Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 ақпандағы N 145 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Басқарушылар кеңестерiндегi Қазақстан Республикасының өкiлдерiн тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 18 наурыздағы N 323  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
1) тармақшаның үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Дәулет Едiлұлы Ерғожин;";
2) тармақшаның екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кәрiм Қажымқанұлы Мәсiмов;";
3) тармақшаның екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрi Аслан Есболайұлы Мусин;";
5) тармақшаның үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Басқарушының орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi Дәулет Едiлұлы Ерғожин;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2007 года N 145
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" следующие изменения:
в пункте 1:
абзац третий подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"заместителем Управляющего - вице-министра финансов Республики Казахстан Ергожина Даулета Едиловича;";
абзац второй подпункта 2) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова Карима Кажимкановича;";
абзац второй подпункта 3) изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра экономики и бюджетного планирования Мусина Аслана Еспулаевича;";
абзац третий подпункта 5) изложить в следующей редакции:
"заместителем Управляющего - вице-министра финансов Республики Казахстан Ергожина Даулета Едиловича;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан