Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 шiлдедегi N 761 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 ақпандағы N 149 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының халқын тiркеудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 шiлдедегi N 761  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 2005 ж., N 31, 404-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2 және 3-тармақтардағы "2006 жылғы 31 желтоқсанға дейiн" деген сөздер "2008 жылғы 31 желтоқсанға дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года N 761
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года N 149
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года N 761 "О некоторых вопросах регистрации населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 31, ст. 404) следующие изменения:
в пунктах 2 и 3 слова "до 31 декабря 2006 года" заменить словами "до 31 декабря 2008 года".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан