереженiң 12-тармағында көзделген басым тәртiппен субсидия алуға AШTӨ-нiң құқығын растайтын құжаттар.

3. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Минсельхоз) производит перечисление целевых текущих трансфертов областным бюджетам Алматинской, Жамбылской и Южно-Казахстанской областей в соответствии с планами финансирования по обязательствам и платежам.
4. СХТП, получившим субсидии на закладку и выращивание многолетних насаждений плодовых культур и винограда в текущем году, предоставляются субсидии на их выращивание в последующие годы до наступления момента плодоношения, но не более четырех лет, при условии выделения на эти цели средств из республиканского бюджета на соответствующий финансовый год.
5. Субсидия устанавливается в размере 40 % от стоимости закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда, не превышающей размер затрат на единицу площади, в соответствии с  приложением 1  к настоящим Правилам.
6. Выплата субсидий в текущем году производится на площади многолетних насаждений плодовых культур и винограда, заложенные осенью предшествующего года и (или) весной текущего года, и их выращивание в 2007 году.
2. Порядок получения субсидий на частичное возмещение
затрат на закладку и выращивание многолетних
насаждений плодовых культур и винограда
7. Решением акима района (города областного значения) для рассмотрения заявок СХТП и составления акта закладки многолетних насаждений плодовых культур и винограда на районном уровне создается межведомственная комиссия (далее - МВК) в составе представителей местного исполнительного органа района, районной территориальной инспекции Минсельхоза, районного управления статистики, научных и общественных организаций.
Рабочим органом МВК является отдел сельского хозяйства акимата района (города областного значения) (далее - отдел сельского хозяйства).
8. СХТП для получения субсидий в срок до 1 мая текущего года представляют в МВК заявку, состоящую из следующих документов:
заявления по форме согласно  приложению 2  к настоящим Правилам;
копии правоудостоверяющего документа на земельный участок;
копии свидетельства о государственной регистрации юридического лица (для физических лиц - копии решения акима на создание крестьянского хозяйства);
копии свидетельства налогоплательщика и статистической карточки;
копии документа, удостоверяющего сортовые и посевные качества посадочного материала, использованного для закладки насаждений;
копии договора купли-продажи посадочного материала, использованного для закладки насаждений;
документов, подтверждающих право СХТП на получение субсидии в приоритетном порядке, предусмотренных в пункте 12 настоящих Правил.

9. ВАК:
он жұмыс күнi iшiнде ұсынылған өтiнiмдердiң толықтығы мен нақтылығын тексередi, орналасқан жерiне бара отырып, осы Ережеге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызу актiсiн жасайды;
ағымдағы жылдың 15 мамырына дейiнгi мерзiмде субсидия алуға үмiткер АШТӨ тiзiмiн (бұдан әрi - тiзiм) қалыптастырады және оны өтiнiмдермен қоса аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімiне бекiтуге жiбередi.
10. Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмi бекiткен тiзiлiмдi әрбiр АШТӨ бойынша отырғызу актілерi мен өтiнiмдердi ауыл шаруашылығы бөлiмi үш жұмыс күнi iшiнде АШТӨ өтiнiмдерiн облыста қарау жөнiндегi жұмыс органы болып табылатын облыстың ауыл шаруашылығы департаментiне (басқармасына) (бұдан әрi - ауыл шаруашылығы департаментi) жiбередi.
Ауыл шаруашылығы бөлiмi ауыл шаруашылығы департаментiне ұсынылған құжаттардың растығы үшiн жауапты болады.
11. Ауыл шаруашылығы департаментi ауыл шаруашылығы бөлiмi ұсынған AШTӨ өтiнiмдерiн алғаннан кейiн оларды он бес жұмыс күнi iшiнде қарайды.
12. Егер өтiнiмдер сомасы бөлiнген бюджеттiк қаражаттың сомасынан асып кетсе, онда өңiрлiк бағдарламалардың мiндеттерiн шешу мақсатында отырғызылған жемiс дақылдары мен жүзiмнiң алаңдарына субсидиялар басым тәртiппен бөлiнедi.
Егер өтiнiмдер сомасы (басым тәртiппен субсидияланатын өтiнiмдердi қоспағанда) бөлiнген бюджеттiк қаражаттың сомасынан асып кетсе, онда субсидиялауға жататын алаңдар, алаңдардың баяндалған мөлшерiне байланысты АШТӨ арасында бара-бар бөлiнедi.
Бұл ретте жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызудың және өсiрудiң ең аз субсидияланатын алаңы бiр АШТӨ-де кемiнде бiр гектар болуы тиiс.
13. Ауыл шаруашылығы департаментi AШTӨ-нiң өтiнiмдерiн қарағаннан кейiн үш жұмыс күнi iшiнде:
1) облыс бойынша АШТӨ-нiң субсидиялар алуға арналған тiзбесiн осы Ережеге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жасайды және оны облыс әкiмiне бекiтуге ұсынады;
2) өтiнiмдердi ұсынған АШТӨ қабылданған шешiм туралы жазбаша хабарламаны, терiс шешiм қабылданған жағдайда - өтiнiмдi қабылдамаудың себептерiн көрсете отырып жiбередi.
3) АШТӨ ұсынған растаушы құжаттардың негiзiнде осы Ережеге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар төлеуге арналған ведомостi қалыптастырады.
14. Ауыл шаруашылығы департаментi субсидияларды төлеуге арналған ведомостi қалыптастырғаннан кейiн үш жұмыс күнi iшiнде аумақтық қазынашылық бөлiмшесiне екi данада төлем шоттарының тiзiлiмiн және төлем шотын ұсынады.

9. МВК:
в течение десяти рабочих дней проверяет полноту и достоверность представленных заявок, с выездом на место составляет акт закладки многолетних насаждений плодовых культур и винограда по форме согласно  приложению 3   к настоящим Правилам;
в срок до 15 мая текущего года формирует перечень СХТП, претендующих на получение субсидий (далее - перечень) и представляет его вместе с заявками на утверждение акиму района (города областного значения).
10. Утвержденный акимом района (города областного значения) перечень, заявки и акт закладки по каждому СХТП в течение трех рабочих дней направляются отделом сельского хозяйства в департамент (управление) сельского хозяйства области, являющийся рабочим органом по рассмотрению заявок СХТП в области (далее - департамент сельского хозяйства).
Отдел сельского хозяйства несет ответственность за достоверность документов, представленных в департамент сельского хозяйства.
11. Департамент сельского хозяйства после получения представленных отделом сельского хозяйства заявок СХТП рассматривает их в течение пятнадцати рабочих дней.
12. Если сумма заявок превышает сумму выделенных бюджетных средств, то в приоритетном порядке субсидии распределяются на площади плодовых культур и винограда, заложенные в целях решения задач региональных программ.
Если сумма заявок (за исключением заявок, субсидируемых в приоритетном порядке) превышает сумму выделенных бюджетных средств, то площади, подлежащие субсидированию, распределяются пропорционально между СХТП в зависимости от заявленных размеров площадей.
При этом минимальная субсидируемая площадь закладки и выращивания многолетних насаждений плодовых культур и винограда у одного СХТП должна быть не менее одного гектара.
13. Департамент сельского хозяйства после рассмотрения заявки СХТП в течение трех рабочих дней:
1) составляет перечень СХТП по области на получение субсидий по форме согласно  приложению 4  к настоящим Правилам и представляет его на утверждение акиму области;
2) направляет СХТП, представившим заявки, письменное уведомление о принятом решении, в случае отрицательного решения - с указанием причины отклонения заявки;
3) на основании подтверждающих документов, представленных СХТП, формирует ведомость на выплату субсидий по форме согласно  приложению 5  к настоящим Правилам.
14. Департамент сельского хозяйства после формирования ведомости на выплату субсидий в течение трех рабочих дней представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате в двух экземплярах и счета к оплате.

15. Аумақтық қазынашылық бөлiмшесi мiндеттемелер мен төлемдер бойынша бекiтiлген қаржыландыру жоспарына сәйкес AШTӨ шоттарына субсидияны аударады.
16. Ауыл шаруашылығы департаментi субсидияларды төлеу үшiн ұсынылған құжаттардың растығы үшiн жауапты болады.
17. Субсидия алған АШТӨ ауыл шаруашылығы департаментiне Ауылшарминi бекiткен нысан бойынша есептi кезеңде алынған субсидиялардың орынды және тиiмдi пайдаланылғаны туралы есеп бередi.
18. Ауыл шаруашылығы департаменттерi тоқсан сайын есептi кезеңнен кейiнгi айдың 5-күнiнен және тиiстi жылдың 25 желтоқсанынан кешiктiрмей Ауылшарминiне төленген субсидиялардың көлемi және дақылдар мен сорттар бөлiнiсiнде отырғызу және көпжылдық екпелердi өсiру алаңдары туралы есептi ұсынады.
19. Ауылшарминi және облыстардың жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бюджет қаражатының тиiмдi, орынды әрi уақтылы пайдаланылуы үшiн жауапты болады.
20. Ауыл шаруашылығы департаменттерi AШTӨ-дан құжаттарды қабылдау мерзiмiн, AШTӨ өтiнiмдердi тапсыру орнын және басқа да қажеттi мәлiметтердi көрсете отырып, субсидиялар алу тәртiбiн бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жариялауды қамтамасыз етедi.
Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың
республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары
мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге
арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне
1-қосымша
1 гектарға жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызудың және өсiрудiң 2007 жылға арналған шығындарының
мөлшерi
Р/сN
Дақыл
Отырғызудың және
өсiрудiң 1 гектарға
арналған шығындары, теңге
Отырғызудың және өсiрудiң 1 гектарға
арналған шығындарының құнын субсидиялау пайызы
Отырғызудың және өсiрудiң
1 гектарға арналған субсидияларының мөлшерi, теңге
1
2
3
4
5
1
Жеміс дақыл-
дары
1 006 800
40
402 700
2
Жүзім
2 139 608
40

15. Территориальное подразделение казначейства перечисляет субсидии на счета СХТП в соответствии с утвержденными планами финансирования по обязательствам и платежам.
16. Департамент сельского хозяйства несет ответственность за достоверность документов, предоставленных для выплаты субсидий.
17. СХТП, получившие субсидии, представляют в департамент сельского хозяйства отчет о целевом и эффективном использовании полученных субсидий за отчетный период по форме, утвержденной Минсельхозом.
18. Департаменты сельского хозяйства ежеквартально, не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным, и не позднее 25 декабря соответствующего года представляют в Минсельхоз отчет об объемах выплаченных субсидий и площадях закладки и выращивания многолетних насаждений в разрезе культур и сортов.
19. Ответственность за эффективное, целевое и своевременное использование бюджетных средств несут Минсельхоз и местные исполнительные органы областей в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
20. Департаменты сельского хозяйства обеспечивают широкое освещение в средствах массовой информации порядка получения субсидий с указанием сроков приема документов от СХТП, места подачи заявок СХТП и других необходимых сведений.
Приложение 1
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2007 года областными бюджетами на
обеспечение закладки и выращивания
многолетних насаждений плодовых
культур и винограда
Размеры затрат
на 1 га закладки и выращивания многолетних насаждений
плодовых культур и винограда на 2007 год
N
п/п
Культура
Затраты на
1 га
закладки и
выращивания,
тенге
Процент
субсидирования
стоимости
затрат на
1 га закладки
и выращивания
Размер
субсидий на
1 га закладки
и выращивания,
тенге
1
2
3
4
5
1
Плодовые
культуры
1 006 800
40
402 700
2
Виноград
2 139 608
40

855 843
Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың
республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары
мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге
арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне
2-қосымша
_______________________ауданының ВАК
Жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық
екпелерiн отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз
етуге арналған субсидияларды алуға
өтiнiш
1. ________________________________________________________
(құрылтайшы құжаттың атауы)
негiзiнде әрекет ететiн__________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушi)
бiрiншi басшысының атынан________________________________________
(Т.А.Ә., лауазымы)
осымен______га алаңға жемiс дақылынын/жүзiмнiң (қажетiнiң астын сызу
керек) көпжылдық екпелерiн отырғызуға және өсiруге арналған
субсидияларды бөлу туралы өтiнедi.
2. Өтінiшке мыналар:
заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу туралы құжаттың (жеке
тұлғалар үшiн - әкiмнiң шаруа қожалығын құруға арналған шешiмiнiң
көшiрмесi);
жер учаскесiне құқығын растайтын құжаттың;
Қазақстан Республикасының салық төлеушiсi куәлiгiнiң;
статистикалық картаның;
екпелердi отырғызу үшiн пайдаланылған отырғызу материалының
сорттық және егiстiк сапасын куәландыратын құжаттың;
екпелердi отырғызу үшiн пайдаланылған отырғызу материалын
сату-сатып алу шартының;
басым тәртiппен субсидия алуға ауыл шаруашылығы тауарын
өндiрушiлерiнiң құқығын растайтын басқа да құжаттардың көшiрмелерi
қоса берiледi.
Ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiнiң_______________________________
заңды мекен-жайы және банктiк     _______________________________
деректемелерi                     _______________________________
____________________________      _______________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөрi)
Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың
республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары
мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге
арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне
3-қосымша
Жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық
екпелерiн отырғызудың
200___жылғы "____"_____________
N______ актiсi
Бiз, төменде қол қойған,_______________облысы_______________
ауданының (облыстық маңызы бар қаланың) ведомствоаралық
комиссиясының мүшелерi (бұдан әрi - комиссия), құрамында:
комиссия төрағасы_________________________________________________
(лауазымы, Т.А.Ә.)
комиссия мүшелерi: аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының
(бөлiмiнiң) өкiлi_____________________, Қазақстан Республикасы Ауыл
(лауазымы, Т.А.Ә.)
шаруашылығы министрлiгiнiң аудандық аумақтық инспекциясының өкiлi,
_____________________________, аудандық статистика басқармасының
(лауазымы, Т.А.Ә.)
өкiлi_________________________________, Қазақстан Республикасы Ауыл
(лауазымы, Т.А.Ә.)
шаруашылығы министрлiгiнiң ғылыми ұйымының өкiлi
__________________________________________, қоғамдық ұйымның өкiлi
(лауазымы, Т.А.Ә.)
____________________________________________, ____________________________
(лауазымы, Т.А.Ә.)
__________________________________________________________ басшысы
(ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiнiң атауы)
__________________________________________________туралы осы актiнi
(ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiнiң атауы)
жасадық.
мынадай көпжылдық екпелердi отырғызу жүзеге асырылды:
__________га алаңға_______________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
__________га алаңға_______________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
__________га алаңға_______________________________________________
(дақылдың атауы, сорты, егу схемасы)
Комиссия төрағасы              ____________________________
(қолы)
комиссия мүшелерi:
аудандық ауыл шаруашылығы
басқармасының (бөлiмiнiң) өкiлi_____________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң аудандық
аумақтық инспекциясының өкiлi  _____________________________
(қолы)
аудандық статистика
басқармасының өкiлi            _____________________________
(қолы)
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң
ғылыми ұйымының өкiлi          _____________________________
(қолы)
қоғамдық ұйымның өкiлi         _____________________________
(қолы)
ауыл шаруашылығы
тауарын өндiруші               _____________________________
(қолы, мөрi)
Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың
республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары
мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге
арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне
4-қосымша
"Бекiтемiн"
________________________
облысының әкiмi
____________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөр)
200__жылғы "___"__________
Жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн отырғызуға
және өсiруге арналған субсидияларды алуға ауыл шаруашылығы
тауарын өндiрушiлерiнiң 2007 жылға арналған
тiзбесi
Р/с
N
Ауданныңатауы
Ауыл шаруашылығы тауарын
өндiрушiнiң атауы
Дақыл
Отырғызу және өсiру алаңы, га
Отырғызудың және өсiрудiң 1 гектарға арналған субсидияла-
рының
мөлшерi, теңге
Субсидияларсомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
жиыны:
х
х
______________облысы
Ауыл шаруашылығы
департаментiнiң директоры___________________200__"___"____________
(Т.А.Ә., қолы)
Облыстық бюджеттердiң 2007 жылдың
республикалық бюджетiнен жемiс дақылдары
мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге
арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi
пайдалану ережесiне
5-қосымша
"Бекiтемiн"
облысы Ауыл шаруашылығы
департаментiнiң директоры
_________________________
(Т.А.Ә., қолы, мөр)
200__жылғы "___"________
200 __ жылы жемiс дақылдары мен жүзiмнiң көпжылдық екпелерiн
отырғызуды және өсiрудi қамтамасыз етуге арналған  субсидияларды төлеу
ведомосi
Р/с
N
Ауданныңатауы
Ауыл шаруашылығы тауарын
өндiрушiнiң атауы
Дақыл
Отырғызу және өсiру алаңы, га
Отырғызудың және өсiрудiң 1 гектарға арналған субсидияла-
рының
мөлшерi, теңге
Төленуге тиіс,
теңге
1
2
3
4
5
6
7
жиыны:
____________________облысының
Ауыл шаруашылығы департаментi
құрылымдық бөлiмшесiнiң басшысы       __________________________
(Т.А.Ә., қолы)

855 843
Приложение 2
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2007 года областными бюджетами на
обеспечение закладки и выращивания
многолетних насаждений плодовых
культур и винограда
МВК
_____________ района
Заявление
на получение субсидий на обеспечение закладки и
выращивания многолетних насаждений плодовых культур
и винограда
1. _________________________, действующий на основании ______
(Сельхозтоваропроизводитель)
___________________________________________________________________
(наименование учредительного документа)
в лице первого руководителя _______________________________________
(Ф.И.О., должность)
настоящим заявляет о выделении субсидий на закладку и выращивание
многолетних насаждений плодовых культур/винограда (нужное
подчеркнуть) на площади __________ га.
2. К заявлению прилагаются копии:
документа о государственной регистрации юридического лица
(для физических лиц - копия решения акима на создание крестьянского
хозяйства);
правоудостоверяюшего документа на земельный участок;
свидетельства налогоплательщика Республики Казахстан;
статистической карты;
документа, удостоверяющего сортовые и посевные качества
посадочного материала, использованного для закладки насаждений;
договора купли-продажи посадочного материала, использованного
для закладки насаждений;
другие документы, подтверждающие право
сельхозтоваропроизводителей на получение субсидии в приоритетном
порядке.
Юридический адрес и банковские
реквизиты сельхозтоваропроизводителя: ______________________
______________________
______________________
__________________________            ______________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 3
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2007 года областными бюджетами на
обеспечение закладки и выращивания
многолетних насаждений плодовых
культур и винограда
Акт
закладки многолетних насаждений
плодовых культур и винограда
от "___" ________ 200 года N _
Мы, нижеподписавшиеся члены межведомственной комиссии
_______________ района (города областного значения)_________ области
(далее - комиссия), в составе:
председателя комиссии ____________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
членов комиссии: представителя районного управления (отдела)
сельского хозяйства, _______________________________, представителя
(должность, Ф.И.О.)
районной территориальной инспекции Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, _____________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
представителя районного управления статистики _____________________
____________________________________________, представителя научной
(должность, Ф.И.О.)
организации Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
____________________________________________, представителя
(должность, Ф.И.О.)
общественной организации _________________________________________,
(должность, Ф.И.О.)
руководителя ______________________________________________________
(наименование сельхозтоваропроизводителя)
составили настоящий акт о том, что_________________________________
(наименование сельхозтоваропроизводителя)
осуществлены закладка многолетних насаждений:
__________________________________________ на площади _________ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
__________________________________________ на площади __________ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
__________________________________________ на площади _________ га.
(название культуры, сорта, схема закладки)
Председатель комиссии           ____________________
(подпись)
члены комиссии:
представитель районного управления
(отдела) сельского хозяйства     ____________________
(подпись)
представитель районной
территориальной инспекции
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан              ____________________
(подпись)
представитель районного
управления статистики             ____________________
(подпись)
представитель научной организации
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан              ____________________
(подпись)
представитель общественной
организации                       ____________________
(подпись)
сельхозтоваропроизводитель        ____________________
(подпись, печать)
Приложение 4
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2007 года областными бюджетами на
обеспечение закладки и выращивания
многолетних насаждений плодовых
культур и винограда
Утверждаю
Аким
________________ области
_________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _______ 200 год
Перечень
сельхозтоваропроизводителей на получение субсидий на
закладку и выращивание многолетних насаждений плодовых
культур и винограда на 2007 год
N
п/п
Наиме-
нование
района
Наиме-
нование
сельхоз-
товаро-
произво-
дителя
Куль-
тура
Площадь
закладки
и выра-
щивания,
га
Размер
субсидий
на 1 га
закладки
и выращи-
вания,
тенге
Сумма
субсидий,
тенге
1
2
3
4
5
6
7
итого:
х
х
Директор департамента
сельского хозяйства
__________ области _________________ "___" _________ 200_ г.
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 5
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2007 года областными бюджетами
на обеспечение закладки и выращивания
многолетних насаждений плодовых
культур и винограда
Утверждаю
Директор департамента
сельского хозяйства
________________ области
_________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
"___" ________ 200_ год
Ведомость
для выплаты субсидий на обеспечение закладки и
выращивания многолетних насаждений плодовых культур
и винограда за 200_год
N
п/
п
Наиме-
нование
района
Наимено-
вание
сельхоз-
товаро-
произво-
дителя
Куль-
тура
Площадь
закладки
и выра-
щивания,
га
Размер
субсидий
на 1 га
закладки
и выра-
щивания,
тенге
Подлежит
к оплате,
тенге
1
2
3
4
5
6
7
итого:
Руководитель структурного подразделения
департамента сельского хозяйства
_______________ области               ___________________
(Ф.И.О., подпись)